x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er blazers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Basler blazer

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in blazer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Basler Blazer Van Basler lichtroze
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/126984657.jpg
      Basler Blazer Van Basler lichtroze (1)
      Basler Blazer Van Basler lichtroze
      peterhahn.nl peterhahn.nl
      155.9000, 5d (offer_sdt_5_days)
      peterhahn.nl peterhahn.nl
      155.9000, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
      deal
    • Basler Jerseyjasje Van Basler blauw
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/126984516.jpg
      Basler Jerseyjasje Van Basler blauw (1)
      Basler Jerseyjasje Van Basler blauw
      peterhahn.nl peterhahn.nl
      215.9000, 5d (offer_sdt_5_days)
      peterhahn.nl peterhahn.nl
      215.9000, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
      deal
    • Basler Wattéjasje Van Basler zwart
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/126985406.jpg
      Basler Wattéjasje Van Basler zwart (1)
      Basler Wattéjasje Van Basler zwart
      peterhahn.nl peterhahn.nl
      165.9000, 5d (offer_sdt_5_days)
      peterhahn.nl peterhahn.nl
      165.9000, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
      deal
    • Basler Blazer Van Basler bruin
      • //pc.vergelijk.nl/{{size}}/126983695.jpg
      Basler Blazer Van Basler bruin (1)
      Basler Blazer Van Basler bruin
      peterhahn.nl peterhahn.nl
      181.9000, 5d (offer_sdt_5_days)
      peterhahn.nl peterhahn.nl
      181.9000, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
      deal
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Witte Blazer DEFAULT
        • wit
      • Zwarte Blazer DEFAULT
        • zwart
      • Wol DEFAULT
        • wol
      • Katoen DEFAULT
        • katoen
      • Only DEFAULT
        • only
      • Vero Moda DEFAULT
        • vero_moda
      • Mango DEFAULT
        • mango
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Only (only)
      • Vero moda (vero_moda)
      • Object (object)
      • Vila (vila)
      • Mango (mango)
      • Selected Femme (selected_femme)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Hugo Boss (hugo_boss)
      • 10 feet (10_feet)
      • Aaiko (aaiko)
      • Ajc (ajc)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Allwerk (allwerk)
      • America Today (america_today)
      • Amy Vermont (amy_vermont)
      • Angel of Style (angel_of_style)
      • Aniston (aniston)
      • Arizona (arizona)
      • Ashley Brooke (ashley_brooke)
      • B.C. Best Connections (b_c_best_connections)
      • B.young (b_young)
      • Banana Republic (banana_republic)
      • Bardot (bardot)
      • Basler (basler)
      • Belloya (belloya)
      • Berwin & Wolff (berwin_wolff)
      • Betty & Co (betty_co)
      • BETTY BARCLAY (betty_barclay)
      • Betty London (betty_london)
      • Blend She (blend_she)
      • Bogner (bogner)
      • Boohoo (boohoo)
      • Boysen's (boysen_s)
      • Brax (brax)
      • C&A (c_a)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Cartoon (cartoon)
      • Cassis (cassis)
      • Catwalk junkie (catwalk_junkie)
      • Cheer (cheer)
      • Cinque (cinque)
      • CKS (cks)
      • Claire Woman (claire_woman)
      • Claudia sträter (claudia_stra_ter)
      • Closet London (closet_london)
      • Colourful Rebel (colourful_rebel)
      • Columbia (columbia)
      • ComeGetFashion (comegetfashion)
      • Comma (comma)
      • Corley (corley)
      • Cream (cream)
      • Danwear (danwear)
      • Desigual (desigual)
      • DIDI (didi)
      • Dorothy Perkins (dorothy_perkins)
      • Drykorn (drykorn)
      • EDITED The Label (edited_the_label)
      • Eksept (eksept)
      • Emily van den Bergh (emily_van_den_bergh)
      • Esprit (esprit)
      • Expresso (expresso)
      • Fashion Union (fashion_union)
      • Fiveunits (fiveunits)
      • Fjällräven (fja_llra_ven)
      • Freequent (freequent)
      • G-Star (g_star)
      • Gant (gant)
      • Gap (gap)
      • Garcia (garcia)
      • Geisha (geisha)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giesswein (giesswein)
      • Glamorous (glamorous)
      • Goosecraft (goosecraft)
      • GUESS (guess)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Hailys (hailys)
      • Hammerschmid (hammerschmid)
      • Hannah (hannah)
      • HEINE (heine)
      • Hermann Lange (hermann_lange)
      • Icebreaker (icebreaker)
      • Ichi (ichi)
      • Inwear (inwear)
      • IVY & OAK (ivy_oak)
      • Ivyrevel (ivyrevel)
      • J.lindeberg (j_lindeberg)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jack Wolfskin (jack_wolfskin)
      • Jacqueline De Yong (jacqueline_de_yong)
      • Janet & Joyce (janet_joyce)
      • Josh V (josh_v)
      • Julietta (julietta)
      • Junarose (junarose)
      • Juvia (juvia)
      • Kaffe (kaffe)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • Klingel (klingel)
      • Krüger Collection (kru_ger_collection)
      • Krüger Madl (kru_ger_madl)
      • La Ligna (la_ligna)
      • Laura Kent (laura_kent)
      • Laura scott (laura_scott)
      • Laurèl (laure_l)
      • Le Temps des Cerises (le_temps_des_cerises)
      • Levi's (levi_s)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Love Nature (love_nature)
      • M. Collection (m_collection)
      • Maison scotch (maison_scotch)
      • Marjo (marjo)
      • Mat fashion (mat_fashion)
      • Mavi (mavi)
      • MAX&Co. (max_co_)
      • Mbym (mbym)
      • Melrose (melrose)
      • Miamoda (miamoda)
      • Minimum (minimum)
      • Miss etam (miss_etam)
      • Miss Goodlife (miss_goodlife)
      • Modstrom (modstrom)
      • Mona (mona)
      • moony mood (moony_mood)
      • More & more (more_more)
      • Morgan (morgan)
      • Mos Mosh (mos_mosh)
      • Moss Copenhagen (moss_copenhagen)
      • Moves (moves)
      • Nakd (nakd)
      • Name it (name_it)
      • New Look (new_look)
      • Nikkie (nikkie)
      • Noisy May (noisy_may)
      • Noppies (noppies)
      • Opposuits (opposuits)
      • Opus (opus)
      • Os-trachten (os_trachten)
      • OTTO (otto)
      • OUI (oui)
      • Paola (paola)
      • Paprika (paprika)
      • Patrizia Dini By Heine (patrizia_dini_by_heine)
      • Pepe Jeans (pepe_jeans)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Pieces (pieces)
      • PLEASE (please)
      • Please Jeans (please_jeans)
      • Promiss (promiss)
      • Q/S designed by (q_s_designed_by)
      • Queen mum (queen_mum)
      • Rabe (rabe)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Re.draft (re_draft)
      • Redpoint (redpoint)
      • Regatta (regatta)
      • René Lezard (rene_lezard)
      • Review (review)
      • Rich & royal (rich_royal)
      • Rick Cardona By Heine (rick_cardona_by_heine)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Saint tropez (saint_tropez)
      • Samsoe & Samsoe (samsoe_samsoe)
      • Sandwich (sandwich)
      • Sara Lindholm (sara_lindholm)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • see U soon (see_u_soon)
      • Selected Homme (selected_homme)
      • Sheego (sheego)
      • Sheegotit (sheegotit)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sisters point (sisters_point)
      • Soaked in luxury (soaked_in_luxury)
      • Sofie schnoor (sofie_schnoor)
      • Soyaconcept (soyaconcept)
      • Sparkz (sparkz)
      • Steps (steps)
      • Street One (street_one)
      • Strenesse (strenesse)
      • Studio (studio)
      • Suncoo (suncoo)
      • Superdry (superdry)
      • Tamaris (tamaris)
      • The Kooples (the_kooples)
      • Tiger of sweden (tiger_of_sweden)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trend One (trend_one)
      • Triangle (triangle)
      • Usha (usha)
      • Vaude (vaude)
      • Via appia due (via_appia_due)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Vivance (vivance)
      • We fashion (we_fashion)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Y.A.S (y_a_s)
      • Zhenzi (zhenzi)
      • Zizzi (zizzi)
      • Zoey (zoey)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €80 (low)
      • €80 - €120 (medium)
      • > €120 (high)
    • Pasvorm (pasvorm):
      • Losse pasvorm (losse_pasvorm)
      • Normale pasvorm (normale_pasvorm)
      • Slanke pasvorm (slanke_pasvorm)
    • Kledingmaat (kledingmaat):
      • XS (xs)
      • S (s)
      • M (m)
      • L (l)
      • XL (xl)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Zwart & Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Beige (beige)
      • Crème (cre_me)
      • Nude (nude)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Wol (wol)
      • Lycra (linnen)
      • Viscose (viscose)
      • Polyester (polyester)
      • Acryl (acryl)
      • Nylon (nylon)
      • Leer (leer)
    • Kleding lengte soort (kleding_lengte_soort):
      • Kort (kort)
      • Lang (lang)
      • Normaal (normaal)
    • Soort mouw lengte (soort_mouw_lengte):
      • Driekwart mouw (driekwart_mouw)
      • Lange mouw (lange_mouw)
    • Dessin (dessin):
      • Bloemen (bloemen)
      • Ruiten (ruit)
      • Strepen (gestreept)
      • Krijtstrepen (krijtstreepje)
      • Stippen (gestipt)
      • Dierenprint (dierenprint)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl