x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Alpinestars Bionic Action protectorjas rood XL

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Alpinestars Bionic Action protectorjas rood XL
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Alpinestars Bionic Action protectorjas rood XL
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Alpinestars Bionic Action protectorjas rood XL
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205974227.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/205974228.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143794733.jpg?ts=1
Alpinestars Alpinestars Bionic Action protectorjas rood XL Bionic Action protectorjas rood XL Bionic Action protectorjas rood XL Alle schalen zijn geperforeerd voor maximaal ademend vermogen en ventilatie Afzonderlijke schalen zijn boven ei 30% polyamide, 25% polyester, 20% polyethyleen, 20% polypropyleen, 5% overige Kleur: zwart/rood (11)
  • 08021506925859
3
good_buy
deal
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart, Rood
    • Materiaal: Kunststof
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren, Unisex
    • Rijstijl: Motocross/Enduro
    • Seizoen: Zomer
    • Type motorkleding: Jassen
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 1 kg
  • Maat
    • Kledingmaat: XL
  • 144.45 154.15 EUR 3
    3
    • Louis.nl Louis.nl
      Dankzij een nieuwe, baanbrekende nettechnologie van de buitenlaag die zeer licht en ventilerend is, is de jas Bionic Action optimaal gesc...
      144.45, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      Alle schalen zijn geperforeerd voor maximaal ademend vermogen en ventilatie Afzonderlijke schalen zijn boven ei 30% polyamide, 25% polyes...149.56, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Alle schalen zijn geperforeerd voor maximaal ademend vermogen en ventilatie Afzonderlijke schalen zijn boven ei 30% polyamide, 25% polyes...154.15, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Booster Star Motorcycle Shoes Zwart EU 46 Man
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225188517.jpg?ts=1
      Booster Booster Star Motorcycle Shoes Zwart EU 46 Man Star Motorcycle Shoes Zwart EU 46 Man Star Motorcycle Shoes Zwart EU 46 Man Specificaties:Comfort: vulling, waterdicht, ruime instapMaterialen: leerVeiligheid: teenbescherming, enkelbescherming, vulling, schakelbescherming, antislipzoolHomologatie: CeGewicht: 2 (1)
      Booster Star Motorcycle Shoes Zwart EU 46 Man
      • 08718913100176
      1
    • Forma Motorcycle Shoes Swift Dry Lady Wp Zwart EU 41 Vrouw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222485073.jpg?ts=1
      Forma Forma Motorcycle Shoes Swift Dry Lady Wp Zwart EU 41 Vrouw Motorcycle Shoes Swift Dry Lady Wp Zwart EU 41 Vrouw Motorcycle Shoes Swift Dry Lady Wp Zwart EU 41 Vrouw Motorschoenen Forma SWIFT DRY Lady WP Zwart Wit CE Outdoor Bovenwerk van volnerfleer Nieuwe custom Forma dual-density natuurrubberen buitenzool met schokabsorberende hielinzet Versterkte enkelbeschermers Gewatteerde tong en enkelcontour voor comfort Sluiting met versterkte veters en oogjes Reflecterend inzetstuk aan de achterkant Interieur Op maat membraan Forma in waterdicht en ademend DRYTEX Gegoten en geïnjecteerde TPU enkelbeschermers Polymeer demping met vormgeheugen PP Mid Dual Flex zool in polypropyleen met stalen inzetstuk bedekt met EVA antishock materiaal Vervangbare antibacteriële binnenzool met APS (Air Pump System) CE-goedgekeurd Waterdicht (1)
      Forma Motorcycle Shoes Swift Dry Lady Wp Zwart EU 41 Vrouw
      • 08052998025420
      1
    • Booster Reivo Pro Motorcycle Boots Zwart EU 40 Man
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222468504.jpg?ts=1
      Booster Booster Reivo Pro Motorcycle Boots Zwart EU 40 Man Reivo Pro Motorcycle Boots Zwart EU 40 Man Reivo Pro Motorcycle Boots Zwart EU 40 Man Kenmerken:Motorlaarzen gemaakt van leer.Volledig wind- en waterdicht dankzij het ademende membraan.Uitgerust met versnellingspookbeveiliging.CE gekeurd.Specificaties:Comfort: vulling, mesh voering, waterdichtMaterialen: leerVeiligheid: enkelbescherming, vulling, schakelbescherming, antislipzoolHomologatie: Ce (1)
      Booster Reivo Pro Motorcycle Boots Zwart EU 40 Man
      • 08718913078321
      1
    • Forma Motorcycle Boots Forma Rose Hdry Wp Zwart EU 40 Man
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187619302.jpg?ts=1
      Forma Forma Motorcycle Boots Forma Rose Hdry Wp Zwart EU 40 Man Motorcycle Boots Forma Rose Hdry Wp Zwart EU 40 Man Motorcycle Boots Forma Rose Hdry Wp Zwart EU 40 Man CE goedgekeurde laarzen Forma France rose hdry WP (1)
      Forma Motorcycle Boots Forma Rose Hdry Wp Zwart EU 40 Man
      • 08052998030257
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 139.90
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 139.90
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 139.90
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 139.90
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 139.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 139.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 139.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 139.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 139.90
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 142.71
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 142.71
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 142.71
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 142.71
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 142.71
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 142.71
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 142.71
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 142.71
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 142.71
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 142.71
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 142.71
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 142.71
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 142.71
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 142.71
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 142.71
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 142.71
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 142.71
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 142.71
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 142.71
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 142.71
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 142.71
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 142.71
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 142.71
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 142.71
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 142.71
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 142.71
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 142.71
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 142.71
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 126.25
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 126.25
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 126.25
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 126.25
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 126.25
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 126.25
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 126.25
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 126.25
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 126.25
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 126.25
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 142.71
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 142.71
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 142.71
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 142.71
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 142.71
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 142.71
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 142.71
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 152.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 148.71
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 148.71
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 152.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 152.90
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 152.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 152.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 152.90
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 148.71
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 148.71
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 148.71
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 138.95
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 138.95
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 138.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 122.90
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 122.90
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 138.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 138.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 138.95
      • Sun Jul 03 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Jul 07 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Jul 10 02:00:00 CEST 2022 135.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 135.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 135.95
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 135.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 135.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 135.95
      • Wed Aug 24 02:00:00 CEST 2022 144.45
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Thu Sep 08 02:00:00 CEST 2022 144.45
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 144.45
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 144.45
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Sat Sep 24 02:00:00 CEST 2022 144.45
      • Sun Sep 25 02:00:00 CEST 2022 144.45
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 144.45
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 154.15
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 154.15
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 149.56
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 149.56
    • partner@vergelijk.nl