x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Dainese Pro-Armor G rugbeschermer zwart M

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Dainese Pro-Armor G rugbeschermer zwart M
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Dainese Pro-Armor G rugbeschermer zwart M
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Dainese Pro-Armor G rugbeschermer zwart M
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175708133.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214330868.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143793418.jpg?ts=1
Dainese Dainese Pro-Armor G rugbeschermer zwart M Pro-Armor G rugbeschermer zwart M Pro-Armor G rugbeschermer zwart M De perfecte balans tussen flexibiliteit, lichtheid en stabiliteit. Met het zwaar geperforeerde oppervlak is de functioneel ontworpen structuur van Pro-Armor G voor wat betreft comfort en ventilatie de optimale oplossing voor motorrijders. Buigzaamheid en rek in de lengte, anatomische vorm en dynamische dikte completeren de structuur van deze rugprotector. Comfort/uitrusting: anatomische vorm dynamische dikte rekt zich uit en buigt in de lengterichting geperforeerde structuur Bescherming: rugprotector gecertificeerd conform norm CE - Cat. II - EN 1621.2/2014 Lev. 2 Materiaal: geëxpandeerd nitrilrubber Maattabel: G1: Heren mt.42-48; dames mt.38-54 G2: heren mt.50-64 (2)
  • 08052644622454
4
good_buy
  • Design
    • Kleur: Zwart, Zwart/Wit
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Rijstijl: Race/Sport
    • Seizoen: Alle seizoenen
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 1 kg
  • Maat
    • Kledingmaat: M
  • 67.98 77.54 EUR 4
    4
    • MotardInn.com/nl MotardInn.com/nl
      Dainese Pro Armor G1 rugbeschermer:De ingenieus ontworpen Dainese Pro Armor G rugbeschermer maakt gebruik van een open raamwerk van geëxp...67.98, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
    • Louis.nl Louis.nl
      De perfecte balans tussen flexibiliteit, lichtheid en stabiliteit. Met het zwaar geperforeerde oppervlak is de functioneel ontworpen stru...
      68.65, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Chromeburner.nl Chromeburner.nl
      De Dainese Pro-Armor G1 is gemaakt van flexibel en rekbaar carbon elastomeer, wat ervoor zorgt dat je goed beschermd bent. Deze CE-gecert...
      74.41, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Biedt maximale bescherming en comfort in een insteekbare rugbeschermer De productie van geschuimd en geperforeerd nitrilrubber zorgt voor...77.54, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Booster Star Motorcycle Shoes Zwart EU 46 Man
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225188517.jpg?ts=1
      Booster Booster Star Motorcycle Shoes Zwart EU 46 Man Star Motorcycle Shoes Zwart EU 46 Man Star Motorcycle Shoes Zwart EU 46 Man Specificaties:Comfort: vulling, waterdicht, ruime instapMaterialen: leerVeiligheid: teenbescherming, enkelbescherming, vulling, schakelbescherming, antislipzoolHomologatie: CeGewicht: 2 (1)
      Booster Star Motorcycle Shoes Zwart EU 46 Man
      • 08718913100176
      1
    • Forma Motorcycle Shoes Swift Dry Lady Wp Zwart EU 41 Vrouw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222485073.jpg?ts=1
      Forma Forma Motorcycle Shoes Swift Dry Lady Wp Zwart EU 41 Vrouw Motorcycle Shoes Swift Dry Lady Wp Zwart EU 41 Vrouw Motorcycle Shoes Swift Dry Lady Wp Zwart EU 41 Vrouw Motorschoenen Forma SWIFT DRY Lady WP Zwart Wit CE Outdoor Bovenwerk van volnerfleer Nieuwe custom Forma dual-density natuurrubberen buitenzool met schokabsorberende hielinzet Versterkte enkelbeschermers Gewatteerde tong en enkelcontour voor comfort Sluiting met versterkte veters en oogjes Reflecterend inzetstuk aan de achterkant Interieur Op maat membraan Forma in waterdicht en ademend DRYTEX Gegoten en geïnjecteerde TPU enkelbeschermers Polymeer demping met vormgeheugen PP Mid Dual Flex zool in polypropyleen met stalen inzetstuk bedekt met EVA antishock materiaal Vervangbare antibacteriële binnenzool met APS (Air Pump System) CE-goedgekeurd Waterdicht (1)
      Forma Motorcycle Shoes Swift Dry Lady Wp Zwart EU 41 Vrouw
      • 08052998025420
      1
    • Booster Reivo Pro Motorcycle Boots Zwart EU 40 Man
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222468504.jpg?ts=1
      Booster Booster Reivo Pro Motorcycle Boots Zwart EU 40 Man Reivo Pro Motorcycle Boots Zwart EU 40 Man Reivo Pro Motorcycle Boots Zwart EU 40 Man Kenmerken:Motorlaarzen gemaakt van leer.Volledig wind- en waterdicht dankzij het ademende membraan.Uitgerust met versnellingspookbeveiliging.CE gekeurd.Specificaties:Comfort: vulling, mesh voering, waterdichtMaterialen: leerVeiligheid: enkelbescherming, vulling, schakelbescherming, antislipzoolHomologatie: Ce (1)
      Booster Reivo Pro Motorcycle Boots Zwart EU 40 Man
      • 08718913078321
      1
    • Forma Motorcycle Boots Forma Rose Hdry Wp Zwart EU 40 Man
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187619302.jpg?ts=1
      Forma Forma Motorcycle Boots Forma Rose Hdry Wp Zwart EU 40 Man Motorcycle Boots Forma Rose Hdry Wp Zwart EU 40 Man Motorcycle Boots Forma Rose Hdry Wp Zwart EU 40 Man CE goedgekeurde laarzen Forma France rose hdry WP (1)
      Forma Motorcycle Boots Forma Rose Hdry Wp Zwart EU 40 Man
      • 08052998030257
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 72.57
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 72.55
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 74.94
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 74.94
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 74.94
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 74.94
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 74.94
      • Thu Mar 10 01:00:00 CET 2022 74.94
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 74.18
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 73.97
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 73.97
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 66.45
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 66.45
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 66.45
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 66.45
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 66.45
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 66.45
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 66.45
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 66.45
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 70.53
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 70.53
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 74.94
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 66.45
      • Sat Mar 26 01:00:00 CET 2022 66.45
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 66.45
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 66.45
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 66.45
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 66.45
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 66.45
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 66.45
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 66.45
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 70.24
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 70.24
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 70.24
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 70.24
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 70.24
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 70.24
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 70.24
      • Thu Apr 14 02:00:00 CEST 2022 70.24
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 70.24
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 70.24
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 70.24
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 70.24
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 70.24
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 70.24
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 70.24
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 70.24
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 70.24
      • Sun Apr 24 02:00:00 CEST 2022 70.24
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 70.24
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 70.24
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 70.24
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 70.24
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 70.24
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 70.24
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 70.24
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 70.24
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 70.24
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Tue Jun 07 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Wed Jun 08 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Tue Jun 14 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Sun Jun 19 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 59.92
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Sun Jun 26 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 66.46
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Thu Jul 28 02:00:00 CEST 2022 66.46
      • Fri Jul 29 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sat Jul 30 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Tue Aug 02 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Wed Aug 03 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Thu Aug 04 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Mon Aug 08 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sun Aug 14 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Thu Aug 25 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 68.65
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Wed Sep 07 02:00:00 CEST 2022 68.65
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sat Sep 10 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Wed Sep 14 02:00:00 CEST 2022 68.65
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 68.65
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 68.65
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 67.98
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 67.98
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 67.98
    • partner@vergelijk.nl