x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er biker boots verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    CAT biker boots

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in biker boots categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • CAT Laarzen Caterpillar Founder Heren Brown | Maat: 44 | Hakhoogte: 3 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147310183.jpg
      CAT CAT Laarzen Caterpillar Founder Heren Brown | Maat: 44 | Hakhoogte: 3 cm Laarzen Caterpillar Founder Heren Brown | Maat: 44 | Hakhoogte: 3 cm Laarzen Caterpillar Founder Heren Brown | Maat: 44 | Hakhoogte: 3 cm Caterpillar Laarzen - Maat - van Caterpillar in de categorie Wandelschoenen. (1)
      CAT Laarzen Caterpillar Founder Heren Brown | Maat: 44 | Hakhoogte: 3 cm
      • 00098681314844
      2
      83.49 EUR
    • CAT Laarzen Caterpillar Holton St Sb Heren Zwart | Maat: 45 | Hakhoogte: 3 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148828438.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151218995.jpg
      CAT CAT Laarzen Caterpillar Holton St Sb Heren Zwart | Maat: 45 | Hakhoogte: 3 cm Laarzen Caterpillar Holton St Sb Heren Zwart | Maat: 45 | Hakhoogte: 3 cm Laarzen Caterpillar Holton St Sb Heren Zwart | Maat: 45 | Hakhoogte: 3 cm Bovenmateriaal: leer. Voering: textiel. Type hiel: plat. Sluiting: veters. Zoolmateriaal: rubber. (1)
      CAT Laarzen Caterpillar Holton St Sb Heren Zwart | Maat: 45 | Hakhoogte: 3 cm
      • 00018467893615
      2
      121.22 EUR
    • CAT Laarzen Caterpillar HOLTON ST SB heren
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148828438.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151218995.jpg
      CAT CAT Laarzen Caterpillar HOLTON ST SB heren Laarzen Caterpillar HOLTON ST SB heren Laarzen Caterpillar HOLTON ST SB heren Leer bruin 200 joule basisbescherming. Conform EN ISO 20345 Hittebestendig tot 300 °C. Hittebestendige buitenzool tot 300 °C. (1)
      CAT Laarzen Caterpillar HOLTON ST SB heren
      • 00018467893516
      1
      most_sold
      135.96 EUR
    • CAT Laarzen Caterpillar HOLTON ST SB heren
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148828438.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151218995.jpg
      CAT CAT Laarzen Caterpillar HOLTON ST SB heren Laarzen Caterpillar HOLTON ST SB heren Laarzen Caterpillar HOLTON ST SB heren Deze werkschoen van het merk Caterpillar beschikt over een schacht van volnerfleder en PU tussenzool. De schoen beschikt over een loopzool van rubber en heeft een stalen neus. Het is een hoog model en de kleur is zwart. De schoen voldoet aan de veiligheidsnorm SB. (1)
      CAT Laarzen Caterpillar HOLTON ST SB heren
      • 00018467893530
      1
      135.96 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Leer DEFAULT
        • leer
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Airstep a.s.98 (airstep_a_s_98)
      • Art (art)
      • Björn Borg (bjo_rn_borg)
      • Blue Box (blue_box)
      • Blundstone (blundstone)
      • Camel active (camel_active)
      • CAT (cat)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Claudia Ghizzani (claudia_ghizzani)
      • Coco Bella (coco_bella)
      • Dockers (dockers)
      • Dr. Martens (dr_martens)
      • Dutchy Pro (dutchy_pro)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Emu (emu)
      • Felmini (felmini)
      • Fru.it (fru_it)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor (gabor)
      • Geox (geox)
      • Gioseppo (gioseppo)
      • GUESS (guess)
      • Helly Hansen (helly_hansen)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jack & Jones (jack_jones)
      • Jazlyn (jazlyn)
      • Jonak (jonak)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Koah (koah)
      • Les tropéziennes par m belarbi (les_trope_ziennes_par_m_belarbi)
      • Levi's (levi_s)
      • Love Moschino (love_moschino)
      • Lumberjack (lumberjack)
      • Madden Girl (madden_girl)
      • Marc O'Polo (marc_o_polo)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Melvin & hamilton (melvin_hamilton)
      • Minnetonka (minnetonka)
      • Mjus (mjus)
      • Moma (moma)
      • Musse Cloud (musse_cloud)
      • Mustang (mustang)
      • Nelson (nelson)
      • New rock (new_rock)
      • Paco Home (paco_home)
      • Palladium (palladium)
      • Panama jack (panama_jack)
      • Paul green (paul_green)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Produkt (produkt)
      • PS Poelman (ps_poelman)
      • Puma (puma)
      • Red wing (red_wing)
      • Remonte (remonte)
      • Replay (replay)
      • Sacha (sacha)
      • Scapino (scapino)
      • Sorel (sorel)
      • Steve madden (steve_madden)
      • Sub55 (sub55)
      • Tamaris (tamaris)
      • Timberland (timberland)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trend One (trend_one)
      • TwoDay (twoday)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Unsigned (unsigned)
      • Van Beers (van_beers)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €75 (budget)
      • €75 - €100 (low)
      • €100 - €135 (medium)
      • > €135 (high)
    • Geschikt voor (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
      • Volwassenen (volwassenen)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Leer/stof (leer_stof)
      • Nubuck (nubuck)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
    • Maat (schoenmaat):
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 30 (30)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 36 (36)
      • 37 (37)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 40 (40)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 47 (47)
      • 48 (48)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl