x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Axis P3364V

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Axis P3364V
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Axis P3364V
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Axis P3364V
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119639366.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150547548.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147032158.jpg?ts=1
Axis Axis P3364V P3364V P3364V De AXIS P3364 is een 1 - megapixel dag en nacht vaste dome netwerkcamera die superieure videoprestaties biedt . Het levert 30 fps in alle resoluties tot HDTV 720p / 1MP . De camera ondersteunt ook digitale pan / tilt / zoom. (1)
  • 00012303498774
  • 07331021001541
  • 00892598128088
  • 0481-001
  • 0481001
1
  • Algemene kenmerken
    • Bewegingssensor: Ja
    • Toepassing: Binnen
    • Materiaal behuizing: RVS, Aluminium
  • Harde schijf
    • Compatibele geheugenkaarten: SD, SDHC
  • Technische details
    • Ingebouwde microfoon: Ja
    • Nachtmodus: Ja
    • Type beeldsensor: CMOS
    • Brandpuntsafstand: 2.5 mm
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
    • Audiocompressieformaten: AAC
    • Day/night mode: Ja
    • Geïntegreerde kaartlezer: Ja
    • Industriestandaard: IEEE 802.3
    • Power over Ethernet (PoE): Ja
    • PTZ control (Pan/Tilt/Zoom): Ja
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Ja
    • Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X)
    • IP-adresfiltering: Ja
    • LAN met kabels: Ja
    • Ondersteunde beveiligingsalgoritmen: HTTPS, 802.1x RADIUS
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 50 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 14.8 cm
    • Diepte: 14.8 cm
    • Hoogte: 9.6 cm
    • Lens diameter: 6 mm
  • Ergonomie
    • Pan-bereik: 0 - 360 °
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
    • User guide: Ja
  • Audio
    • Audiodetectie: Ja
  • Beveiliging
    • Actief tampering alarm: Ja
    • Videobewegingsdetectie: Ja
  • Mediaformaten
    • Ondersteund videoformaat: M-JPEG, mp4
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Aantal uitgangen: 1
    • Maximale resolutie: 1280 x 960 pixels
  • 710.00 710.00 EUR 1
    1
    • Dectdirect.nl Dectdirect.nl
      De AXIS P3364 is een 1 - megapixel dag en nacht vaste dome netwerkcamera die superieure videoprestaties biedt . Het levert 30 fps in alle...710.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Relaxdays 3 x dummy beveiligingscamera, nepcamera, camera nep, wandmontage, zilver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/208957830.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138231367.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138231370.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138231375.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/138231368.jpg?ts=1
      Relaxdays Relaxdays 3 x dummy beveiligingscamera, nepcamera, camera nep, wandmontage, zilver 3 x dummy beveiligingscamera, nepcamera, camera nep, wandmontage, zilver 3 x dummy beveiligingscamera, nepcamera, camera nep, wandmontage, zilver Relaxdays 3 x dummy beveiligingscamera, nepcamera, camera nep, wandmontage, zilver (1)
      Relaxdays 3 x dummy beveiligingscamera, nepcamera, camera nep, wandmontage, zilver
      • 04052025222611
      1
    • WOOX IP camera Outdoor Smart R4057
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148212569.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148212353.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158596188.jpg?ts=1
      WOOX WOOX IP camera Outdoor Smart R4057 IP camera Outdoor Smart R4057 IP camera Outdoor Smart R4057 Bewegingsdetectie met: als er beweging wordt gedetecteerd, ontvang je een melding met onmiddellijke telefoon en akoestisch alarm. Buitenkant: IP65 waterdicht: robuust en robuust, bestand tegen ruw weer voor gebruik buitenshuis. Twee-weg audio de draadloze 1080p-IP-camera met geïntegreerde microfoon en filter voor ruisonderdrukking zorgt voor een heldere bidirectionele audio-ervaring Nachtzicht met de Home-Security-camera met 1080p kun je zelfs bij volledige duisternis een kristalhelder beeld krijgen SD-kaartgeheugen: het lokale geheugen ondersteunt tot 128 GB Micro SD-kaart. Een versleutelde beveiligingscloud-opslagservice wordt ook ondersteund. (1)
      WOOX IP camera Outdoor Smart R4057
      • 08435350740573
      • R4057
      2
    • Foscam R2 Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/113841486.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182525838.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162877143.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148839714.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140470211.jpg?ts=1
      Foscam Foscam R2 Wit R2 Wit R2 Wit - Full HD camera met 30fps - Inzoomen zonder concessies aan beeldkwaliteit - Nachtzicht tot 8 meter - Geen reflecties of donkere gebieden dankzij HDR technologie - H.264 compressie - Brede kijkhoek voor overzicht - Ondersteunt WiFi 802.11b/g/n De Foscam R2 is een uitstekende Full HD (1920 x 1080) camera die opneemt met 30 frames per seconde. De 2 Megapixel lens zorgt voor haarscherpe beelden en met de vernieuwde zoomtechnologie wordt inzoomen nog beter. Voortaan kunt u met een vaste lens inzoomen als met een zoomlens, maar dan zonder concessies te doen aan de beeldkwaliteit. Deze camera van Foscam is ideaal voor zowel dag en nacht. de Foscam R2 beschikt namelijk over nachtzicht tot wel 8 meter. Hierdoor is de camera multifunctioneel inzetbaar en geschikt voor elke gelegenheid. Veel cameras geven problemen bij donkere gebieden of overbelichte gedeelten. Niet de Foscam R2. Dankzij de geavanceerde HDR (High-Level WDR) technologie wordt de belichting automatisch gecorrigeerd voor een even (2)
      Foscam R2 Wit
      • 06954836015605
      • 06954836000205
      • 207-96300-10
      • R2 WHITE
      • 2827025
      • R2
      • R2-w
      • R2-W
      • FC-88-022
      3
    • Braun Wildcamera Black300
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176446039.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/25295329.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/25295331.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/25295330.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/214241152.jpg?ts=1
      Braun Braun Wildcamera Black300 Wildcamera Black300 Wildcamera Black300 De Braun Wildcamera Black300 is een wildcamera die geschikt is voor foto en video opnames. Dankzij de led sensor gebruik je de camera zowel overdag als 's nachts. Daarnaast gebruik je de camera als beveiligingscamera. Je legt wilde dieren onopvallend vast in de natuur door de camouflage coating. Het menu bedien je eenvoudig met de meegeleverde afstandsbediening. Met de meegeleverde riem bevestig je de camera aan een boom. De camera is spatwaterdicht en bestand tegen vochtige weersomstandigheden. Alle foto's en video's worden opgeslagen op een SD kaart tot maximaal 32 GB. (3)
      Braun Wildcamera Black300
      • 04000567576600
      • 57660
      • 535630
      2
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 710.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 710.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Apr 11 02:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 710.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 710.00
    • partner@vergelijk.nl