x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Vero moda blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 23
    • Vero Moda Blazers 'VMJulia'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106235965.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190148665.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187872847.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers 'VMJulia' Blazers 'VMJulia' Blazers 'VMJulia' Dames blazer van het merk VERO MODA, uitgevoerd in een sweat kwaliteit. De blazer is voorzien van een reverskraag, lange mouwen met knoopsluiting en sluit aan de voorzijde met 1 knoop. Daarnaast heeft de blazer 2 klepzakken en valt aansluitend. (1)
      Vero Moda Blazers 'VMJulia'
      • 05713025797477
      • VER0617002003000
      4
      good_buy
      30.63 EUR
    • Vero Moda Blazers 'VMJulia'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106235970.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143997921.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163887958.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187873022.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers 'VMJulia' Blazers 'VMJulia' Blazers 'VMJulia' VERO MODA VMJULIA LS BLAZER DNM NOOS Dames Blazer - Maat 34 (1)
      Vero Moda Blazers 'VMJulia'
      • 05713026676085
      • VER0617001001000
      3
      deal
      39.99 EUR
    • Vero Moda Blazer Maat 36 Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179477121.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazer Maat 36 Blauw Blazer Maat 36 Blauw Blazer Maat 36 Blauw VMFRANCES L/S BLAZER TLR 10244896 Vero Moda Blazer (NAVY BLAZER) (2)
      Vero Moda Blazer Maat 36 Blauw
      • 05715095269304
      1
      deal
      56.94 EUR
    • Vero Moda Blazer Maat 42 Beige
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178642248.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazer Maat 42 Beige Blazer Maat 42 Beige Blazer Maat 42 Beige VMJAMIA L/S BLAZER TLR CE 10246021 Vero Moda Blazer (BIRCH) (1)
      Vero Moda Blazer Maat 42 Beige
      • 05715096368181
      2
      deal
      51.94 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149843826.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150474720.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185624371.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers Reverskraag, eenknoopssluiting, 2 klepzakken. Aangename piquékwaliteit. * Pasvorm: aansluitend * Sluiting: 1-knoopsmodel (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05714506727501
      • VER2040012000001
      1
      deal
      43.94 EUR
    • Vero Moda Dames Blazer - Maat XL
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191066233.jpg
      Vero Moda Vero Moda Dames Blazer - Maat XL Dames Blazer - Maat XL Dames Blazer - Maat XL Vero Moda Dames Blazer - Maat XL (1)
      Vero Moda Dames Blazer - Maat XL
      • 05714514837223
      1
      49.99 EUR
    • Vero Moda Dames Blazer - Maat S
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158482722.jpg
      Vero Moda Vero Moda Dames Blazer - Maat S Dames Blazer - Maat S Dames Blazer - Maat S Vero Moda Dames Blazer - Maat S (1)
      Vero Moda Dames Blazer - Maat S
      • 05714514837193
      1
      deal
      49.99 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/164896712.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189718519.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers VERO MODA VEST ZWART 36 (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05714913536697
      • 5714913536697
      1
      39.99 EUR
    • Vero Moda sweatblazer VMJULIA Niet gevoerd
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185496752.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187620679.jpg
      Vero Moda Vero Moda sweatblazer VMJULIA Niet gevoerd sweatblazer VMJULIA Niet gevoerd sweatblazer VMJULIA Niet gevoerd Reverskraag, eenknoopssluiting, 2 klepzakken. Aangename piquékwaliteit. * Pasvorm: aansluitend * Sluiting: 1-knoopsmodel (1)
      Vero Moda sweatblazer VMJULIA Niet gevoerd
      • 05715094054024
      1
      deal
      43.94 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150962640.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers Vero moda zwarte gevoerde regular fit blazer - Maat 40 (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05714506391276
      • 5714506391276
      1
      42.90 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154249596.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178675258.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/178675256.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers Vero Moda Emily Dames Blazer - Maat 40 (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05714509702987
      • 5714509702987
      1
      43.50 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155543861.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/175645378.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers Vero Moda Dames Blazer - Maat S (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05714509880883
      • 5714509880883
      1
      49.99 EUR
    • Vero Moda Blazers 'VMJulia'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106236071.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163589595.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/78960948.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers 'VMJulia' Blazers 'VMJulia' Blazers 'VMJulia' Vero Moda jerseyblazer VMJULIA LS BLAZER (1)
      Vero Moda Blazers 'VMJulia'
      • 05713026676276
      • 05713026676283
      • VER0617003002000
      • VER0617003001000
      1
      42.94 EUR
    • Vero Moda korte blazer VMKELLY
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185433473.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186091394.jpg
      Vero Moda Vero Moda korte blazer VMKELLY korte blazer VMKELLY korte blazer VMKELLY Vero Moda korte blazer VMKELLY (1)
      Vero Moda korte blazer VMKELLY
      • 05715094424469
      1
      deal
      43.94 EUR
    • Vero Moda | Maat: 36
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187895901.jpg
      Vero Moda Vero Moda | Maat: 36 | Maat: 36 | Maat: 36 (1)
      Vero Moda | Maat: 36
      • 05715105784711
      1
      39.99 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/130949920.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131202026.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers Vero moda korte soepele donkerblauwe structure krijtstreep blazer - niet gevoerd - Maat 38 (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05713746684735
      • VER2337001000003
      1
      32.90 EUR
    • Vero Moda Dames Blazer - Maat M
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190519087.jpg
      Vero Moda Vero Moda Dames Blazer - Maat M Dames Blazer - Maat M Dames Blazer - Maat M Vero Moda Dames Blazer - Maat M (1)
      Vero Moda Dames Blazer - Maat M
      • 05714514837209
      1
      deal
      49.99 EUR
    • Vero Moda Dames Blazer - Maat L
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158482722.jpg
      Vero Moda Vero Moda Dames Blazer - Maat L Dames Blazer - Maat L Dames Blazer - Maat L Vero Moda Dames Blazer - Maat L (1)
      Vero Moda Dames Blazer - Maat L
      • 05714514837216
      1
      deal
      49.99 EUR
    • Vero Moda korte blazer VMKELLY
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186102861.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183548693.jpg
      Vero Moda Vero Moda korte blazer VMKELLY korte blazer VMKELLY korte blazer VMKELLY Vero Moda korte blazer VMKELLY (1)
      Vero Moda korte blazer VMKELLY
      • 05715094424445
      1
      deal
      43.94 EUR
    • Vero Moda Blazer Vmgabby 3/4 Blazer Tlr - Blauw - Maten: 36, 38
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182274503.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182274501.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182274504.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182274502.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180365466.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazer Vmgabby 3/4 Blazer Tlr - Blauw - Maten: 36, 38 Blazer Vmgabby 3/4 Blazer Tlr - Blauw - Maten: 36, 38 Blazer Vmgabby 3/4 Blazer Tlr - Blauw - Maten: 36, 38 Deze blazer voor dames van VERO MODA is gemaakt van een polyestermix. Het model heeft een reverskraag en lange mouwen.details van deze blazer:stijlnaam: VMGABBY 2 steekzakken (1)
      Vero Moda Blazer Vmgabby 3/4 Blazer Tlr - Blauw - Maten: 36, 38
      • 05714925928336
      1
      deal
      39.99 EUR
    • Vero Moda Blazers
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149872490.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177743484.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177743486.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazers Blazers Blazers Deze blazer voor dames van VERO MODA is gemaakt van een polyestermix. Het model heeft een reverskraag en lange mouwen. De blazer beschikt over een knoopsluiting.details van deze blazer:2 steekzakken (1)
      Vero Moda Blazers
      • 05714506830379
      • VER1873004000001
      1
      deal
      39.99 EUR
    • Vero Moda iets langere zwarte gevoerde geribte stretch blazer - Maat 36
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180655811.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174988100.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149347911.jpg
      Vero Moda Vero Moda iets langere zwarte gevoerde geribte stretch blazer - Maat 36 iets langere zwarte gevoerde geribte stretch blazer - Maat 36 iets langere zwarte gevoerde geribte stretch blazer - Maat 36 Vero moda iets langere zwarte gevoerde geribte stretch blazer - Maat 36 (1)
      Vero Moda iets langere zwarte gevoerde geribte stretch blazer - Maat 36
      • 05714503230257
      1
      35.90 EUR
    • Vero Moda Blazer Vero Moda Vmanna Dames Blauw | Maat: XS
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143858842.jpg
      Vero Moda Vero Moda Blazer Vero Moda Vmanna Dames Blauw | Maat: XS Blazer Vero Moda Vmanna Dames Blauw | Maat: XS Blazer Vero Moda Vmanna Dames Blauw | Maat: XS Blazer Vero Moda VMANNA Blauw Verkrijgbaar in damesmaat. XS (1)
      Vero Moda Blazer Vero Moda Vmanna Dames Blauw | Maat: XS
      • 05713757893775
      1
      deal
      44.99 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Only DEFAULT
        • only
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 10DAYS (10days)
      • Ajc (ajc)
      • Alessa W. (alessa_w_)
      • Alife & Kickin (alife_kickin)
      • AllSaints (allsaints)
      • Ambria (ambria)
      • Aniston (aniston)
      • Anna Aura (anna_aura)
      • Anne Klein (anne_klein)
      • Armani Jeans (armani_jeans)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • Att Jeans (att_jeans)
      • B. Nosy (b_nosy)
      • B.young (b_young)
      • Barbara Lebek (barbara_lebek)
      • Basler (basler)
      • Benetton (benetton)
      • Bianca (bianca)
      • BLONDE No. 8 (blonde_no_8)
      • Bomont (bomont)
      • BOSS (boss)
      • C&A (c_a)
      • Casual Looks (casual_looks)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Cipo & Baxx (cipo_baxx)
      • Classic (classic)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Columbia (columbia)
      • Création L (cre_ation_l)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • Delmod (delmod)
      • Eight2nine (eight2nine)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Esprit (esprit)
      • Eurolite (eurolite)
      • Expresso (expresso)
      • Fadenmeister Berlin (fadenmeister_berlin)
      • Febi (febi)
      • Frapp (frapp)
      • Freequent (freequent)
      • G-Star (g_star)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • GUESS (guess)
      • Hailys (hailys)
      • HEINE (heine)
      • Hermann Lange (hermann_lange)
      • Hobbs (hobbs)
      • Ichi (ichi)
      • Imperial (imperial)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Jazlyn (jazlyn)
      • Jcc (jcc)
      • JDY (jdy)
      • Josh V (josh_v)
      • Just White (just_white)
      • King louie (king_louie)
      • Knomo (knomo)
      • Lady (lady)
      • LASCANA (lascana)
      • Laura scott (laura_scott)
      • Le Comte (le_comte)
      • LEVV (levv)
      • Linea Tesini By Heine (linea_tesini_by_heine)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • LOOXS (looxs)
      • LTB (ltb)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Melrose (melrose)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mona (mona)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • MYBC (mybc)
      • Naf Naf (naf_naf)
      • Nike (nike)
      • Nikkie (nikkie)
      • Nono (nono)
      • Noppies (noppies)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opposuits (opposuits)
      • Opus (opus)
      • OTTO (otto)
      • Paprika (paprika)
      • Patagonia (patagonia)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Pieces (pieces)
      • Plus Basics (plus_basics)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Promiss (promiss)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rabe (rabe)
      • Race Sport (race_sport)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Regatta (regatta)
      • Reiss (reiss)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • Rino & Pelle (rino_pelle)
      • River Woods (river_woods)
      • Rock Your Curves by Angelina K. (rock_your_curves_by_angelina_k_)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • SE Stenau (se_stenau)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Someday (someday)
      • Someone (someone)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Street One (street_one)
      • Studio 8 (studio_8)
      • Studio Anneloes (studio_anneloes)
      • Super.natural (super_natural)
      • Supernatural (supernatural)
      • Taifun (taifun)
      • Tamaris (tamaris)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The North Face (the_north_face)
      • Thomas rabe (thomas_rabe)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Toni (toni)
      • Uta Raasch (uta_raasch)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vaude (vaude)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whistles (whistles)
      • Yesta (yesta)
      • Yoek (yoek)
      • Zadig & Voltaire (zadig_voltaire)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zusss (zusss)
    • Prijs (price):
      • < € 60 (budget)
      • € 60 - € 100 (price_2)
      • € 100 - € 145 (price_3)
      • ≥ € 145 (price_4)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
      • Straight (straight)
    • Kleur (kleur):
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • 22 (22)
      • 24 (24)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 98 (98)
      • 122 (122)
      • 128 (128)
      • 134 (134)
      • 140 (140)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • L (l)
      • M (m)
      • XL (xl)
      • XS (xs)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl