x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Adidas Omkeerbare Bodyprotector - L

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Adidas Omkeerbare Bodyprotector - L
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Adidas Omkeerbare Bodyprotector - L
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Adidas Omkeerbare Bodyprotector - L
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123416019.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182491036.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182491169.jpg?ts=1
Adidas Adidas Omkeerbare Bodyprotector - L Omkeerbare Bodyprotector - L Omkeerbare Bodyprotector - L De Adidas Omkeerbare Body Protector voor volwassenen geeft je bescherming tijdens vechtsporten. Hij heeft een blauwe en een rode kant en kan zowel blauw als rood gedragen worden. Deze body protector is goedgekeurd voor officieel wedstrijd gebruik door de World Teakwondo Federation. De body protector is gemaakt van PU. Dit materiaal zit prettig, is slijtvast en is geschikt om klappen te absorberen. Hij heeft een goede anatomische pasvorm, met een vetersluiting aan de achterkant om de protector... (1)
  • 03700378390143
3
  • Design
    • Kleur: Multi, Blauw, Rood
    • Materiaal: Kunststof, Polyurethaan
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Gewichtsmaat: L
  • 72.00 72.00 EUR 3
    3
    • Fitnessmerken.nl Fitnessmerken.nl
      8.700958395197876 (7)
      De Adidas Omkeerbare Body Protector voor volwassenen geeft je bescherming tijdens vechtsporten. Hij heeft een blauwe en een rode kant en ...72.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fitnessapparaat.nl Fitnessapparaat.nl
      8.428717461354701 (5)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Adidas Omkeerbare Body Protector voor volwassenen geeft je bescherming tijdens vechtsporten. Hij heeft een blauwe en een rode kant en ...72.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Fitwinkel.nl Fitwinkel.nl
      7.2 (1)
      De Adidas Omkeerbare Body Protector voor volwassenen geeft je bescherming tijdens vechtsporten. Hij heeft een blauwe en een rode kant en ...72.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • KLIM Adrenaline Pro Goretex Motorcycle Boots Wit,Zwart EU 46
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225182696.jpg?ts=1
      KLIM KLIM Adrenaline Pro Goretex Motorcycle Boots Wit,Zwart EU 46 Adrenaline Pro Goretex Motorcycle Boots Wit,Zwart EU 46 Adrenaline Pro Goretex Motorcycle Boots Wit,Zwart EU 46 Toen we de eerste Adrenaline GTX®-laars in de branche bouwden, was deze de norm voor technische sneeuwscooters. Het verbeteren en aanpassen van de bijna perfecte formule van Adrenaline BOA® was ons doel. De Adrenaline biedt een droge, comfortabele en ondersteunende rijervaring in een breed scala van omstandigheden zonder de bewegingsvrijheid te belemmeren.Kenmerken:Gegarandeerd om u droog te houdenGore tex®-technologieBoa® vetersysteem met twee zones600 gram 3m Thinsulate -isolatieIsolatie ... (1)
      KLIM Adrenaline Pro Goretex Motorcycle Boots Wit,Zwart EU 46
      • 00681573608291
      1
    • KLIM Hexad Short Sleeve T-shirt Rood 3XL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/225185576.jpg?ts=1
      KLIM KLIM Hexad Short Sleeve T-shirt Rood 3XL Hexad Short Sleeve T-shirt Rood 3XL Hexad Short Sleeve T-shirt Rood 3XL Mix van katoen en katoen / poly (1)
      KLIM Hexad Short Sleeve T-shirt Rood 3XL
      • 00681573620101
      1
    • LS2 Ff327 C Chin Air Vent Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222502070.jpg?ts=1
      LS2 LS2 Ff327 C Chin Air Vent Zwart Ff327 C Chin Air Vent Zwart Ff327 C Chin Air Vent Zwart FF327 C Ontluchter voor kin. (1)
      LS2 Ff327 C Chin Air Vent Zwart
      • 06934432850251
      1
    • Schuberth C3 Basic Inner Pads Beige M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222474678.jpg?ts=1
      Schuberth Schuberth C3 Basic Inner Pads Beige M C3 Basic Inner Pads Beige M C3 Basic Inner Pads Beige M C3 Basic Inner Pads. (1)
      Schuberth C3 Basic Inner Pads Beige M
      • 04017765093112
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 72.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 72.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 72.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 72.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 72.00
      • Sat Mar 12 01:00:00 CET 2022 62.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 62.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 62.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 62.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 62.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 62.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 62.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 62.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 62.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 62.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 62.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 62.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 62.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 62.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 62.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 62.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 62.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 62.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 62.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 65.45
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 65.45
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Jul 02 02:00:00 CEST 2022 61.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 61.90
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 72.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 72.00
    • partner@vergelijk.nl