x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vero moda blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 14
    • Vero Moda Blazers 'VMJulia'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106235965.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190148665.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201722175.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers 'VMJulia' Blazers 'VMJulia' Blazers 'VMJulia' Dames blazer van het merk VERO MODA, uitgevoerd in een sweat kwaliteit. De blazer is voorzien van een reverskraag, lange mouwen met knoopsluiting en sluit aan de voorzijde met 1 knoop. Daarnaast heeft de blazer 2 klepzakken en valt aansluitend. (1)
      Vero Moda Blazers 'VMJulia'
      • 05713025797477
      • VER0617002003000
      3
      39.99 EUR
    • Vero Moda Blazers 'VMJulia'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106236071.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163589595.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers 'VMJulia' Blazers 'VMJulia' Blazers 'VMJulia' Niet alleen voor aantrekkelijke zakelijke looks een stijlvolle metgezel, ook voor trendy en hippe casual outfits is deze blazer een chique Keypiece Pasvorm: regular fit, heuplang gesneden, getailleerde pasvorm Kenmerken: Sluiting met knoop, klassieke kraag, 2 voorzakken, licht gestructureerd materiaal Optimaal voor vele gelegenheden, gemakkelijk te combineren, een topmoderne korte jas voor elke gelegenheid Beste prijs-kwaliteitverhouding, uitstekende afwerking, hip en trendy, populair bij jon... (1)
      Vero Moda Blazers 'VMJulia'
      • 05713026676313
      • VER0617003005000
      3
      37.99 EUR
    • Vero Moda Blazers 'VMJulia'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106235970.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143997921.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163887958.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201703231.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers 'VMJulia' Blazers 'VMJulia' Blazers 'VMJulia' Vero Moda jerseyblazer VMJULIA LS BLAZER (1)
      Vero Moda Blazers 'VMJulia'
      • 05713026676085
      • VER0617001001000
      2
      43.78 EUR
    • Vero Moda Dames Blazer - Maat XL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191066233.jpg
      Vero Moda Vero Moda Dames Blazer - Maat XL Dames Blazer - Maat XL Dames Blazer - Maat XL Vero Moda Dames Blazer - Maat XL (1)
      Vero Moda Dames Blazer - Maat XL
      • 05714514837223
      1
      49.99 EUR
    • Vero Moda Dames Blazer - Maat S
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191105844.jpg
      Vero Moda Vero Moda Dames Blazer - Maat S Dames Blazer - Maat S Dames Blazer - Maat S Vero Moda Dames Blazer - Maat S (1)
      Vero Moda Dames Blazer - Maat S
      • 05714514837193
      1
      deal
      49.99 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154249596.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178675258.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178675256.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers Vero Moda Emily Dames Blazer - Maat 42 (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05714509703212
      • 5714509703212
      1
      43.50 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164896712.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189718519.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers VERO MODA VEST ZWART 36 (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05714913536697
      • 5714913536697
      1
      39.99 EUR
    • Vero Moda blazer VMHAVIVA roze | Maat: 36
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180611056.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180611058.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180611057.jpg
      Vero Moda Vero Moda blazer VMHAVIVA roze | Maat: 36 blazer VMHAVIVA roze | Maat: 36 blazer VMHAVIVA roze | Maat: 36 Deze blazer voor dames van VERO MODA is gemaakt van een polyestermix. Het model heeft een reverskraag en lange mouwen. De blazer heeft een knoopsluiting.details van deze blazer:stijlnaam: VMHAVIVA2 steekzakken (1)
      Vero Moda blazer VMHAVIVA roze | Maat: 36
      • 05714925948679
      1
      deal
      44.99 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155543861.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175645378.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers Vero Moda Dames Blazer - Maat S (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05714509880883
      • 5714509880883
      1
      49.99 EUR
    • Vero Moda Dames Blazer - Maat L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190535056.jpg
      Vero Moda Vero Moda Dames Blazer - Maat L Dames Blazer - Maat L Dames Blazer - Maat L Vero Moda Dames Blazer - Maat L (1)
      Vero Moda Dames Blazer - Maat L
      • 05714514837216
      1
      deal
      49.99 EUR
    • Vero Moda Dames Blazer - Maat M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190519087.jpg
      Vero Moda Vero Moda Dames Blazer - Maat M Dames Blazer - Maat M Dames Blazer - Maat M Vero Moda Dames Blazer - Maat M (1)
      Vero Moda Dames Blazer - Maat M
      • 05714514837209
      1
      deal
      49.99 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130949920.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131202026.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers Vero moda korte soepele donkerblauwe structure krijtstreep blazer - niet gevoerd - Maat 38 (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05713746684735
      • VER2337001000003
      1
      32.90 EUR
    • Vero Moda jerseyblazer VMJULIA LS BLAZER
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/198387205.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/201718051.jpg
      Vero Moda Vero Moda jerseyblazer VMJULIA LS BLAZER jerseyblazer VMJULIA LS BLAZER jerseyblazer VMJULIA LS BLAZER Vero Moda jerseyblazer VMJULIA LS BLAZER (1)
      Vero Moda jerseyblazer VMJULIA LS BLAZER
      • 05714494179412
      1
      43.94 EUR
    • Vero Moda iets langere zwarte gevoerde geribte stretch blazer - Maat 36
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174988100.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149347911.jpg
      Vero Moda Vero Moda iets langere zwarte gevoerde geribte stretch blazer - Maat 36 iets langere zwarte gevoerde geribte stretch blazer - Maat 36 iets langere zwarte gevoerde geribte stretch blazer - Maat 36 Vero moda iets langere zwarte gevoerde geribte stretch blazer - Maat 36 (1)
      Vero Moda iets langere zwarte gevoerde geribte stretch blazer - Maat 36
      • 05714503230257
      1
      35.90 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
      • Studio Anneloes DEFAULT
        • studio_anneloes
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 10 Days (10_days)
      • 10DAYS (10days)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Aclima (aclima)
      • Ajc (ajc)
      • Alessa W. (alessa_w_)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • Aligne (aligne)
      • AllSaints (allsaints)
      • Ambria (ambria)
      • Aniston (aniston)
      • Anna Aura (anna_aura)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Att Jeans (att_jeans)
      • B.NOSY (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Basler (basler)
      • Beaumont (beaumont)
      • Benetton (benetton)
      • Bestway (bestway)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Bianca (bianca)
      • BLONDE No. 8 (blonde_no_8)
      • Bomont (bomont)
      • BOSS (boss)
      • Bunnies (bunnies)
      • C&A (c_a)
      • Casual Looks (casual_looks)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Cipo & Baxx (cipo_baxx)
      • Classic (classic)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • CMP (cmp)
      • Columbia (columbia)
      • Comma (comma)
      • Création L (cre_ation_l)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • Desigual (desigual)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Esprit (esprit)
      • Eurolite (eurolite)
      • Expresso (expresso)
      • Fadenmeister Berlin (fadenmeister_berlin)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Fransa (fransa)
      • Frapp (frapp)
      • Freebird (freebird)
      • Freequent (freequent)
      • G-Star (g_star)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hermann Lange (hermann_lange)
      • Hobbs (hobbs)
      • Ichi (ichi)
      • Imperial (imperial)
      • In Shape (in_shape)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jazlyn (jazlyn)
      • Jcc (jcc)
      • Josh V (josh_v)
      • Just White (just_white)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Knomo (knomo)
      • LaDress (ladress)
      • Lady (lady)
      • LASCANA (lascana)
      • Laura scott (laura_scott)
      • Le Comte (le_comte)
      • LEVV (levv)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LTB (ltb)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Melrose (melrose)
      • Millet (millet)
      • Minimum (minimum)
      • Mint Velvet (mint_velvet)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mona (mona)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • MYBC (mybc)
      • Neo Noir (neo_noir)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opposuits (opposuits)
      • Opus (opus)
      • OTTO (otto)
      • Paprika (paprika)
      • Part two (part_two)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Penn & Ink (penn_ink)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Picture (picture)
      • Pieces (pieces)
      • Plus Basics (plus_basics)
      • Promiss (promiss)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rab (rab)
      • Rabe (rabe)
      • Race Sport (race_sport)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reiss (reiss)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rino & Pelle (rino_pelle)
      • Rock Your Curves by Angelina K. (rock_your_curves_by_angelina_k_)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Samsøe & Samsøe (sams_e_sams_e)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • SE Stenau (se_stenau)
      • Sheego (sheego)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Smashed Lemon (smashed_lemon)
      • Someday (someday)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Studio AR by ARMA (studio_ar_by_arma)
      • Sublevel (sublevel)
      • Super.natural (super_natural)
      • Taifun (taifun)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thomas rabe (thomas_rabe)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Uta Raasch (uta_raasch)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • vidaXL (vidaxl)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • Ydence (ydence)
      • Yesta (yesta)
      • Yoek (yoek)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zizzi (zizzi)
    • Prijs (price):
      • < € 65 (budget)
      • € 65 - € 110 (price_2)
      • € 110 - € 190 (price_3)
      • ≥ € 190 (price_4)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
      • Straight (straight)
    • Kleur (kleur):
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 3XL (3xl)
      • 25 (25)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Acryl (acryl)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl