x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Foscam FI9900P

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Foscam FI9900P
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Foscam FI9900P
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Foscam FI9900P
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180522589.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180522590.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162879393.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155177644.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158355128.jpg?ts=1
Foscam Foscam FI9900P FI9900P FI9900P De Foscam FI9900P is een geïntegreerde draadloze IP-camera-oplossing voor outdoor gebruik met weerbestendige behuizing. Deze camera combineert een hoge kwaliteit digitale video middels CCD (incl. nachtzicht van 20 meter, middels 30 infrarood LEDs) met netwerk-connectiviteit en een krachtige web server om duidelijke videobeelden op de desktop over te brengen overal op uw lokale netwerk of via het internet. (5)
  • 06954836099001
  • 06954836002599
  • 00711420367917
  • 2827311
  • FI9900P-4MM
  • FI9900P
  • FC-88-021
  • 6954836099001
1
  • Beveiliging
    • International Protection (IP) code: IP66
    • Type waarschuwingsnotificatie: E-mail
  • Algemene kenmerken
    • Bewegingssensor: Ja
    • Type videocamera: IP security camera
    • Toepassing: Buiten
    • Digitale zoom (ratio): 8
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Unisex
  • Technische details
    • Verbinding: Draadloos
    • Full HD: Ja
    • Ingebouwde microfoon: Ja
    • Nachtmodus: Ja
    • Kijkhoek: 130 °
    • Day/night mode: Ja
    • Internet TV: Ja
    • Maximum video resolution: 1920 x 1080 pixels
    • Night vision distance: 20 m
    • Plaatsing: Buiten
    • Stroomverbruik: 5 Watt
  • Harde schijf
    • Compatibele geheugenkaarten: Cloud, MS, MicroSD
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Aantal cameras: 1
  • Design
    • Kleur: Zwart, Wit, Zilver
    • Materiaal: Metaal
  • Gewicht en omvang
    • Breedte: 650 mm
    • Diepte product: 980 mm
    • Hoogte: 620 mm
  • Lenssysteem
    • Zoom type: Digitaal
  • Opslagmedia
    • Secure Digital (SD) ondersteuning: Ja
  • Software
    • Mac-compatibiliteit: Ja
  • Video
    • Preview framesnelheid: 30 fps
  • Publiceren
    • Introductiejaar: 2015
    • Maximale resolutie: 1920 x 1080 pixels
  • 109.00 109.00 EUR 1
    1
    • SlimmeDingen.nl SlimmeDingen.nl
      De Foscam FI9900P is een geïntegreerde draadloze IP-camera-oplossing voor outdoor gebruik met weerbestendige behuizing. Deze camera combi...109.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • Technaxx TX-58 IP security camera Indoor White 1920 x 1080 pixels
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117050487.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88119461.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88119466.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88119460.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88119467.jpg?ts=1
      Technaxx Technaxx TX-58 IP security camera Indoor White 1920 x 1080 pixels TX-58 IP security camera Indoor White 1920 x 1080 pixels TX-58 IP security camera Indoor White 1920 x 1080 pixels Technaxx E27 IP-camera Full-HD (5)
      Technaxx TX-58 IP security camera Indoor White 1920 x 1080 pixels
      • 04260358121390
      • TEC-4583
      • 4583
      2
    • Foscam X3 Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223291087.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223379584.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223291088.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223379582.jpg?ts=1
      Foscam Foscam X3 Wit X3 Wit X3 Wit Foscam - X3-W Indoor wifi 3MP met AI persoonsdetectie (1)
      Foscam X3 Wit
      • 06954836098639
      • X3-W
      2
      deal
    • YI Technology Yi Wifi Beveiligingscamera 1080p bediening via app, opslag lokaal of in cloud
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149332777.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149332778.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120815798.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149332779.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120815802.jpg?ts=1
      YI Technology YI Technology Yi Wifi Beveiligingscamera 1080p bediening via app, opslag lokaal of in cloud Yi Wifi Beveiligingscamera 1080p bediening via app, opslag lokaal of in cloud Yi Wifi Beveiligingscamera 1080p bediening via app, opslag lokaal of in cloud YI Technology YI 1080p Home Camera kubus IP-beveiligingscamera Binnen 1920 x 1080 Pixels (1)
      YI Technology Yi Wifi Beveiligingscamera 1080p bediening via app, opslag lokaal of in cloud
      • 06970171172612
      • YI-Y20
      • AMI386
      1
    • SecuFirst CAM114 - IP camera - binnen - Pan/Tilt - 10M nachtzicht - FHD 1080P
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167923986.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158605498.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95754558.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223968850.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124929789.jpg?ts=1
      SecuFirst SecuFirst CAM114 - IP camera - binnen - Pan/Tilt - 10M nachtzicht - FHD 1080P CAM114 - IP camera - binnen - Pan/Tilt - 10M nachtzicht - FHD 1080P CAM114 - IP camera - binnen - Pan/Tilt - 10M nachtzicht - FHD 1080P Secufirst IP camera P/T 1080P (1)
      SecuFirst CAM114 - IP camera - binnen - Pan/Tilt - 10M nachtzicht - FHD 1080P
      • 08719689179076
      • 08719958176430
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 78.65
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 78.65
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 78.65
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 78.65
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 78.65
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 109.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 109.00
    • partner@vergelijk.nl