x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er boekenkasten verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    DELIFE boekenkast

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in boekenkast categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • DELIFE Boekenkast Live-Edge 121 cm van acacia natuur links
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133116665.jpg
      DELIFE DELIFE Boekenkast Live-Edge 121 cm van acacia natuur links Boekenkast Live-Edge 121 cm van acacia natuur links Boekenkast Live-Edge 121 cm van acacia natuur links Groot, ruim en stabiel is de massieve houten kastLive-Edge gemaakt van acacia. Dit handige staande kast heeft een grote stabiliteit en weerstand door het bewerkte acaciahout.U kunt deze houten kast versieren met een aantal mooie decoratieve items en kleine objecten. Maar ons meubel is ook geschikt als boekenkast. Live-Edge biedt voldoende ruimte voor allerlei objecten in uw woning.Afmetingen ca.: B121 x D37 x H202 cmMateriaal: acaciahoutKleur: NatuurLet op: samengebouwd, elk meubel is uniek e... (7)
      DELIFE Boekenkast Live-Edge 121 cm van acacia natuur links
      • 04250809366340
      1
      1179.80 EUR
    • DELIFE Wandrek Live-Edge 92 x190 cm acacia bruin 5 legplanken
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133636794.jpg
      DELIFE DELIFE Wandrek Live-Edge 92 x190 cm acacia bruin 5 legplanken Wandrek Live-Edge 92 x190 cm acacia bruin 5 legplanken Wandrek Live-Edge 92 x190 cm acacia bruin 5 legplanken Ons Live-Edge wandrek presenteert zich in een edele bruine kleur met sterke materialen en grote weerstand. Het zwarte metalen frame geeft het standblad een stevige houvast, het individuele design wordt gecompleteerd door vijf acaciahouten vloeren.De planken hebben een interessante afname van een boomrand. Gebruik de massief houten plank als boekenkast of voor decoratieve voorwerpen, fotoalbums of andere objecten.Afmetingen ca.: B92 x D40 x H191 cmAfmetingen vakken: B92 x D40 x H36 cmDikte: 4 ... (1)
      DELIFE Wandrek Live-Edge 92 x190 cm acacia bruin 5 legplanken
      • 04250809366425
      1
      1069.80 EUR
    • DELIFE Boekenkast Live-Edge 242 cm acacia bruin 2er Set
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203045888.jpg
      DELIFE DELIFE Boekenkast Live-Edge 242 cm acacia bruin 2er Set Boekenkast Live-Edge 242 cm acacia bruin 2er Set Boekenkast Live-Edge 242 cm acacia bruin 2er Set Ontworpen in warm bruin, creëert de Live-Edge massief houten plank een uitnodigende ambiance. De boekenkastenset biedt voldoende ruimte om lectuur of decoratie in op te bergen. Elke plank uit de set kan ook afzonderlijk worden geplaatst.De boekenkast is gemaakt van massief acaciahout. Als natuurlijk materiaal heeft het massieve hout een individuele uitstraling met unieke scheuren en knoesten. Dit gedetailleerde oppervlak maakt de houten plank tot een uniek stuk.Afmetingen ca.: B242 x D37 x H2... (1)
      DELIFE Boekenkast Live-Edge 242 cm acacia bruin 2er Set
      • 04250809372273
      1
      1879.80 EUR
    • DELIFE Boekenkast Wally 57x43 cm natuur acacia afgerond massief
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153823756.jpg
      DELIFE DELIFE Boekenkast Wally 57x43 cm natuur acacia afgerond massief Boekenkast Wally 57x43 cm natuur acacia afgerond massief Boekenkast Wally 57x43 cm natuur acacia afgerond massief Volledig gemaakt van begeerd acaciahout, presenteert deze standplank zich als een tijdloos stijlvol inrichtingselement. Zachte contouren en een eenvoudig ontwerp zorgen ervoor dat de gevarieerde korrel zich effectief onderscheidt.Praktische boekenplank als duurzame metgezel voor het dagelijkse leven en werkenDeze compacte massief houten rekkan effectief in scène worden gezet in elke werkkamer of kleine woonruimte. Het resistente hout van de acacia behoudt lang zijn betoverende schoonheid, zel... (1)
      DELIFE Boekenkast Wally 57x43 cm natuur acacia afgerond massief
      • 04251487171936
      1
      deal
      749.80 EUR
    • Quick filter (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Woood DEFAULT
        • woood
      • OTTO DEFAULT
        • otto
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Woood (woood)
      • 3 Sprouts (3_sprouts)
      • 24Designs (24designs)
      • Andas (andas)
      • Anglepoise (anglepoise)
      • Atelier Mundo (atelier_mundo)
      • Baytex (baytex)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Beter Bed Basic (beter_bed_basic)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boeijen (boeijen)
      • Bonprix (bonprix)
      • Bopita (bopita)
      • Brix (brix)
      • Byboo (byboo)
      • Casaria (casaria)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Cobble Hill (cobble_hill)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • Delavita (delavita)
      • DELIFE (delife)
      • Deuba (deuba)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Eisl (eisl)
      • Eleonora (eleonora)
      • Fantasy Fields (fantasy_fields)
      • FDB Møbler (fdb_m_bler)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fineliving (fineliving)
      • FMD (fmd)
      • FMD Möbel (fmd_mo_bel)
      • Forte (forte)
      • Furniteam (furniteam)
      • Fyn (fyn)
      • Galipette (galipette)
      • Gami (gami)
      • Germania (germania)
      • Geuther (geuther)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Hammerbacher (hammerbacher)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Hioshop (hioshop)
      • Hjh OFFICE PRO (hjh_office_pro)
      • Hmw (hmw)
      • HOMCOM (homcom)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Hoppekids (hoppekids)
      • House Doctor (house_doctor)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Inosign (inosign)
      • J-Line (j_line)
      • Kare design (kare_design)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kick Collection (kick_collection)
      • Kidkraft (kidkraft)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Lisomme (lisomme)
      • Livin24 (livin24)
      • LivingFurn (livingfurn)
      • Lüttenhütt (lu_ttenhu_tt)
      • Made.com (made_com)
      • Mangohout Online (mangohout_online)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • Mira Home (mira_home)
      • MOOS (moos)
      • MUST Living (must_living)
      • My Home (my_home)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Möbilia (mo_bilia)
      • Müller (mu_ller)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nordal (nordal)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Nova solo (nova_solo)
      • OldInn (oldinn)
      • Optifit (optifit)
      • OTTO (otto)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Pinolino (pinolino)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Rauch (rauch)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Richmond Interiors (richmond_interiors)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • Rocky (rocky)
      • Room05 (room05)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • SalesFever (salesfever)
      • Scandes (scandes)
      • Schardt (schardt)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Sit (sit)
      • SIT Möbel (sit_mo_bel)
      • Sky Style (sky_style)
      • Solliden (solliden)
      • Spectrum (spectrum)
      • String (string)
      • Temahome (temahome)
      • Ticaa kindermobel (ticaa_kindermobel)
      • Tower Living (tower_living)
      • Trendteam (trendteam)
      • Tvilum (tvilum)
      • Unico Milano (unico_milano)
      • Urban Living (urban_living)
      • VCM (vcm)
      • Vdd (vdd)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vipack (vipack)
      • Vitra (vitra)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • VXL (vxl)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Way Basics (way_basics)
      • Widmann (widmann)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • Woodman (woodman)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Zuiver (zuiver)
      • Zöllner (zo_llner)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €125 (budget)
      • €125 - €215 (low)
      • €215 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Grijs (grijs)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Gelamineerde spaanplaat (gelamineerde_spaanplaat)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Karton (karton)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Papier (papier)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Textiel (textiel)
      • Wicker (wicker)
    • Meubel stijl (meubel_stijl):
      • Industrieel (industrieel)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Vintage (vintage)
    • Aantal schappen (aantal_schappen):
      • 4 (aantal_schappen_4.0)
      • 5 (aantal_schappen_5.0)
      • 6 (aantal_schappen_6.0)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 180 cm (hoogte_cm_1)
      • 180 cm - 190 cm (hoogte_cm_2)
      • 190 cm - 200 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 200 cm (hoogte_cm_4)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 55 cm (<55)
      • 55 cm - 105 cm (55-105)
      • > 105 cm (>105)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 35 cm (diepte_in_cm_1)
      • 35 cm - 37 cm (diepte_in_cm_2)
      • 37 cm - 41 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 41 cm (diepte_in_cm_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl