x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    M. Collection blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 6
    • M. Collection Blazer m. collection Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145752478.jpg
      M. Collection M. Collection Blazer m. collection Zwart Blazer m. collection Zwart Blazer m. collection Zwart Zoekt u een klassieke blazer met reverskraag? Dan is dit exemplaar van m. Collection echt iets voor u! Het kant is een bijzonder mooi detail. 3/4-mouwen. Hij is gemaakt van kunstvezels. Het zijn de kleine dingen die uw outfit perfect maken. Een chic paar schoenen en een mooie tas, het liefst qua kleur op elkaar afgestemd, zijn precies wat u nodig heeft! (1)
      M. Collection Blazer m. collection Zwart
      • 04055715962620
      • 04055717589955
      1
      80.94 EUR
    • M. Collection Blazer Paars
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145751647.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134744598.jpg
      M. Collection M. Collection Blazer Paars Blazer Paars Blazer Paars Onze kleding klopt op alle punten: de pasvorm, het materiaal en het design zijn perfect! Daarom zult u heel blij zijn met deze blazer in modieuze look met ronde hals! Door het rechte model zit de blazer heerlijk. Bovendien verhult het kleine oneffenheden. Het kant is een bijzonder mooi detail. Lange mouwen. Van onderhoudsvriendelijke kunstvezels. (1)
      M. Collection Blazer Paars
      • 04055716850193
      1
      80.94 EUR
    • M. Collection Blazer m. collection Royal blue
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149439519.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134738221.jpg
      M. Collection M. Collection Blazer m. collection Royal blue Blazer m. collection Royal blue Blazer m. collection Royal blue Zoekt u een klassieke blazer met reverskraag? Dan is dit exemplaar van m. Collection echt iets voor u! Het kant is een bijzonder mooi detail. 3/4-mouwen. Hij is gemaakt van kunstvezels. Het zijn de kleine dingen die uw outfit perfect maken. Een chic paar schoenen en een mooie tas, het liefst qua kleur op elkaar afgestemd, zijn precies wat u nodig heeft! (1)
      M. Collection Blazer m. collection Royal blue
      • 04055715945135
      1
      74.94 EUR
    • M. Collection Blazer Beige
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145754203.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134841553.jpg
      M. Collection M. Collection Blazer Beige Blazer Beige Blazer Beige Onze mode klopt op alle punten: de pasvorm, het materiaal en de kwaliteit zijn perfect! Daarom zult u heel blij zijn met deze blazer in vrouwelijke look met reverskraag! Door het rechte model zit de blazer heerlijk. Bovendien verhult het kleine oneffenheden. De drukknopen zijn bijzonder opvallend. Lange mouwen. Het materiaal is van onderhoudsvriendelijke kunstvezels. (1)
      M. Collection Blazer Beige
      • 04055717849646
      1
      90.94 EUR
    • M. Collection Jasje Rozenhout
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145754207.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131230966.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134753113.jpg
      M. Collection M. Collection Jasje Rozenhout Jasje Rozenhout Jasje Rozenhout Deze elegante jas met opgestikte zakken van m. Collection is slechts één van de vele jassen die uw kledingkast helemaal compleet maakt. Door het rechte model zit de jas heerlijk. Bovendien verhult het kleine oneffenheden. De jas heeft knopen. Deze jas heeft een opgestikte zakken, hierin kunt u uw sleutels of telefoon makkelijk meenemen. Lange mouwen. Van kunstvezels. (1)
      M. Collection Jasje Rozenhout
      • 04055717792782
      1
      57.94 EUR
    • M. Collection Blouse m. collection Beige
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145752894.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134756009.jpg
      M. Collection M. Collection Blouse m. collection Beige Blouse m. collection Beige Blouse m. collection Beige In onze online shop heeft u veel keuze, zodat u altijd de juiste kleding vindt. In deze blazer van m. Collection bent u klassiek gekleed. 3/4-mouwen. De mouwzomen hebben een tunnelkoord. Het materiaal is van onderhoudsvriendelijke kunstvezels. Een blazer is zeer geschikt voor een zakelijke outfit en een mooie oppepper voor uw jeans. Hij zou daarom in geen enkele kledingkast mogen ontbreken. (1)
      M. Collection Blouse m. collection Beige
      • 04055718139685
      1
      57.94 EUR
    • Populaire Filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Only DEFAULT
        • only
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merken (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Colourfulrebel (colourful_rebel)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 2NDDAY (2ndday)
      • 4th & Reckless (4th_reckless)
      • 10DAYS (10days)
      • A Fish Named Fred (a_fish_named_fred)
      • Aaiko (aaiko)
      • About You (about_you)
      • ABOUT YOU Limited (about_you_limited)
      • ADIA (adia)
      • Airfield (airfield)
      • Ajc (ajc)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Alessa W. (alessa_w_)
      • AllSaints (allsaints)
      • Ambria (ambria)
      • America Today (america_today)
      • Amy Vermont (amy_vermont)
      • Angel of Style (angel_of_style)
      • ANGELS (angels)
      • Aniston (aniston)
      • Anna Aura (anna_aura)
      • Anytime (anytime)
      • Artigiano (artigiano)
      • Att Jeans (att_jeans)
      • Ba&sh (ba_sh)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Basler (basler)
      • Benetton (benetton)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Betty & Co (betty_co)
      • Bianca (bianca)
      • Blue industry (blue_industry)
      • Bogner (bogner)
      • Bomont (bomont)
      • Boohoo (boohoo)
      • Boysen's (boysen_s)
      • Brax (brax)
      • BROADWAY NYC FASHION (broadway_nyc_fashion)
      • C&A (c_a)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cartoon (cartoon)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cecil (cecil)
      • Cheer (cheer)
      • Cinque (cinque)
      • Claudia Sträter (claudia_stra_ter)
      • Comma (comma)
      • Country line (country_line)
      • Cream (cream)
      • Création L (cre_ation_l)
      • Custommade (custommade)
      • CVRD (cvrd)
      • Damsel in a Dress (damsel_in_a_dress)
      • Daniel Hechter (daniel_hechter)
      • DAY.LIKE (day_like)
      • Delmod (delmod)
      • Denim Hunter (denim_hunter)
      • DESIGNERS REMIX (designers_remix)
      • Desigual (desigual)
      • Desires (desires)
      • Disney Cars (disney_cars)
      • DKNY (dkny)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Drykorn (drykorn)
      • ECHTE (echte)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eksept (eksept)
      • Emilia Lay (emilia_lay)
      • Escada sport (escada_sport)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Expresso (expresso)
      • Fadenmeister Berlin (fadenmeister_berlin)
      • Faina (faina)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • FELIPA (felipa)
      • Fifth House (fifth_house)
      • Fiveunits (fiveunits)
      • Frank walder (frank_walder)
      • Frapp (frapp)
      • Freequent (freequent)
      • Funky Buddha (funky_buddha)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Gestuz (gestuz)
      • Giesswein (giesswein)
      • Gmk Collection (gmk_collection)
      • Green Cotton (green_cotton)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hailys (hailys)
      • Hammerschmid (hammerschmid)
      • Hangowear (hangowear)
      • HARPER & YVE (harper_yve)
      • HEINE (heine)
      • Hermann Lange (hermann_lange)
      • Hobbs (hobbs)
      • Hv Polo (hv_polo)
      • IBlues (iblues)
      • Ichi (ichi)
      • Imperial (imperial)
      • Inwear (inwear)
      • IVY BELLA (ivy_bella)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • Josh V (josh_v)
      • Junarose (junarose)
      • Just female (just_female)
      • Just White (just_white)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Karl Lagerfeld (karl_lagerfeld)
      • Khujo (khujo)
      • Klingel (klingel)
      • LaDress (ladress)
      • Lady (lady)
      • Laura Kent (laura_kent)
      • Laura scott (laura_scott)
      • LauRie (laurie)
      • Laurèl (laure_l)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Levete Room (levete_room)
      • LIEBLINGSSTÜCK (lieblingsstu_ck)
      • Liu Jo (liu_jo)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lofty Manner (lofty_manner)
      • Looxent (looxent)
      • LTB (ltb)
      • M. Collection (m_collection)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Maje (maje)
      • Mango (mango)
      • Marc Aurel (marc_aurel)
      • Marc Cain (marc_cain)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Margittes (margittes)
      • Marina Rinaldi (marina_rinaldi)
      • Marjo (marjo)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Melrose (melrose)
      • Mexx (mexx)
      • Miamoda (miamoda)
      • Minimum (minimum)
      • Miss etam (miss_etam)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Missguided (missguided)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mona (mona)
      • Monari (monari)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • Mustang (mustang)
      • MY TRUE ME (my_true_me)
      • MYBC (mybc)
      • Mymo (mymo)
      • Nakd (nakd)
      • Navigazione (navigazione)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Norr (norr)
      • October (october)
      • ONLY Carmakoma (only_carmakoma)
      • Opus (opus)
      • Paola (paola)
      • PAUL & JOE (paul_joe)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Petrol Industries (petrol_industries)
      • Pieces (pieces)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • Plus Basics (plus_basics)
      • Pme (pme)
      • Pom Amsterdam (pom_amsterdam)
      • Pop Copenhagen (pop_copenhagen)
      • POSTYR (postyr)
      • Promiss (promiss)
      • Public (public)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rabe (rabe)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reiss (reiss)
      • René Lezard (rene_lezard)
      • Replay (replay)
      • Riani (riani)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rino & Pelle (rino_pelle)
      • RISA (risa)
      • Rossler (rossler)
      • Ruby Tuesday (ruby_tuesday)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samoon (samoon)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • SAND COPENHAGEN (sand_copenhagen)
      • Sandro (sandro)
      • Sandwich (sandwich)
      • Sara Lindholm (sara_lindholm)
      • Schneiders Salzburg (schneiders_salzburg)
      • Scotch R'Belle (scotch_r_belle)
      • Scotch shrunk (scotch_shrunk)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Second female (second_female)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Set® (set_)
      • Sheego (sheego)
      • Simply Be (simply_be)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparkz (sparkz)
      • St. Emile (st_emile)
      • Steffen Schraut (steffen_schraut)
      • Steinbock (steinbock)
      • Steps (steps)
      • Street One (street_one)
      • Sublevel (sublevel)
      • Summum Woman (summum_woman)
      • Taifun (taifun)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Tumble 'n dry (tumble_n_dry)
      • Turi Landhaus (turi_landhaus)
      • Ulla Popken (ulla_popken)
      • United Colors of Benetton (united_colors_of_benetton)
      • Usha (usha)
      • Uta Raasch (uta_raasch)
      • Vanguard (vanguard)
      • Vera Mont (vera_mont)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Vingino (vingino)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Vivance (vivance)
      • Warehouse (warehouse)
      • We fashion (we_fashion)
      • Weekend Max Mara (weekend_max_mara)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Whistles (whistles)
      • Windsor (windsor)
      • Worst Behavior (worst_behavior)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Yesta (yesta)
      • Yoek (yoek)
      • Young Couture By Barbara Schwarzer (young_couture_by_barbara_schwarzer)
      • Zabaione (zabaione)
      • Zhenzi (zhenzi)
      • Zizzi (zizzi)
    • Prijsklasse (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 tot €80 (low)
      • €80 tot €120 (medium)
      • Meer dan €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • 3XL (3xl)
      • 10 (10)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36 (36)
      • 38 (38)
      • 40 (40)
      • 42 (42)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
      • 58 (58)
      • 60 (60)
      • 62 (62)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
      • 104 (104)
      • 152 (152)
      • 164 (164)
      • XXL (xxl)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Koraal (koraal)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Acryl (acryl)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Halve mouw (halve_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (dessin):
      • Bloemen (bloemen)
      • Ruiten (ruit)
      • Strepen (gestreept)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Stippen (gestipt)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl