x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Susa Corselet corrigerend Susa Nude | one size Beige

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Susa Corselet corrigerend Susa Nude | one size Beige
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Susa Corselet corrigerend Susa Nude | one size Beige
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Susa Corselet corrigerend Susa Nude | one size Beige
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/79276201.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146305912.jpg?ts=1
Susa Susa Corselet corrigerend Susa Nude | one size Beige Corselet corrigerend Susa Nude | one size Beige Corselet corrigerend Susa Nude | one size Beige Functioneel corselet van SUSA met brede, niet verstelbare bandjes en driedelige, kanten cups. Ritssluiting met haakjessluiting aan de binnenkant zorgt voor makkelijk aan- en uittrekken. Haakjessluiting in het met katoen gevoerde kruisje. De hoge achterkant en versterkingen rondom camoufleren de probleemzones en laat uw figuur er welgevormd uitzien. Ideaal corselet voor een wat voller figuur. (1)
  • 04009823036797
2
  • Design
    • Kleur: Beige, Nude
  • Maat
    • Kledingmaat: 100
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Volwassenen, Dames
  • 130.07 135.94 EUR 2
    2
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Hoge rug voor perfecte grip. Voorste deel met ritssluiting en extra haakband, biedt extra grip en draagcomfort; gemakkelijk aantrekken.130.07, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Klingel.nl Klingel.nl
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.4/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Functioneel corselet van SUSA met brede, niet verstelbare bandjes en driedelige, kanten cups. Ritssluiting met haakjessluiting aan de bin...135.94, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
  • 0 0
    • Hunkemoller Isabelle body van kant met beugel
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231505278.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230296093.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231517230.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230351183.jpg?ts=1
      Hunkemoller Hunkemoller Isabelle body van kant met beugel Isabelle body van kant met beugel Isabelle body van kant met beugel Isabelle body van kant met beugel (1)
      Hunkemoller Isabelle body van kant met beugel
      • 08720285764368
      1
    • Hunkemoller Naomi body met kant en streepprint
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/242691375.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/242548469.jpg?ts=1
      Hunkemoller Hunkemoller Naomi body met kant en streepprint Naomi body met kant en streepprint Naomi body met kant en streepprint Naomi body met kant en streepprint (1)
      Hunkemoller Naomi body met kant en streepprint
      • 08720285793627
      2
    • Skiny Body
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/105759711.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/78136383.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/245077070.jpg?ts=1
      Skiny Skiny Body Body Body Skiny body Every Day In Cotton Bodies D-38 (1)
      Skiny Body
      • 09006559322168
      2
    • Sassa mode body Lovely Secret roze Dames
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/220002334.jpg?ts=1
      Sassa mode Sassa mode body Lovely Secret roze Dames body Lovely Secret roze Dames body Lovely Secret roze Dames Body Lovely Secret van Sassa. Deze body is uitgevoerd in een stretch kwaliteit en is voorzien van een beugel. Het model heeft een 2-delige cup waarvan het bovenste gedeelte met kant is bewerkt. Tussen de cups is een sierstrikje met strass steentje geplaatst. De body sluit met een haak- en oogsluiting aan de onderkant. (1)
      Sassa mode body Lovely Secret roze Dames
      • 04014833196294
      1
      deal
    • min
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 130.07
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 130.07
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 130.07
    • partner@vergelijk.nl