x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bidons verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Primus bidon

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bidon categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Primus Isoleerfles 0.75ltr grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120668803.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120668802.jpg
      Primus Primus Isoleerfles 0.75ltr grijs Isoleerfles 0.75ltr grijs Isoleerfles 0.75ltr grijs De Vrolijk gekleurde dubbelwandige isoleerflessen van Primus staan bekend om het extreem lang warm houden van dranken. Zo kunt u met een voorverwarmde isoleerfles vloeistof van 95°C na 16 uur nog steeds warm drinken (60°C) (1)
      Primus Isoleerfles 0.75ltr grijs
      • 07330033908237
      1
      35.41 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Tacx DEFAULT
        • tacx
      • Elite DEFAULT
        • elite
      • Camelbak DEFAULT
        • camelbak
      • Nike DEFAULT
        • nike
      • Mepal DEFAULT
        • mepal
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Nike (nike)
      • Camelbak (camelbak)
      • Adidas (adidas)
      • Mepal (mepal)
      • SIGG (sigg)
      • 360 (360)
      • 360° degrees (360_degrees)
      • Abbey (abbey)
      • Ajax (ajax)
      • Aladdin (aladdin)
      • Arditex (arditex)
      • Arsenal (arsenal)
      • Avento (avento)
      • Bi-Bell (bi_bell)
      • BlenderBottle (blenderbottle)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • BluePoint (bluepoint)
      • Blueprint Collections (blueprint_collections)
      • Canterbury (canterbury)
      • Carbotex (carbotex)
      • Chelsea fc (chelsea_fc)
      • Chicco (chicco)
      • CONTIGO (contigo)
      • Cosy & Trendy (cosy_trendy)
      • Cuisine Elegance (cuisine_elegance)
      • Diakakis (diakakis)
      • Difuzed (difuzed)
      • Disney (disney)
      • Dresco (dresco)
      • Elite (elite)
      • Esbit (esbit)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Feyenoord (feyenoord)
      • Free and Easy (free_and_easy)
      • Fresh & Cold (fresh_cold)
      • FruitFriends (fruitfriends)
      • GB eye (gb_eye)
      • Grayl (grayl)
      • GSI (gsi)
      • Gymstick (gymstick)
      • Haba (haba)
      • Hydrapak (hydrapak)
      • Hydroflask (hydroflask)
      • Isosteel (isosteel)
      • Kambukka (kambukka)
      • Kamparo (kamparo)
      • Katadyn (katadyn)
      • Klean Kanteen (klean_kanteen)
      • Lacd (lacd)
      • LifeStraw (lifestraw)
      • LIVERPOOL (liverpool)
      • M-Wave (m_wave)
      • Mammut (mammut)
      • Manchester City (manchester_city)
      • Marvel (marvel)
      • Mato (mato)
      • Maya de Bij (maya_de_bij)
      • Mighty (mighty)
      • Minions (minions)
      • Mirage (mirage)
      • Mizu (mizu)
      • Mizu Life (mizu_life)
      • Munchkin (munchkin)
      • Mutant (mutant)
      • Nalgene (nalgene)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nordisk (nordisk)
      • Osaka (osaka)
      • Osprey (osprey)
      • Outwell (outwell)
      • Paladone (paladone)
      • Paul frank (paul_frank)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Platypus (platypus)
      • Primus (primus)
      • Pro Garden (pro_garden)
      • Puma (puma)
      • Pure 2 Improve (pure_2_improve)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Reece (reece)
      • Regatta (regatta)
      • Relags (relags)
      • Robens (robens)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Roto (roto)
      • Royal Leerdam (royal_leerdam)
      • Rubytec (rubytec)
      • Rucanor (rucanor)
      • Salomon (salomon)
      • Sea to Summit (sea_to_summit)
      • Simson (simson)
      • Sks (sks)
      • Smartshake (smartshake)
      • Source (source)
      • Sportec (sportec)
      • Stanley PMI (stanley_pmi)
      • Stanno (stanno)
      • Studio 100 (studio_100)
      • Summit (summit)
      • Swiss Peak (swiss_peak)
      • Tacx (tacx)
      • Tatonka (tatonka)
      • Thermos (thermos)
      • Tom (tom)
      • TOPModel (topmodel)
      • Trivio (trivio)
      • Tunturi (tunturi)
      • Union (union)
      • United By Blue (united_by_blue)
      • VirtuFit (virtufit)
      • Widek (widek)
      • Wildo (wildo)
      • XD Design (xd_design)
      • Xenofit (xenofit)
    • Prijs (price):
      • < €13 (budget)
      • €13 - €20 (low)
      • €20 - €25 (medium)
      • > €25 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Composiet (composiet)
      • Glas (glas)
      • Katoen (katoen)
      • Kristalglas (kristalglas)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • neoprene (neoprene)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • TPU (tpu)
    • Inhoud in ml (inhoud_ml):
      • < 400 ml (inhoud_ml_1)
      • 400 ml - 650 ml (inhoud_ml_2)
      • 650 ml - 1000 ml (inhoud_ml_3)
      • ≥ 1000 ml (inhoud_ml_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl