x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blenders verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    NUTRIBULLET blender

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blender categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}

    NutriBullet blender kopen

    • NUTRIBULLET blender

      De NutriBullet is een innovatief product dat doelt op het gezonder maken van het leven van eenieder. De kleine blender maakt smoothies en powershakes ter grootte van een goede portie, zodat je elke dag de gewenste hoeveelheid groente of fruit binnen krijgt. Er zijn zelfs receptenboeken verkrijgbaar met speciale recepten voor in de NutriBullet. De sterke messen en de glazen beker, zorgen ervoor dat alles wat in de NutriBullet blender gestopt wordt stuk gaat. Door een orkaaneffect in het glas, worden alle stoffen maximaal rondgepompt en wordt het sap nog gladder dan ooit tevoren. Een NutriBullet blender is ontzettend handig voor iedereen die maar behoefte heeft aan een glas powersap per dag, en niet de tijd heeft om elke dag een blender schoon te maken. Doordat de onderdelen gemakkelijk uit elkaar te halen zijn, en doordat de beker direct functioneert als drinkglas, is het apparaat gemakkelijk schoon te maken en weer opnieuw te gebruiken.

       

      De laagste prijs voor een NutriBullet blender vind je uiteraard op Vergelijk.nl, wij kunnen je overigens direct vertellen welke winkel de NutriBullet het snelste kan leveren.

    0 - 3
    • NutriBullet Pro 900 - 9-delig - champagne
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/4/0/5/nutribullet-jmlv2414-tabletop-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-55871405.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/4/0/6/nutribullet-jmlv2414-tabletop-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-55871406.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/4/0/7/nutribullet-jmlv2414-tabletop-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-55871407.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/3/3/7/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-84727337.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/3/3/8/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-84727338.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/8/1/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-94247881.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/8/2/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-94247882.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/8/3/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-94247883.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/8/8/5/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-94247885.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/0/4/9/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-100915049.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/1/0/4/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-101842104.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/1/0/5/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-101842105.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/1/0/6/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-101842106.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/1/0/7/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-101842107.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/1/0/8/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-101842108.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/1/0/9/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-101842109.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/1/1/0/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-101842110.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/2/1/1/1/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-101842111.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/6/3/1/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-111336631.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/6/3/2/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-111336632.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/6/3/3/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-111336633.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/6/3/4/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-111336634.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/6/3/5/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-111336635.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/6/3/7/nutribullet-jmlv2414-blender-brown-stainless-steel-transparent-0-9l-900w-111336637.jpg
      NutriBullet Pro 900 - 9-delig - champagne (8)
      NutriBullet Pro 900 - 9-delig - champagne
      Fonq.nl Fonq.nl
      8.5616344467703 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      110.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Fonq.nl Fonq.nl
      8.5616344467703 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      110.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      4
      good_buy
      deal
    • NutriBullet NutriBullet 600 Series 12-delig
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/1/5/7/nutribullet-nutri-bullet-30171157.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/1/5/8/nutribullet-nutri-bullet-30171158.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/1/5/9/nutribullet-nutri-bullet-30171159.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/1/1/6/0/nutribullet-nutri-bullet-30171160.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/9/4/4/nutribullet-nutri-bullet-84726944.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/9/4/5/nutribullet-nutri-bullet-84726945.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/9/4/6/nutribullet-nutri-bullet-84726946.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/9/4/7/nutribullet-nutri-bullet-84726947.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/9/4/8/nutribullet-nutri-bullet-84726948.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/3/9/7/nutribullet-nutri-bullet-100913397.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/0/0/9/nutribullet-nutri-bullet-101725009.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/0/1/0/nutribullet-nutri-bullet-101725010.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/3/3/7/9/nutribullet-nutri-bullet-101873379.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/7/9/3/8/nutribullet-nutri-bullet-101877938.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/9/1/2/nutribullet-nutri-bullet-111268912.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/0/8/0/nutribullet-nutri-bullet-111336080.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/0/8/1/nutribullet-nutri-bullet-111336081.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/0/8/2/nutribullet-nutri-bullet-111336082.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/0/8/3/nutribullet-nutri-bullet-111336083.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/0/8/4/nutribullet-nutri-bullet-111336084.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/6/0/8/5/nutribullet-nutri-bullet-111336085.jpg
      NutriBullet NutriBullet 600 Series 12-delig (3)
      NutriBullet NutriBullet 600 Series 12-delig
      Fonq.nl Fonq.nl
      8.5616344467703 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      Fonq.nl Fonq.nl
      8.5616344467703 (9)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • NutriBullet 600 cross blade
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/5/0/7/7/nutribullet-600-cross-blade-88265077.jpg
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/8/1/3/2/nutribullet-600-cross-blade-94248132.jpg
      NutriBullet 600 cross blade (1)
      NutriBullet 600 cross blade
      MediaMarkt MediaMarkt
      8.477689015483133 (4940)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      15.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      MediaMarkt MediaMarkt
      8.477689015483133 (4940)
      • //sc.vergelijk.nl/s/4.76/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      15.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Powerblender DEFAULT
        • powerblender
      • Blender To Go DEFAULT
        • blender_to_go
      • Magimix DEFAULT
        • magimix
      • KitchenAid DEFAULT
        • kitchenaid
      • Philips DEFAULT
        • philips
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Magimix (magimix)
      • KitchenAid (kitchenaid)
      • Philips (philips)
      • Princess (princess)
      • Ninja (ninja)
      • AEG (aeg)
      • Ariete (ariete)
      • Bekend van TV (bekend_van_tv)
      • Beko (beko)
      • Bestron (bestron)
      • Bianco (bianco)
      • BIKITCHEN (bikitchen)
      • Blendtec (blendtec)
      • Bodum (bodum)
      • Bomann (bomann)
      • Boretti (boretti)
      • Bosch (bosch)
      • Bourgini (bourgini)
      • Brabantia (brabantia)
      • Braun (braun)
      • Breville (breville)
      • Bugatti (bugatti)
      • Carrera (carrera)
      • Caso (caso)
      • Clatronic (clatronic)
      • Counter Intelligence (counter_intelligence)
      • Dell (dell)
      • Domo (domo)
      • Dualit (dualit)
      • Emerio (emerio)
      • Emporia (emporia)
      • Fritel (fritel)
      • Gastroback (gastroback)
      • Gourmetmaxx (gourmetmaxx)
      • Grundig (grundig)
      • Hamilton Beach (hamilton_beach)
      • Inventum (inventum)
      • JML (jml)
      • Kenwood (kenwood)
      • KOENIC (koenic)
      • Krups (krups)
      • Kuvings (kuvings)
      • König (ko_nig)
      • Lesara (lesara)
      • Loooqs (loooqs)
      • Magic Bullet (magic_bullet)
      • Montana (montana)
      • Moulinex (moulinex)
      • Nova (nova)
      • Novis (novis)
      • NutriBullet (nutribullet)
      • Nutri Ninja (nutri_ninja)
      • Ok. (ok_)
      • Omega (omega)
      • Orange (orange)
      • Orange care (orange_care)
      • Oster (oster)
      • Panasonic (panasonic)
      • Philips AVENT (philips_avent)
      • PROFI COOK (profi_cook)
      • ProfiCook (proficook)
      • Qnap (qnap)
      • Russell Hobbs (russell_hobbs)
      • Salco (salco)
      • Saro (saro)
      • Severin (severin)
      • Siemens (siemens)
      • Silva Homeline (silva_homeline)
      • Smeg (smeg)
      • Solac (solac)
      • Solis (solis)
      • Steba (steba)
      • Tefal (tefal)
      • Think Tank (think_tank)
      • Trebs (trebs)
      • Tristar (tristar)
      • Vertiv (vertiv)
      • Vitamix (vitamix)
      • Waring (waring)
      • Wmf (wmf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • > €150 (high)
    • Speciale Blenders (group_name):
    • Extra's (extra_s):
      • Turbo Knop (turbo_knop)
      • Pulse Stand (pulse_stand)
      • Ice Crushing (ice_crushing)
      • Antislip (antislip)
      • Vaatwasbestendige Onderdelen (vaatwasbestendige_onderdelen)
    • Maximaal Vermogen (maximaal_vermogen_in_w):
      • < 350 W (maximaal_vermogen_in_w_350)
      • 350 W - 575 W (maximaal_vermogen_in_w_350_580)
      • 575 W - 900 W (maximaal_vermogen_in_w_580_900)
      • ≥ 900 W (maximaal_vermogen_in_w_900)
    • Aantal Standen (aantal_snelheden):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
      • 10 (10)
      • 11 (11)
      • 12 (12)
    • Inhoud Kan (L) (inhoud_kan):
      • < 0,5 Liter (_0_5_l)
      • 0,5 - 1 Liter (0_5_1_l)
      • 0 (0)
      • 0.5 (0_5)
      • 0.6 (0_6)
      • 0.68 (0_68)
      • 0.7 (0_7)
      • 0.71 (0_71)
      • 0.8 (0_8)
      • 1 (1)
      • 1.1 (1_1)
      • 1.2 (1_2)
      • 1.25 (1_25)
      • 1.5 (1_5)
      • 1.6 (1_6)
      • 1.7 (1_7)
      • 1.75 (1_75)
      • 1.8 (1_8)
      • 1.89 (1_89)
      • 1.9 (1_9)
      • 2 (2)
      • 2.2 (2_2)
      • 2.3 (2_3)
      • 2.4 (2_4)
      • 2.9 (2_9)
      • 6 (6)
      • 400 (400)
      • 570 (570)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Crème (cre_me)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal Kan (bowl_material):
      • Glas (glas)
      • Kunststof (kunststof)
      • metaal (metaal)
      • RVS (rvs)
    • Garantie Duur (garantie):
      • 1 jaar (1_jaar)
      • 1 maanden (1_maanden)
      • 2 jaar (2_jaar)
      • 2 maanden (2_maanden)
      • 3 jaar (3_jaar)
      • 3 maanden (3_maanden)
      • 5 jaar (5_jaar)
      • 5 maanden (5_maanden)
      • 7 maanden (7_maanden)
      • 8 jaar (8_jaar)
      • 8 maanden (8_maanden)
      • 10 maanden (10_maanden)
    • Product Varianten (group):
      • AEG Blender To Go (aeg_blender_to_go)
      • Ariete IJscrusher (ariete_ijscrusher)
      • Bestron Blender To Go (bestron_blender_to_go)
      • Bianco Powerblender (bianco_powerblender)
      • BIKITCHEN Blender To Go (bikitchen_blender_to_go)
      • Blendtec Powerblender (blendtec_powerblender)
      • Bomann Blender To Go (bomann_blender_to_go)
      • Boretti Blender To Go (boretti_blender_to_go)
      • Boretti Powerblender (boretti_powerblender)
      • Bosch Blender To Go (bosch_blender_to_go)
      • Braun Powerblender (braun_powerblender)
      • Breville Blender To Go (breville_blender_to_go)
      • Clatronic Blender To Go (clatronic_blender_to_go)
      • Counter Intelligence Powerblender (counter_intelligence_powerblender)
      • Dell Blender To Go (dell_blender_to_go)
      • Domo Blender To Go (domo_blender_to_go)
      • Domo Powerblender (domo_powerblender)
      • Domo Soepmaker (domo_soepmaker)
      • Fritel Soepmaker (fritel_soepmaker)
      • Gourmetmaxx Blender To Go (gourmetmaxx_blender_to_go)
      • Gourmetmaxx Bullet Blender (gourmetmaxx_bullet_blender)
      • Grundig Blender To Go (grundig_blender_to_go)
      • Hamilton Beach Powerblender (hamilton_beach_powerblender)
      • Inventum Blender To Go (inventum_blender_to_go)
      • KitchenAid Powerblender (kitchenaid_powerblender)
      • Krups Blender To Go (krups_blender_to_go)
      • Krups Powerblender (krups_powerblender)
      • Loooqs Blender To Go (loooqs_blender_to_go)
      • Magic Bullet Bullet Blender (magic_bullet_bullet_blender)
      • Magimix Powerblender (magimix_powerblender)
      • Moulinex Powerblender (moulinex_powerblender)
      • Moulinex Soepmaker (moulinex_soepmaker)
      • Ninja Blender To Go (ninja_blender_to_go)
      • Ninja Soepmaker (ninja_soepmaker)
      • Nova Soepmaker (nova_soepmaker)
      • Novis Powerblender (novis_powerblender)
      • NutriBullet Blender To Go (nutribullet_blender_to_go)
      • NutriBullet Bullet Blender (nutribullet_bullet_blender)
      • Philips Blender To Go (philips_blender_to_go)
      • Philips Powerblender (philips_powerblender)
      • Philips Soepmaker (philips_soepmaker)
      • Princess Blender To Go (princess_blender_to_go)
      • Princess Powerblender (princess_powerblender)
      • Princess Soepmaker (princess_soepmaker)
      • ProfiCook Blender To Go (proficook_blender_to_go)
      • ProfiCook Powerblender (proficook_powerblender)
      • Qnap Blender To Go (qnap_blender_to_go)
      • Russell Hobbs Blender To Go (russell_hobbs_blender_to_go)
      • Russell Hobbs Soepmaker (russell_hobbs_soepmaker)
      • Salco Blender To Go (salco_blender_to_go)
      • Severin Blender To Go (severin_blender_to_go)
      • Severin Powerblender (severin_powerblender)
      • Solis Blender To Go (solis_blender_to_go)
      • Solis Powerblender (solis_powerblender)
      • Steba Powerblender (steba_powerblender)
      • Tefal Blender To Go (tefal_blender_to_go)
      • Tefal Powerblender (tefal_powerblender)
      • Trebs Blender To Go (trebs_blender_to_go)
      • Trebs IJscrusher (trebs_ijscrusher)
      • Tristar Blender To Go (tristar_blender_to_go)
      • Tristar Soepmaker (tristar_soepmaker)
      • Vitamix Powerblender (vitamix_powerblender)
      • Wmf Blender To Go (wmf_blender_to_go)
      • Wmf IJscrusher (wmf_ijscrusher)
      • Wmf Powerblender (wmf_powerblender)
    • Product Familie (family):
      • Avance Collection (avance_collection)
      • Daily Collection (daily_collection)
      • Liebert (liebert)
      • Viva Collection (viva_collection)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl