x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Sacha Zwarte suède chelsea boots

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Sacha Zwarte suède chelsea boots
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Sacha Zwarte suède chelsea boots
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Sacha Zwarte suède chelsea boots
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186461423.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186461446.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186461452.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186461439.jpg
Sacha Sacha Zwarte suède chelsea boots Zwarte suède chelsea boots Zwarte suède chelsea boots Ga trendy de deur uit met deze zwarte chelsea boots uit de Men Casual Collection van Sacha. Deze toffe boots zijn aan de buitenkant gemaakt van suède en bestaan aan de binnenkant uit een synthetisch materiaal. Je stapt makkelijk in en uit de boots door de elastieke inzet aan de zijkanten. De zool is 1 cm dik en de subtiele hak heeft een hoogte van circa 3 cm. Draag deze boots casual met een lichte jeans en fijn T-shirt. Maar ook voor een zakelijke look zit je met deze chelsea boots goed. Draa... (1)
1
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Heren
    • Schoenmaat: 45
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Suède
  • 110.98 110.98 EUR 1
    1
    • Sacha.nl Sacha.nl
      Ga trendy de deur uit met deze zwarte chelsea boots uit de Men Casual Collection van Sacha. Deze toffe boots zijn aan de buitenkant gemaa...110.98, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
  • 0 0
    • Van lier Cognac leren chelsea boots
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186436358.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186436361.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186436359.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186436360.jpg
      Van lier Van lier Cognac leren chelsea boots Cognac leren chelsea boots Cognac leren chelsea boots Stoere cognac chelsea boots van het merk Van Lier. De buitenkant en binnenkant zijn beide gemaakt van leer, wat zorgt voor een comfortabel voetbed. Aan beide zijdes zit elastiek, zo trek je de boots gemakkelijk aan. Draag de chelsea boots onder een jeans in combinatie met een lichtgrijze sweater voor een casual look. Maak gebruik van de juiste onderhoudsproducten. (1)
      Van lier Cognac leren chelsea boots
      1
    • Sacha Zwarte suède chelsea boots
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186461423.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186461446.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186461452.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186461439.jpg
      Sacha Sacha Zwarte suède chelsea boots Zwarte suède chelsea boots Zwarte suède chelsea boots Ga trendy de deur uit met deze zwarte chelsea boots uit de Men Casual Collection van Sacha. Deze toffe boots zijn aan de buitenkant gemaakt van suède en bestaan aan de binnenkant uit een synthetisch materiaal. Je stapt makkelijk in en uit de boots door de elastieke inzet aan de zijkanten. De zool is 1 cm dik en de subtiele hak heeft een hoogte van circa 3 cm. Draag deze boots casual met een lichte jeans en fijn T-shirt. Maar ook voor een zakelijke look zit je met deze chelsea boots goed. Draa... (1)
      Sacha Zwarte suède chelsea boots
      1
    • Sacha Khaki suède chelsea boots
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186464727.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186464734.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186464742.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186464730.jpg
      Sacha Sacha Khaki suède chelsea boots Khaki suède chelsea boots Khaki suède chelsea boots De perfecte schoenen voor iedere outfit. We hebben het natuurlijk over chelsea boots! Deze variant is extra speciaal door de khaki groene kleur en is afkomstig uit de Men Casual Collection van Sacha. Ideaal om te combineren met een jeans of chino. De buitenzijde van de schoenen is gemaakt van suède, de binnenzijde van leer en de zool van synthetisch materiaal. Good to know: het voetbed is uitneembaar. Maak gebruik van de juiste onderhoudsartikelen om de schoenen zo lang mogelijk mooi te houden. (1)
      Sacha Khaki suède chelsea boots
      1
    • Manfield Beige suède chelsea boots
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186436653.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186436658.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186436657.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186436654.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186436656.jpg
      Manfield Manfield Beige suède chelsea boots Beige suède chelsea boots Beige suède chelsea boots Beige chelsea boots van het merk Manfield. De buitenzijde is gemaakt van suède en de binnenzijde van leer. Bijzonder aan deze boots is dat de zool ook een beige kleur heeft, waardoor de schoenen een rustige uitstraling hebben. Door het elastiek, waarmee de boots aan beide kanten zijn afgewerkt, trek je ze gemakkelijk aan en uit. Combineer ze met een chino en een mooie blouse voor een zakelijke look. Maak gebruik van de juiste onderhoudsproducten voor zo lang mogelijk plezier. (1)
      Manfield Beige suède chelsea boots
      1
    • min
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 109.99
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 109.99
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 109.99
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 110.98
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 88.98
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 88.98
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 88.98
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 88.98
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 88.98
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 88.98
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 88.98
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 110.98
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 110.98
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 110.98
    • partner@vergelijk.nl