x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

KLIM Adrenaline Pro Goretex Motorcycle Boots Wit,Zwart EU 46 Man

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews KLIM Adrenaline Pro Goretex Motorcycle Boots Wit,Zwart EU 46 Man
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties KLIM Adrenaline Pro Goretex Motorcycle Boots Wit,Zwart EU 46 Man
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
KLIM Adrenaline Pro Goretex Motorcycle Boots Wit,Zwart EU 46 Man
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222479116.jpg?ts=1
KLIM KLIM Adrenaline Pro Goretex Motorcycle Boots Wit,Zwart EU 46 Man Adrenaline Pro Goretex Motorcycle Boots Wit,Zwart EU 46 Man Adrenaline Pro Goretex Motorcycle Boots Wit,Zwart EU 46 Man Toen we de eerste Adrenaline GTX®-laars in de branche bouwden, was deze de norm voor technische sneeuwscooters. Het verbeteren en aanpassen van de bijna perfecte formule van Adrenaline BOA® was ons doel. De Adrenaline biedt een droge, comfortabele en ondersteunende rijervaring in een breed scala van omstandigheden zonder de bewegingsvrijheid te belemmeren.Kenmerken:Gegarandeerd om u droog te houdenGore tex®-technologieBoa® vetersysteem met twee zones600 gram 3m Thinsulate -isolatieIsolatie aan de binnenkant van het Gore tex®-membraan dat zorgt voor een droge thermische laagExtreem duurzame / agressieve zoolPluche vochtafvoerende voeringmaterialenComfortabele maar toch stijve / duurzame zoolInterne dempingLagere ´´d´´ ringpositie om manchet omlaag te houdenVerwijderbare vochtafvoerende Ortholite®-binnenzoolEnkeluitsparing bevordert voorwaartse flexHet gebruik van een technische sok is vereist om de topprestaties van Gore tex®-schoenen te garanderenHalve maat pasvorm gemaakt met meeg (1)
  • 00681573608291
1
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit
  • 297.98 297.98 EUR 1
    1
    • MotardInn.com/nl MotardInn.com/nl
      Toen we de eerste Adrenaline GTX®-laars in de branche bouwden, was deze de norm voor technische sneeuwscooters. Het verbeteren en aanpass...297.98, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Zandona Elbow Pads Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225336636.jpg?ts=1
      Zandona Zandona Elbow Pads Zwart Elbow Pads Zwart Elbow Pads Zwart Kenmerken: De 100% made in Italy Elbowguard zijn bestudeerd om te verdedigen tegen botsingen en kneuzingen van de elleboog onderarm (1)
      Zandona Elbow Pads Zwart
      • 08054187914591
      1
    • Sixsixone Evo Protective Jacket Short Sleeve Zwart S
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234255851.jpg?ts=1
      Sixsixone Sixsixone Evo Protective Jacket Short Sleeve Zwart S Evo Protective Jacket Short Sleeve Zwart S Evo Protective Jacket Short Sleeve Zwart S (1)
      Sixsixone Evo Protective Jacket Short Sleeve Zwart S
      • 00844502447501
      1
    • Leatt Gpx 5.5 Flexlock Motorcycle Boots Zwart EU 48 Man
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225328557.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/247922616.jpg?ts=1
      Leatt Leatt Gpx 5.5 Flexlock Motorcycle Boots Zwart EU 48 Man Gpx 5.5 Flexlock Motorcycle Boots Zwart EU 48 Man Gpx 5.5 Flexlock Motorcycle Boots Zwart EU 48 Man De geheel nieuwe Leatt Gpx 5.5 Flexlock-laars, een 3-jarig project met ontwikkeling en testen op lange termijn met behulp van onze professionele atleten van over de hele wereld! De Gpx 5.5 Boot is een echte blikvanger als het gaat om uiterlijk en stijl, maar de ontwerpopgave was ook comfort en bescherming, en we hebben het de eerste keer genageld. Terwijl u uw voet in onze laars schuift, voelt u onmiddellijk het zachte interieur en de kwaliteit van de gebruikte materialen, het is alsof u uw voeten in uw favoriete schoenen of pantoffels zet! Ons aanpasbare Flexlock-systeem vermindert de krachten op de enkel met maximaal 37% en de knie met maximaal 35% door de enkelbeweging te blokkeren wanneer deze te flexibel is, waardoor u dat gevoel van veiligheid krijgt. Met een geweldig gevoel van het frame, de versnellingspook en de achterrem voelen deze laarzen direct zo goed aan. Je moet onze Slidelock-klittenbandfunctie bekijken, het is echt baanbrekend in de veiligheidssluiting Boot Technology (1)
      Leatt Gpx 5.5 Flexlock Motorcycle Boots Zwart EU 48 Man
      • 06009699068876
      2
    • Mt Helmets Coyote Complete Lining Kit Zwart L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228727322.jpg?ts=1
      Mt Helmets Mt Helmets Coyote Complete Lining Kit Zwart L Coyote Complete Lining Kit Zwart L Coyote Complete Lining Kit Zwart L Kit Complete voering S Coyote (1)
      Mt Helmets Coyote Complete Lining Kit Zwart L
      • 08434639048928
      1
    • min
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 437.49
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 437.49
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 348.48
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 348.48
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 297.98
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 297.98
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 297.98
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 297.98
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 297.98
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 297.98
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 297.98
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 297.98
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 297.98
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 297.98
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 297.98
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 297.98
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 297.98
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 297.98
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 297.98
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 297.98
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 297.98
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 297.98
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 297.98
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 297.98
    • partner@vergelijk.nl