x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blenders verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    NUTRIBULLET blender

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blender categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    NutriBullet blender kopen

    • NUTRIBULLET blender

      De NutriBullet is een innovatief product dat doelt op het gezonder maken van het leven van eenieder. De kleine blender maakt smoothies en powershakes ter grootte van een goede portie, zodat je elke dag de gewenste hoeveelheid groente of fruit binnen krijgt. Er zijn zelfs receptenboeken verkrijgbaar met speciale recepten voor in de NutriBullet. De sterke messen en de glazen beker, zorgen ervoor dat alles wat in de NutriBullet blender gestopt wordt stuk gaat. Door een orkaaneffect in het glas, worden alle stoffen maximaal rondgepompt en wordt het sap nog gladder dan ooit tevoren. Een NutriBullet blender is ontzettend handig voor iedereen die maar behoefte heeft aan een glas powersap per dag, en niet de tijd heeft om elke dag een blender schoon te maken. Doordat de onderdelen gemakkelijk uit elkaar te halen zijn, en doordat de beker direct functioneert als drinkglas, is het apparaat gemakkelijk schoon te maken en weer opnieuw te gebruiken.

       

      De laagste prijs voor een NutriBullet blender vind je uiteraard op Vergelijk.nl, wij kunnen je overigens direct vertellen welke winkel de NutriBullet het snelste kan leveren.

    0 - 5
    • NutriBullet Nutri Ninja - 1500 watt Auto-IQ BL642
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/98856000.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/98933753.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/106713118.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/111299736.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/111338897.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/111338898.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/111338899.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/111338900.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/111338901.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/111338902.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/111338903.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/120558162.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/120558163.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/120558164.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/120558165.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/120558166.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/120558167.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/120558168.jpg
      NutriBullet Nutri Ninja - 1500 watt Auto-IQ BL642 (2)
      NutriBullet Nutri Ninja - 1500 watt Auto-IQ BL642
      MediaMarkt MediaMarkt
      8.477689015483133 (4940)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      129.0000, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      MediaMarkt MediaMarkt
      8.477689015483133 (4940)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      129.0000, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      4
      deal
    • NutriBullet 600 Blender voor op aanrecht 600W Rood blender
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/102215470.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/75765423.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/116043895.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/116043896.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/116043897.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/116885710.jpg
      NutriBullet 600 Blender voor op aanrecht 600W Rood blender (2)
      NutriBullet 600 Blender voor op aanrecht 600W Rood blender
      Fonq.nl Fonq.nl
      8.5616344467703 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      103.05, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Fonq.nl Fonq.nl
      8.5616344467703 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      103.05, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      2
    • NutriBullet blender 600 series blauw - 8 delig
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/75765688.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/84512221.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/84512222.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/84512223.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/84512224.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/94247973.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/94247974.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/94247975.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/95502786.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/95502787.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/95502788.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/95502789.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/95502790.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/101294921.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/102215254.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/107442043.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/116043561.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/116043562.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/116043563.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/116043564.jpg
      NutriBullet blender 600 series blauw - 8 delig (2)
      NutriBullet blender 600 series blauw - 8 delig
      MediaMarkt MediaMarkt
      8.477689015483133 (4940)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      MediaMarkt MediaMarkt
      8.477689015483133 (4940)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • NutriBullet blender 600 SERIES GRIJS 5 DELIG
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/125985956.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/128587550.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/113526573.jpg
      NutriBullet blender 600 SERIES GRIJS 5 DELIG (1)
      NutriBullet blender 600 SERIES GRIJS 5 DELIG
      Wehkamp Wehkamp
      8.650418617009361 (654)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      69, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Wehkamp Wehkamp
      8.650418617009361 (654)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      69, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • NutriBullet receptenboek - Natural Healing Foods
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/64340494.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/95118405.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/95118406.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/80393896.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/128844539.jpg
      NutriBullet receptenboek - Natural Healing Foods (1)
      NutriBullet receptenboek - Natural Healing Foods
      Artencraft.nl Artencraft.nl
      6.856079449903042 (134)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      19.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Artencraft.nl Artencraft.nl
      6.856079449903042 (134)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.81/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      19.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Powerblender DEFAULT
        • powerblender
      • Blender To Go DEFAULT
        • blender_to_go
      • Magimix DEFAULT
        • magimix
      • KitchenAid DEFAULT
        • kitchenaid
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Magimix (magimix)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Philips (philips)
      • Princess (princess)
      • Ninja (ninja)
      • AEG (aeg)
      • Ariete (ariete)
      • Beaba (beaba)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Beko (beko)
      • Bestron (bestron)
      • Bianco (bianco)
      • BIKITCHEN (bikitchen)
      • Blendtec (blendtec)
      • Bodum (bodum)
      • Bomann (bomann)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Brabantia (brabantia)
      • Braun (braun)
      • Breville (breville)
      • Bugatti (bugatti)
      • Carrera (carrera)
      • Caso (caso)
      • Clatronic (clatronic)
      • CleverBuyOnline.com (cleverbuyonline_com)
      • Cuisinart (cuisinart)
      • Dell (dell)
      • DJ (dj)
      • Domo (domo)
      • Dualit (dualit)
      • Emerio (emerio)
      • Enrico (enrico)
      • ESPRESSIONS (espressions)
      • Fritel (fritel)
      • Gastroback (gastroback)
      • Gorenje (gorenje)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Hamilton Beach (hamilton_beach)
      • Inventum (inventum)
      • Kenwood (kenwood)
      • KOENIC (koenic)
      • Krups (krups)
      • Kuvings (kuvings)
      • Livington (livington)
      • Magic Bullet (magic_bullet)
      • Medion (medion)
      • Montana (montana)
      • Morphy Richards (morphy_richards)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nova (nova)
      • Novis (novis)
      • NutriBullet (nutribullet)
      • Omega (omega)
      • Orange (orange)
      • Orava (orava)
      • Oster (oster)
      • Panasonic (panasonic)
      • Petra (petra)
      • ProfiCook (proficook)
      • Qnap (qnap)
      • Rommelsbacher (rommelsbacher)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Sage (sage)
      • Sencor (sencor)
      • Severin (severin)
      • Silva Homeline (silva_homeline)
      • Smeg (smeg)
      • Solis (solis)
      • Steba (steba)
      • Tefal (tefal)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Unold (unold)
      • Vertiv (vertiv)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Vitamix (vitamix)
      • Waring (waring)
      • WMF (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Aantal snelheidsstanden (aantal_snelheden):
      • 1 - 2 standen (1_2)
      • 2 - 4 standen (2_4)
      • 4 - 8 standen (4_8)
      • > 8 standen (>8)
    • Vermogen (vermogen):
      • < 350 W (vermogen_350)
      • 350 W - 600 W (vermogen_350_600)
      • 600 W - 1000 W (vermogen_600_1000)
      • ≥ 1000 W (vermogen_1000)
    • Speciale Blenders (group_name):
      • Blender To Go (blender_to_go)
      • Bullet Blender Bullet Blender NutriBullet blender (bullet_blender)
      • IJscrusher (ijscrusher)
      • Powerblender (powerblender)
      • Soepmaker (soepmaker)
    • Extra's (extra_s):
      • Turbo Knop (turbo_knop)
      • Pulse Stand (pulse_stand)
      • Ice Crushing (ice_crushing)
      • Antislip (antislip)
      • Vaatwasbestendige Onderdelen (vaatwasbestendige_onderdelen)
      • Zelfdraaiend (zelfdraaiend)
    • Inhoud Kan (L) (inhoud_kan):
      • 1 liter of minder (1_l)
      • 1,1 - 1,5 Liter (1_5_1_5_l)
      • 1,6 - 2 liter (1_6_2_l)
      • 2 liter of meer (>2_l)
    • Product Varianten (group):
      • AEG Blender To Go (aeg_blender_to_go)
      • Bekend van TV Bullet Blender (bekend_van_tv_bullet_blender)
      • Bestron Blender To Go (bestron_blender_to_go)
      • BIKITCHEN Blender To Go (bikitchen_blender_to_go)
      • Blendtec Powerblender (blendtec_powerblender)
      • Boretti Blender To Go (boretti_blender_to_go)
      • Boretti Powerblender (boretti_powerblender)
      • Bosch Blender To Go (bosch_blender_to_go)
      • Braun Powerblender (braun_powerblender)
      • Breville Blender To Go (breville_blender_to_go)
      • Caso Blender To Go (caso_blender_to_go)
      • Clatronic Blender To Go (clatronic_blender_to_go)
      • Dell Blender To Go (dell_blender_to_go)
      • DJ Soepmaker (dj_soepmaker)
      • Domo Blender To Go (domo_blender_to_go)
      • Domo Powerblender (domo_powerblender)
      • Domo Soepmaker (domo_soepmaker)
      • ESPRESSIONS Powerblender (espressions_powerblender)
      • Fritel Soepmaker (fritel_soepmaker)
      • Gourmetmaxx Blender To Go (gourmetmaxx_blender_to_go)
      • Hamilton Beach Powerblender (hamilton_beach_powerblender)
      • Inventum Blender To Go (inventum_blender_to_go)
      • Kenwood Blender To Go (kenwood_blender_to_go)
      • KitchenAid Powerblender (kitchenaid_powerblender)
      • Krups Powerblender (krups_powerblender)
      • Magic Bullet Bullet Blender (magic_bullet_bullet_blender)
      • Magimix Powerblender (magimix_powerblender)
      • Medion Blender To Go (medion_blender_to_go)
      • Moulinex Powerblender (moulinex_powerblender)
      • Moulinex Soepmaker (moulinex_soepmaker)
      • Ninja Blender To Go (ninja_blender_to_go)
      • Ninja Soepmaker (ninja_soepmaker)
      • Nova Soepmaker (nova_soepmaker)
      • Novis Powerblender (novis_powerblender)
      • NutriBullet Bullet Blender (nutribullet_bullet_blender)
      • Omega Powerblender (omega_powerblender)
      • Philips Blender To Go (philips_blender_to_go)
      • Philips Powerblender (philips_powerblender)
      • Philips Soepmaker (philips_soepmaker)
      • Princess Blender To Go (princess_blender_to_go)
      • Princess Powerblender (princess_powerblender)
      • Princess Soepmaker (princess_soepmaker)
      • ProfiCook Blender To Go (proficook_blender_to_go)
      • ProfiCook Powerblender (proficook_powerblender)
      • Qnap Blender To Go (qnap_blender_to_go)
      • Russell Hobbs Blender To Go (russell_hobbs_blender_to_go)
      • Russell Hobbs Soepmaker (russell_hobbs_soepmaker)
      • Sage Blender To Go (sage_blender_to_go)
      • Solis Blender To Go (solis_blender_to_go)
      • Solis Powerblender (solis_powerblender)
      • Steba Soepmaker (steba_soepmaker)
      • Tefal Blender To Go (tefal_blender_to_go)
      • Tefal Powerblender (tefal_powerblender)
      • Trebs Blender To Go (trebs_blender_to_go)
      • Trebs IJscrusher (trebs_ijscrusher)
      • Tristar Blender To Go (tristar_blender_to_go)
      • Tristar Soepmaker (tristar_soepmaker)
      • Unold Powerblender (unold_powerblender)
      • Vitamix Powerblender (vitamix_powerblender)
      • WMF Blender To Go (wmf_blender_to_go)
      • WMF IJscrusher (wmf_ijscrusher)
      • WMF Powerblender (wmf_powerblender)
    • Product Familie (family):
      • Avance Collection (avance_collection)
      • Daily Collection (daily_collection)
      • Liebert (liebert)
      • Viva Collection (viva_collection)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Crème (cre_me)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal Kan (bowl_material):
      • Glas (glas)
      • Glas, Kunststof (glas_kunststof)
      • Kunststof (kunststof)
      • Kunststof, metaal (kunststof_metaal)
      • Roestvrijstaal, RVS (roestvrijstaal_rvs)
      • RVS (rvs)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl