x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Hjh OFFICE PRO SIGNA K 6770 SG - Beuken Hoogte van de map | 5 OH met knop (afsluitbaar) Kast

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Hjh OFFICE PRO SIGNA K 6770 SG - Beuken Hoogte van de map | 5 OH met knop (afsluitbaar) Kast
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Hjh OFFICE PRO SIGNA K 6770 SG - Beuken Hoogte van de map | 5 OH met knop (afsluitbaar) Kast
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Hjh OFFICE PRO SIGNA K 6770 SG - Beuken Hoogte van de map | 5 OH met knop (afsluitbaar) Kast
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213490576.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210032575.jpg
Hjh OFFICE PRO Hjh OFFICE PRO SIGNA K 6770 SG - Beuken Hoogte van de map | 5 OH met knop (afsluitbaar) Kast SIGNA K 6770 SG - Beuken Hoogte van de map | 5 OH met knop (afsluitbaar) Kast SIGNA K 6770 SG - Beuken Hoogte van de map | 5 OH met knop (afsluitbaar) Kast Hoe uw ideeën op orde te brengenKastwandsysteem SIGNA: Hoe u uw ideeën op de juiste manier kunt implementerenAfsluitbaar, knop met slot, gelijksluitend (op aanvraag anders leverbaar)Kastconstructie, dat wil zeggen elk kast kan op zichzelf staanMelaminehars gecoate spaanplaat volgens DIN 68765, emissieklasse E1, afgerond met 2 mm plastic randZijpanelen, boven- en onderkant 19 mm, tussenliggende vloeren en planken 19 mm, laadvermogen 25 kg, toonaangevende randen met 2 mm kunststof rand, afgeron... (1)
  • 04032062126592
  • 6770_6_6_SG
1
  • Design
    • Kleur: Bruin
  • 454.90 454.90 EUR 1
    1
    • Bureaustoel24.nl Bureaustoel24.nl
      Hoe uw ideeën op orde te brengenKastwandsysteem SIGNA: Hoe u uw ideeën op de juiste manier kunt implementerenAfsluitbaar, knop met slot, ...454.90, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Creative Collection Boekenkast Duke
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219386313.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/219386314.jpg
      Creative Collection Creative Collection Boekenkast Duke Boekenkast Duke Boekenkast Duke Creative Collection Boekenkast Duke in de kleur Naturel en materiaal Hout (1)
      Creative Collection Boekenkast Duke
      • 05711173286829
      1
    • Rootsmann Industriële Boekenkast Met Ladder 2.0 | Bruin
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224518322.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224518324.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224518325.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224518321.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/224518323.jpg
      Rootsmann Rootsmann Industriële Boekenkast Met Ladder 2.0 | Bruin Industriële Boekenkast Met Ladder 2.0 | Bruin Industriële Boekenkast Met Ladder 2.0 | Bruin Rootsmann | Industriële Boekenkast Met Ladder 2.0 | Bruin (1)
      Rootsmann Industriële Boekenkast Met Ladder 2.0 | Bruin
      • 06094055825866
      1
    • Wants and Needs Boekenkast Rivoli
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228530229.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220469888.jpg
      Wants and Needs Wants and Needs Boekenkast Rivoli Boekenkast Rivoli Boekenkast Rivoli Wants&Needs Boekenkast Rivoli in de kleur Bruin en materiaal Hout (1)
      Wants and Needs Boekenkast Rivoli
      • 05704745088433
      1
    • Kare design Boekenkast Ravello
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221911162.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221911163.jpg
      Kare design Kare design Boekenkast Ravello Boekenkast Ravello Boekenkast Ravello Kare Design Boekenkast Ravello in de kleur Bruin en materiaal Hout (1)
      Kare design Boekenkast Ravello
      • 04025621858461
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 454.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 454.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 454.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 454.90
    • partner@vergelijk.nl