x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Alecto DVC-255IP

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Alecto DVC-255IP
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Alecto DVC-255IP
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Alecto DVC-255IP
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125213559.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/223817347.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140472179.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/140472185.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/222975661.jpg?ts=1
Alecto Alecto DVC-255IP DVC-255IP DVC-255IP Alecto DVC-255IP - Op afstand beweegbare outdoor wifi camera - Zwart (1)
  • 08712412676255
  • 3626705
  • DVC-255IP
2
  • Algemene kenmerken
    • Bewegingssensor: Ja
    • Garantie: 2 jaar
  • Harde schijf
    • Compatibele geheugenkaarten: MS
  • Technische details
    • Ingebouwde microfoon: Nee
    • Nachtmodus: Ja
    • Kijkhoek: 90 °
    • Day/night mode: Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • Aantal cameras: 1
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Metaal
  • 239.00 239.00 EUR 2
    2
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Alecto DVC-255IP - Op afstand beweegbare outdoor wifi camera - Zwart239.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Blokker Marketplace Blokker Marketplace
      Robuuste buiten camera full-options Als je op zoek bent naar een robuuste buiten camera om toezicht mee te houden, die is voorzien van op...239.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Hikvision Digital Technology DS-2CD2086G2-I Rond IP-beveiligingscamera Buiten 3840 x 2160 Pixels Plafond/muur
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183426992.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/190245723.jpg?ts=1
      Hikvision Hikvision Digital Technology DS-2CD2086G2-I Rond IP-beveiligingscamera Buiten 3840 x 2160 Pixels Plafond/muur Digital Technology DS-2CD2086G2-I Rond IP-beveiligingscamera Buiten 3840 x 2160 Pixels Plafond/muur Digital Technology DS-2CD2086G2-I Rond IP-beveiligingscamera Buiten 3840 x 2160 Pixels Plafond/muur Hikvision Digital Technology DS-2CD2086G2-I Rond IP-beveiligingscamera Buiten 3840 x 2160 Pixels Plafond/muur (1)
      Hikvision Digital Technology DS-2CD2086G2-I Rond IP-beveiligingscamera Buiten 3840 x 2160 Pixels Plafond/muur
      • 06941264026242
      2
    • IMOU Cell Pro Kit: Base + 1 camera Wit
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230972003.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230972036.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230972032.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230972035.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230972037.jpg?ts=1
      IMOU IMOU Cell Pro Kit: Base + 1 camera Wit Cell Pro Kit: Base + 1 camera Wit Cell Pro Kit: Base + 1 camera Wit De 100% draadloze Imou Cell Pro Kit Base + 1 camera plaats je eenvoudig waar je maar wilt, zo voel je je snel en gemakkelijk veiliger in je eigen huis. Voordelen van product Oplaadbare batterij met lange accuduur Eenvoudig te installeren en bevestigen IP65 waterbestendig PIR bewegingsdetectie en nachtzicht 1080p Full HD resolutie Lange accuduur Bevestig de Imou Cell Pro camera op een buitenmuur om de tuin of oprit in de gaten te houden zonder bang te hoeven zijn voor regen of andere weersomstandigheden. De camera is volledig waterdicht. Batterij leeg? Geen probleem, draai de camera los van de bracket en laadt de batterij met de meegeleverde usb-kabel op. Doordat de camera reageert op (1)
      IMOU Cell Pro Kit: Base + 1 camera Wit
      • 06939554963889
      • KIT-WA1001-300/1-B26E-IMOU
      • 1.0.03.20.10009
      1
    • Arlo Ultra 4K 3-Pack
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146983030.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180522617.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143420134.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158944322.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199868497.jpg?ts=1
      Arlo Arlo Ultra 4K 3-Pack Ultra 4K 3-Pack Ultra 4K 3-Pack De draadloze Arlo Ultra 4K-beveiligingscamera biedt een ultieme gemoedsrust met de geavanceerde video- en audiokwaliteit. Eenvoudig te installeren, plaats de draadvrije camera overal in huis en bewaak uw huis of bedrijf met een breder panoramisch zicht. Door de oplaadbare batterij ben je maanden van stroom voorzien en kan je hem weer makkelijk opladen wanneer dit nodig is. Perfect zicht overdag en in het donker Naast het grote gemak biedt de Arlo Ultra uitstekende prestaties. De beelden zijn dankzij de 4K HDR-resolutie van professionele, haarscherpe kwaliteit. En met de brede 180 graden kijkhoek komt alles in beeld. Daarnaast is de camera voorzien van nachtzicht in kleur, je hoeft dus niet naar die onherkenbare zwart/wit-beelden te kijken. In het donker komt ook de geïntegreerde spot van pas, die kan automatisch aan bij het waarnemen van een beweging, of handmatig worden geactiveerd. Als het nodig is kan je de ingebouwde sirene laten afgaan. In de donkere tijden van het jaar profi (1)
      Arlo Ultra 4K 3-Pack
      • 00606449134391
      • 10606449134398
      • VMS5340-100EUS
      • 6599061
      • 0606449134391
      2
      deal
    • Technaxx TX-58 IP security camera Indoor White 1920 x 1080 pixels
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117050487.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88119461.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88119466.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88119460.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88119467.jpg?ts=1
      Technaxx Technaxx TX-58 IP security camera Indoor White 1920 x 1080 pixels TX-58 IP security camera Indoor White 1920 x 1080 pixels TX-58 IP security camera Indoor White 1920 x 1080 pixels Technaxx E27 IP-camera Full-HD (5)
      Technaxx TX-58 IP security camera Indoor White 1920 x 1080 pixels
      • 04260358121390
      • TEC-4583
      • 4583
      2
    • min
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 199.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Apr 03 02:00:00 CEST 2022 239.95
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 239.94
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 13 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 199.00
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 149.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 219.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 239.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 239.00
    • partner@vergelijk.nl