x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Manfield Groene suède chelsea boots | Maat 44

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Manfield Groene suède chelsea boots | Maat 44
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Manfield Groene suède chelsea boots | Maat 44
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Manfield Groene suède chelsea boots | Maat 44
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235840536.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235840537.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235840540.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235840538.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235840539.jpg?ts=1
Manfield Manfield Groene suède chelsea boots | Maat 44 Groene suède chelsea boots | Maat 44 Groene suède chelsea boots | Maat 44 Groene suède chelsea boots van het merk Manfield. Deze chelsea boots zijn aan de buitenkant gemaakt van suede en aan de binnenkant van leer, wat de schoenen een klassieke uitstraling geeft. De grof afgewerkte zool voegt een stoere twist toe aan de boots. Door de elastieken panelen aan de zijkant stap je makkelijk in en uit de boots. De schoenen hebben een zool van 4 cm en een hakhoogte van 5,5 cm. Maak gebruik van de juiste onderhoudsproducten om zo lang mogelijk van je boots te genieten, bijvoorbeeld de Clean & care schuim 200 ml. (1)
1
deal
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
    • Schoenmaat: 44
  • Design
    • Kleur: Groen
    • Materiaal: Suède
  • 96.98 160.98 EUR 1
    1
    • Manfield.com Manfield.com
      Groene suède chelsea boots van het merk Manfield. Deze chelsea boots zijn aan de buitenkant gemaakt van suede en aan de binnenkant van le...
      96.98, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Red wing Laarzen Red Wing 6 INCH ROUND dames
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/157773423.jpg?ts=1
      Red wing Red wing Laarzen Red Wing 6 INCH ROUND dames Laarzen Red Wing 6 INCH ROUND dames Laarzen Red Wing 6 INCH ROUND dames Laarzen Red Wing 6 INCH ROUND Blauw Verkrijgbaar in damesmaat. 39 (1)
      Red wing Laarzen Red Wing 6 INCH ROUND dames
      • 00889475861855
      1
    • Timberland Euro Sprint Hiker veterboots zwart Leer Maat 46
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217675681.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234771962.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149179856.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123926442.jpg?ts=1
      Timberland Timberland Euro Sprint Hiker veterboots zwart Leer Maat 46 Euro Sprint Hiker veterboots zwart Leer Maat 46 Euro Sprint Hiker veterboots zwart Leer Maat 46 De Euro Sprint schoen van kwaliteitsmerk Timberland is zeer geschikt voor op reis, tijdens een wandeling of gewoon voor dagelijks gebruik. De schoen heeft e... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Timberland Euro Sprint Hiker veterboots zwart Leer Maat 46
      • 00886543762700
      4
    • Nubikk man Leren Boots Logan Chelsea II - Zand | Maat 41
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230119513.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216290927.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/216290926.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167383033.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167383032.jpg?ts=1
      Nubikk Nubikk man Leren Boots Logan Chelsea II - Zand | Maat 41 man Leren Boots Logan Chelsea II - Zand | Maat 41 man Leren Boots Logan Chelsea II - Zand | Maat 41 Herenschoen model Logan Chelsea in de kleur zand van Nubikk Pasvorm De ontwerpen van Nubikk vallen over het algemeen ruim (ongeveer een hele maat groter). Wij raden aan één maat kleiner te bestellen. Beschrijving Zandkleurige chelsea laars voor heren van het merk Nubikk. Deze enkellaars is uitgevoerd in zandkleurig suède. Een strak uitgevoerd model welke is voorzien van elastiek aan weerszijden van de schacht. Dit in combinatie met een treklus op de achterbies, waarop het merklogo vermeld staat, versoepelt het aan- en uittrekken. Verder is de binnenzijde volledig in leer uitgevoerd, een stevig contrefort draagt bij aan het draagcomfort. De rubberen loopzool heeft een fijn profiel. (1)
      Nubikk man Leren Boots Logan Chelsea II - Zand | Maat 41
      • 08719656507062
      1
    • Manfield Off white leren chelsea boots | Maat 39
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186432881.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186432883.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186432884.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186432885.jpg?ts=1
      Manfield Manfield Off white leren chelsea boots | Maat 39 Off white leren chelsea boots | Maat 39 Off white leren chelsea boots | Maat 39 Chelsea boots van het merk Manfield in de echte trendkleur off white. De laarzen zijn volledig gemaakt van leer en hebben een rubberen zool. De boots hebben aan beide kanten elastiek waardoor je ze gemakkelijk aantrekt. De zool is grof afgewerkt wat de boots een stoer karakter geven. De hak heeft een hoogte van 6 cm, gemeten vanaf de hiel met een plateauhoogte van 2 cm. Chelsea boots staan perfect onder een cropped jeans of een leuk jurkje. Maak gebruik van het juiste onderhoudsproduct, zoals de Collonil Carbon Wax 300ml. (1)
      Manfield Off white leren chelsea boots | Maat 39
      1
      deal
    • min
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 160.98
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 160.98
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 112.98
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 112.98
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 112.98
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 112.98
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 96.98
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 96.98
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 96.98
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 96.98
    • partner@vergelijk.nl