x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

POC - Hip VPD 2.0 Shorts - Fietsbroek M, zwart

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews POC - Hip VPD 2.0 Shorts - Fietsbroek M, zwart
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties POC - Hip VPD 2.0 Shorts - Fietsbroek M, zwart
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
POC - Hip VPD 2.0 Shorts - Fietsbroek M, zwart
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234252632.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121130558.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/53731783.jpg?ts=1
POC POC - Hip VPD 2.0 Shorts - Fietsbroek M, zwart - Hip VPD 2.0 Shorts - Fietsbroek M, zwart - Hip VPD 2.0 Shorts - Fietsbroek M, zwart Belangrijkste informatie: Beschermingszones: dijbeen, stuitbeen; Type bescherming: Zacht; Levering (hoeveelheid): Enkel; Materiaal: Fietsbroekmateriaal: elastisch en zeer goed geventileerd gaas; Pasvorm: Informatie over de grootte: De maat valt normaal uit; Pasvorm: Nauwsluitende pasvorm; Details: Aanvullende gegevens: Geperforeerde 3-laags VPD 2.0 heupbeschermer, die voldoet aan motorfiets norm 1621-1 (1)
  • 07332522386755
3
deal
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
  • 107.99 125.98 EUR 3
    3
    • Bikester.nl Bikester.nl
      4.25 (4)
      Belangrijkste informatie: Beschermingszones: dijbeen, stuitbeen; Type bescherming: Zacht; Levering (hoeveelheid): Enkel; Materiaal: Fiets...
      107.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      De Hip VPD 2.0 shorts bieden optimale bewegingsvrijheid en beschermen het stuitbeen en de heupen Het VPD-materiaal past zich perfect aan ...121.92, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bikeinn.com/nl Bikeinn.com/nl
      125.98, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Oakley Mx O Frame Replacement Lenses Oranje Persimmon/CAT1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/111763435.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/196974399.jpg?ts=1
      Oakley Oakley Mx O Frame Replacement Lenses Oranje Persimmon/CAT1 Mx O Frame Replacement Lenses Oranje Persimmon/CAT1 Mx O Frame Replacement Lenses Oranje Persimmon/CAT1 MX O FRAME accessoresPas de MX O Frame goggle met uw keuze van de kleur van de lens en kies de beste optiek voor uw omgeving. Deze enkele opties lens zijn gemaakt van optisch zuiver Lexan voor duurzame slagvastheid en 100% UV-filtering. Lenzen passen MX O Frame, MX PRO Frame en H2O Frame.Belangrijk: Wees voorzichtig bij het installeren / verwijderen accessoire lenzen. Gekrast objectieven kunnen niet worden geretourneerd en worden niet gedekt door Oakley? S garantiebepalingen.PersimmonLicht Tr... (1)
      Oakley Mx O Frame Replacement Lenses Oranje Persimmon/CAT1
      • 00700285244402
      1
    • Evoc Enduro Protective Short Sleeve T-shirt Grijs L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186019492.jpg?ts=1
      Evoc Evoc Enduro Protective Short Sleeve T-shirt Grijs L Enduro Protective Short Sleeve T-shirt Grijs L Enduro Protective Short Sleeve T-shirt Grijs L Als basis- of tweede laag: het portectorshirt van EVOC kan dankzij de uitneembare schouderbeschermers (EN 1621-1, niveau 2) ook perfect als sportshirt of onder de jersey worden gedragen. Aangename ventilatie: door hoogwaardige en ademende mesh-inzetstukken die de rug optimaal ventileren is het beschermshirt optimaal geschikt voor gebruik met een beschermrugzak. Perfecte pasvorm: de bijzondere anti-slip siliconenstructuur in de binnenkant van het shirt voorkomt onaangenaam wegglijden van het T... (1)
      Evoc Enduro Protective Short Sleeve T-shirt Grijs L
      • 04250450724261
      2
    • Dainese Torque 3 Out Motorcycle Boots Rood,Wit EU 44
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159824328.jpg?ts=1
      Dainese Dainese Torque 3 Out Motorcycle Boots Rood,Wit EU 44 Torque 3 Out Motorcycle Boots Rood,Wit EU 44 Torque 3 Out Motorcycle Boots Rood,Wit EU 44 Deze raceschoen is gemaakt van microfiber en D StoneTM-materiaal met TPU-inzetstukken met hoge grip. Praktisch en veilig worden gegarandeerd door de vervangbare magnesiumschuiven, het beschermende nylon op de schaal, hiel en teen, en het exclusieve D Axial-systeem in TPU dat het draaien van de voet voorkomt. Deze laars is een echte kampioen van lichtheid en prestaties en heeft een interne retentieband, snelle bevestigings- en luchtkanaalsystemen, magnesium-inzetstukken aan de buitenkant en de... (1)
      Dainese Torque 3 Out Motorcycle Boots Rood,Wit EU 44
      • 08051019146038
      1
    • Dainese Torque 3 Out Motorcycle Boots Rood,Wit EU 42
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160480354.jpg?ts=1
      Dainese Dainese Torque 3 Out Motorcycle Boots Rood,Wit EU 42 Torque 3 Out Motorcycle Boots Rood,Wit EU 42 Torque 3 Out Motorcycle Boots Rood,Wit EU 42 Deze raceschoen is gemaakt van microfiber en D StoneTM-materiaal met TPU-inzetstukken met hoge grip. Praktisch en veilig worden gegarandeerd door de vervangbare magnesiumschuiven, het beschermende nylon op de schaal, hiel en teen, en het exclusieve D Axial-systeem in TPU dat het draaien van de voet voorkomt. Deze laars is een echte kampioen van lichtheid en prestaties en heeft een interne retentieband, snelle bevestigings- en luchtkanaalsystemen, magnesium-inzetstukken aan de buitenkant en de... (1)
      Dainese Torque 3 Out Motorcycle Boots Rood,Wit EU 42
      • 08051019146236
      1
    • min
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 120.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 120.00
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 119.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 113.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 113.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 113.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 113.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 113.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 113.95
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 120.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 120.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 113.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 113.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 113.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 113.95
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 113.95
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 117.55
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Sun Apr 10 02:00:00 CEST 2022 117.55
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 117.55
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Sun May 01 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 117.55
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 117.55
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 117.55
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 95.96
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 95.96
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 119.95
      • Wed Jul 20 02:00:00 CEST 2022 95.98
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 95.98
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 95.98
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 95.98
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 95.98
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 95.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 95.98
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 95.98
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 95.98
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 95.98
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 95.98
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 95.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 95.98
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 101.96
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 101.96
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 101.96
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 101.96
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 101.96
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 101.96
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 101.96
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 101.96
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 101.96
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 101.96
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 101.96
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 101.96
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 101.96
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 101.96
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 101.96
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 107.99
    • partner@vergelijk.nl