x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Trend One blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • Trend One Geruite blazer Trend One Young
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149257670.jpg
      Trend One Trend One Geruite blazer Trend One Young Geruite blazer Trend One Young Geruite blazer Trend One Young Wij zijn helemaal fan van ruitjes! Jij ook? Shop dat meteen deze stijlvolle blazer met super trendy ruitjesprint. Combineer met de bijpassende broek of met je lievelingsjeans! (2)
      Trend One Geruite blazer Trend One Young
      • 00010242557002
      1
      deal
      24.98 EUR
    • Trend One Blazer Trend One
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147888027.jpg
      Trend One Trend One Blazer Trend One Blazer Trend One Blazer Trend One Elke vrouw houdt van blazers! Deze felrode blazer voor dames is een echte eyecatcher! Combineer met een skinny jeans en pumps. (1)
      Trend One Blazer Trend One
      1
      34.99 EUR
    • Trend One Blazer Trend One
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147942714.jpg
      Trend One Trend One Blazer Trend One Blazer Trend One Blazer Trend One Geklede blazer met driekwartsmouwen en kraag van het merk Trend One. Deze rode blazer kan je zowel met een geklede look als met een casual look combineren. (1)
      Trend One Blazer Trend One
      1
      29.99 EUR
    • Trend One Geruite blazer Trend One Young
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149257282.jpg
      Trend One Trend One Geruite blazer Trend One Young Geruite blazer Trend One Young Geruite blazer Trend One Young Wij zijn helemaal fan van ruitjes! Jij ook? Shop dat meteen deze stijlvolle blazer met super trendy ruitjesprint. Combineer met de bijpassende broek of met je lievelingsjeans! (1)
      Trend One Geruite blazer Trend One Young
      1
      deal
      24.98 EUR
    • Trend One Blazer Trend One
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147967149.jpg
      Trend One Trend One Blazer Trend One Blazer Trend One Blazer Trend One Een geklede zwarte blazer is een absolute must die niet mag ontbreken in jouw garderobe. Eindeloos te combineren! (1)
      Trend One Blazer Trend One
      1
      34.99 EUR
    • Trend One Blazer Trend One
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147942850.jpg
      Trend One Trend One Blazer Trend One Blazer Trend One Blazer Trend One Geklede blazer met driekwartsmouwen en kraag van het merk Trend One. Deze rode blazer kan je zowel met een geklede look als met een casual look combineren. (1)
      Trend One Blazer Trend One
      • 00010238830003
      1
      29.99 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 2NDDAY (2ndday)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Aaiko (aaiko)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • ADIA (adia)
      • Airfield (airfield)
      • Ajc (ajc)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alessa W. (alessa_w_)
      • AllSaints (allsaints)
      • Ambria (ambria)
      • America Today (america_today)
      • Amy Vermont (amy_vermont)
      • Angel of Style (angel_of_style)
      • ANGELS (angels)
      • Aniston (aniston)
      • Anna Aura (anna_aura)
      • Anytime (anytime)
      • Artigiano (artigiano)
      • Att Jeans (att_jeans)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Basefield (basefield)
      • Basler (basler)
      • Benetton (benetton)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Bianca (bianca)
      • Bogner (bogner)
      • Bomont (bomont)
      • Boohoo (boohoo)
      • Boysen's (boysen_s)
      • Brax (brax)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • C&A (c_a)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cartoon (cartoon)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Cheer (cheer)
      • Cinque (cinque)
      • Claire Woman (claire_woman)
      • Clarina (clarina)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Comma (comma)
      • Country line (country_line)
      • Cream (cream)
      • Création L (cre_ation_l)
      • Custommade (custommade)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • DAY.LIKE (day_like)
      • Delmod (delmod)
      • Denim Hunter (denim_hunter)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Desigual (desigual)
      • Desires (desires)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • ECHTE (echte)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eksept (eksept)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Expresso (expresso)
      • Fadenmeister Berlin (fadenmeister_berlin)
      • Faina (faina)
      • Farina Opoku (farina_opoku)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • FELIPA (felipa)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Fiveunits (fiveunits)
      • Frank walder (frank_walder)
      • Frapp (frapp)
      • Freequent (freequent)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Giesswein (giesswein)
      • Gmk Collection (gmk_collection)
      • Green Cotton (green_cotton)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • Hammerschmid (hammerschmid)
      • Hangowear (hangowear)
      • HARPER & YVE (harper_yve)
      • HEINE (heine)
      • Hermann Lange (hermann_lange)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Imperial (imperial)
      • Inwear (inwear)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • Josh V (josh_v)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Just White (just_white)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Khujo (khujo)
      • Klingel (klingel)
      • LaDress (ladress)
      • Laura Kent (laura_kent)
      • Laura scott (laura_scott)
      • LauRie (laurie)
      • Laurèl (laure_l)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levete Room (levete_room)
      • Liebesglück (liebesglu_ck)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • Looxent (looxent)
      • LTB (ltb)
      • M. Collection (m_collection)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc Aurel (marc_aurel)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Margittes (margittes)
      • Marina Rinaldi (marina_rinaldi)
      • Marjo (marjo)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Mela London (mela_london)
      • Melrose (melrose)
      • Mexx (mexx)
      • Miamoda (miamoda)
      • Minimum (minimum)
      • Miss etam (miss_etam)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mona (mona)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • Mustang (mustang)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • MYBC (mybc)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Navigazione (navigazione)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norr (norr)
      • October (october)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Paola (paola)
      • PAUL & JOE (paul_joe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • Plus Basics (plus_basics)
      • Pme (pme)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Pop Copenhagen (pop_copenhagen)
      • POSTYR (postyr)
      • Promiss (promiss)
      • Public (public)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rabe (rabe)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reiss (reiss)
      • René Lezard (rene_lezard)
      • Replay (replay)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rino & Pelle (rino_pelle)
      • RISA (risa)
      • Rossler (rossler)
      • Ruby Tuesday (ruby_tuesday)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • SAND COPENHAGEN (sand_copenhagen)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Sara Lindholm (sara_lindholm)
      • Schneiders Salzburg (schneiders_salzburg)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set® (set_)
      • Sheego (sheego)
      • Simply Be (simply_be)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparkz (sparkz)
      • St. Emile (st_emile)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steinbock (steinbock)
      • Steps (steps)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Turi Landhaus (turi_landhaus)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Usha (usha)
      • Uta Raasch (uta_raasch)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Vivance (vivance)
      • Warehouse (warehouse)
      • We fashion (we_fashion)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Whistles (whistles)
      • Windsor (windsor)
      • Worst Behavior (worst_behavior)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yesta (yesta)
      • Yoek (yoek)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zhenzi (zhenzi)
      • Zizzi (zizzi)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 3XL (3xl)
      • 10 (10)
      • 24 (24)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • 176 (176)
      • XXL (xxl)
      • XXS (xxs)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Acryl (acryl)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (dessin):
      • Bloemen (bloemen)
      • Ruiten (ruit)
      • Strepen (gestreept)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Stippen (gestipt)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl