x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Axis M3024-LVE

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Axis M3024-LVE
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Axis M3024-LVE
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Axis M3024-LVE
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103049470.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103049472.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/103049471.jpg
Axis Axis M3024-LVE M3024-LVE M3024-LVE De M3024-lve is een perfecte camera voor omstandigheden met weinig licht, daarnaast is dit model vandaalbestendig en geschikt voor buitenmontage. (1)
  • 07331021003798
  • M3024-LVE
  • 0535-001
1
  • Technische details
    • Verbinding: Bedraad
    • Nachtmodus: Ja
    • Type beeldsensor: CMOS
    • Aantal Ethernet LAN (RJ-45)-poorten: 1
    • Alarm input/output: Ja
    • Day/night mode: Ja
    • Flashgeheugen: 128 MB
    • Led-indicatoren: Ja
    • Ondersteunde netwerkprotocollen: SMB, DHCP, ARP, FTP, NTP, HTTPS, ICMP, SMTP, IPv4/v6, QoS Layer 3 DiffServ, DNS, HTTP, UDP
    • Power over Ethernet (PoE): Ja
    • PTZ control (Pan/Tilt/Zoom): Ja
    • Cameraresolutie (megapixels): 1 megapixel
  • Harde schijf
    • Compatibele geheugenkaarten: MicroSDXC, MicroSDHC, MicroSD
  • Algemene kenmerken
    • Type videocamera: IP security camera
    • Toepassing: Binnen en buiten
    • Materiaal behuizing: Aluminium, RVS
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
    • Bekabelingstechnologie: 10/100Base-T(X)
    • IP-adresfiltering: Ja
    • LAN met kabels: Ja
  • Design
    • Kleur: Wit
  • Beveiliging
    • Type waarschuwingsnotificatie: E-mail
    • Actief tampering alarm: Ja
    • HTTPS encryption: Ja
    • Videobewegingsdetectie: Ja
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 13.2 cm
    • Breedte: 132 mm
    • Diepte: 13.2 cm
    • Diepte product: 132 mm
    • Doorsnede (cm): 13.2 cm
    • Gewicht product: 770 g
    • Hoogte: 9.3 cm
    • Hoogte: 93 mm
    • Lens diameter: 2.8 mm
  • Ergonomie
    • Pan-bereik: -175 - 175 °
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
  • Beeldscherm
    • Kijkhoek, horizontaal: 77 °
    • Progressive scan: Ja
  • Lenssysteem
    • F-nummer (relatieve opening): 2
  • Mediaformaten
    • Ondersteund videoformaat: M-JPEG, mp4
  • Prestatie
    • Infrarood (IR)-afsluitingsfilter: Ja
  • Software
    • Geschikt voor Windows: Ja
  • Video
    • Preview framesnelheid: 30 fps
    • Supported graphics resolutions: 320 x 240
  • Overig
    • Videocompressieformaten: AVCHD
  • 529.90 529.90 EUR 1
    1
    • Dectdirect.nl Dectdirect.nl
      De M3024-lve is een perfecte camera voor omstandigheden met weinig licht, daarnaast is dit model vandaalbestendig en geschikt voor buiten...529.90, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • SEC24 HAF780S Schakelaarset met afstandsbediening groen 3-delig met randaarde - Voor buiten - 3680W - Alleen geschikt voor Nederland
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168543384.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/179919130.jpg
      SEC24 SEC24 HAF780S Schakelaarset met afstandsbediening groen 3-delig met randaarde - Voor buiten - 3680W - Alleen geschikt voor Nederland HAF780S Schakelaarset met afstandsbediening groen 3-delig met randaarde - Voor buiten - 3680W - Alleen geschikt voor Nederland HAF780S Schakelaarset met afstandsbediening groen 3-delig met randaarde - Voor buiten - 3680W - Alleen geschikt voor Nederland SEC24 HAF780S Schakelaarset met afstandsbediening groen 3-delig met randaarde - Voor buiten - 3680W - Alleen geschikt voor Nederland (1)
      SEC24 HAF780S Schakelaarset met afstandsbediening groen 3-delig met randaarde - Voor buiten - 3680W - Alleen geschikt voor Nederland
      • 08719689179878
      1
    • Reolink Argus 2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150543391.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/152396821.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/121103591.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151342565.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106821537.jpg
      Reolink Reolink Argus 2 Argus 2 Argus 2 De Reolink Argus 2 ademt gebruiksgemak. Niet alleen plaats je deze draadloze, weerbestendige camera waar je maar wilt, binnen of buiten (denk aan een op een plank, op tafel, in de garage, etc), maar de Argus 2 is ook voorzien van een oplaadbare batterij. De batterij kun je opladen via de meegeleverde micro USB kabel, of via het Reolink Solar paneel () (niet standaard meegeleverd). Zo hoef je je nooit meer druk te maken over de stroomtoevoer van jouw camera en/of de aanschaf van nieuwe batteri... (2)
      Reolink Argus 2
      • 00603813189261
      • 06972489770689
      • ARGUS 2
      • Argus 2
      • RL-ARGUS2
      1
      deal
    • Axa Digitale Deurcamera DDS2
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/154434433.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/92228771.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180611758.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/149335410.jpg
      Axa Axa Digitale Deurcamera DDS2 Digitale Deurcamera DDS2 Digitale Deurcamera DDS2 AXA Digitale Deurspion 7800 - deurspion voor het identificeren van (ongenode) bezoekers - voor buitendeuren - Geschikt voor deurdikte 38 - 110 mm - helder 3,2 inch LCD scherm - resolutie: 320x240 pixels - kijkhoek: 105 graden - eenvoudige bediening - kleur: silverline - inclusief batterijen en bevestigingsmiddelen (8)
      Axa Digitale Deurcamera DDS2
      • 08713249220086
      3
    • Foscam C2 Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182518844.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182519186.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182519187.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162871117.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158355122.jpg
      Foscam Foscam C2 Wit C2 Wit C2 Wit - 2 Megapixel ( H.264 ) - Wi-Fi (ook bedraad aan te sluiten ) - Auto-IR LED - Verlichting voor nachtzicht middels 1 LED ( tot 8 meter) - 2.8 mm lens - Beeldhoek 110 graden - Passieve IR detectie om valse alarmen te voorkomen - EZLink voor Plug & Play installatie De Foscam C2 is een compacte Full HD (1080p, 30 fps) beveiligingscamera voor binnenshuis. Plaats de camera in de ruimte die u wilt bewaken en volg de videobeelden live via uw computer of telefoon. In de camera zit een Infrarood-cutfil... (1)
      Foscam C2 Wit
      • 06954836010815
      • C2-W
      • 2826927
      • FC-88-019
      • C2
      • C2W
      1
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 529.90
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 529.90
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 529.90
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 529.90
    • partner@vergelijk.nl