x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

POC Body Protector POC Women Spine VPD Air Vest Regular Uranium Black

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews POC Body Protector POC Women Spine VPD Air Vest Regular Uranium Black
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties POC Body Protector POC Women Spine VPD Air Vest Regular Uranium Black
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
POC Body Protector POC Women Spine VPD Air Vest Regular Uranium Black
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/133523677.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185994097.jpg?ts=1
POC POC Body Protector POC Women Spine VPD Air Vest Regular Uranium Black Body Protector POC Women Spine VPD Air Vest Regular Uranium Black Body Protector POC Women Spine VPD Air Vest Regular Uranium Black Lichtgewicht en geventileerde rugbescherming met 3 lagen. Conform Level 1 (1621 2) maakt de protector gebruik van een flexibel gaas, dat zowel licht als goed ademend is. Door de gebruikte materialen heeft de beschermer een laag profiel en biedt de optionele heupband een verdere persoonlijke aanpassing. Geoptimaliseerde pasvorm voor vrouwen.Kenmerken:Lichtgewicht en geventileerde rugprotectorAfneembare elastische taillebandDuurzame en zeer goed ademende mesh-stofâ € ¨Women�s specifieke snit ... (1)
  • 07325540740579
  • 616963
3
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Dames, Unisex
  • 149.95 156.98 EUR 3
    3
    • Outdoorsupply.nl Outdoorsupply.nl
      Het Spine VPD Air vest van POC is een vest wat voor extra bescherming zorgt aan de rug van extreme sporters. Het vest is ideaal voor skië...149.95, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Lichte en zeer geventileerde rugbeschermer, geoptimaliseerd voor dames, gemaakt van VPD-materiaal, dat als een eenheid met het lichaam be...152.41, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Snowinn.com/nl Snowinn.com/nl
      Lichtgewicht en geventileerde rugbescherming met 3 lagen. Conform Level 1 (1621 2) maakt de protector gebruik van een flexibel gaas, dat ...156.98, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Oakley Mx O Frame Replacement Lenses Oranje Persimmon/CAT1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111763435.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/196974399.jpg?ts=1
      Oakley Oakley Mx O Frame Replacement Lenses Oranje Persimmon/CAT1 Mx O Frame Replacement Lenses Oranje Persimmon/CAT1 Mx O Frame Replacement Lenses Oranje Persimmon/CAT1 MX O FRAME accessoresPas de MX O Frame goggle met uw keuze van de kleur van de lens en kies de beste optiek voor uw omgeving. Deze enkele opties lens zijn gemaakt van optisch zuiver Lexan voor duurzame slagvastheid en 100% UV-filtering. Lenzen passen MX O Frame, MX PRO Frame en H2O Frame.Belangrijk: Wees voorzichtig bij het installeren / verwijderen accessoire lenzen. Gekrast objectieven kunnen niet worden geretourneerd en worden niet gedekt door Oakley? S garantiebepalingen.PersimmonLicht Tr... (1)
      Oakley Mx O Frame Replacement Lenses Oranje Persimmon/CAT1
      • 00700285244402
      1
    • Schuberth C3 Pro Neck Pad Zwart 60-65
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230432184.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222484031.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234690796.jpg?ts=1
      Schuberth Schuberth C3 Pro Neck Pad Zwart 60-65 C3 Pro Neck Pad Zwart 60-65 C3 Pro Neck Pad Zwart 60-65 Originele accessoires (1)
      Schuberth C3 Pro Neck Pad Zwart 60-65
      • 04017765054007
      2
    • Falco Lennox 2 Motorcycle Shoes Groen EU 43
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229011406.jpg?ts=1
      Falco Falco Lennox 2 Motorcycle Shoes Groen EU 43 Lennox 2 Motorcycle Shoes Groen EU 43 Lennox 2 Motorcycle Shoes Groen EU 43 Bovenwerk van volnerf leer met reliëf en ´´Air Tech´´ geventileerde voering. ´´D3O´´ versterkte enkelcups. Veters en ritssluiting gecombineerde sluiting. Verhoogde binnenzool. Rubberen zool met hoge grip.Technologie:D3O:D3O IMPACT PROTECTION, ontwikkeld in de wintersport en de militaire industrie, wordt voor het eerst toegepast op motorlaarzen door FALCO. D3O intelligente moleculen stromen vrij wanneer ze langzaam bewegen, maar in het geval van een schok vergrendelen ze elkaar om impactenergi... (1)
      Falco Lennox 2 Motorcycle Shoes Groen EU 43
      • 08052675491210
      2
    • Evoc Enduro Protective Short Sleeve T-shirt Grijs L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186019492.jpg?ts=1
      Evoc Evoc Enduro Protective Short Sleeve T-shirt Grijs L Enduro Protective Short Sleeve T-shirt Grijs L Enduro Protective Short Sleeve T-shirt Grijs L Als basis- of tweede laag: het portectorshirt van EVOC kan dankzij de uitneembare schouderbeschermers (EN 1621-1, niveau 2) ook perfect als sportshirt of onder de jersey worden gedragen. Aangename ventilatie: door hoogwaardige en ademende mesh-inzetstukken die de rug optimaal ventileren is het beschermshirt optimaal geschikt voor gebruik met een beschermrugzak. Perfecte pasvorm: de bijzondere anti-slip siliconenstructuur in de binnenkant van het shirt voorkomt onaangenaam wegglijden van het T... (1)
      Evoc Enduro Protective Short Sleeve T-shirt Grijs L
      • 04250450724261
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 149.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 149.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 149.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 120.98
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 149.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 149.95
    • partner@vergelijk.nl