x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er besteksets verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Seletti bestekset

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in couvert categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Seletti Diesel DIY Bestekset 4-delig
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116267494.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116267499.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116267496.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116267500.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116267498.jpg
      Seletti Seletti Diesel DIY Bestekset 4-delig Diesel DIY Bestekset 4-delig Diesel DIY Bestekset 4-delig Diesel DIY Bestekset 4 Stuks (h) 23 Cm: maakt je interieur bijzonder! De Diesel DIY bestekset 4 stuks is een set die bestaat uit een theelepel, lepel, vork en mes. De theelepel heeft een lengte van 16,1 centimeter, de lepel heeft een lengte van 19,5 centimeter, de vork heeft een lengte van 20 centimeter en het mes heeft een lengte van 23,1 centimeter. Het bestek is gemaakt van roestvrij staal. (1)
      Seletti Diesel DIY Bestekset 4-delig
      • 08008215109404
      2
      most_sold
      50.00 EUR
    • Populair (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • RVS DEFAULT
        • roestvrijstaal
      • Sola DEFAULT
        • sola
      • Amefa DEFAULT
        • amefa
      • Wmf DEFAULT
        • wmf
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Sola (sola)
      • Amefa (amefa)
      • Wmf (wmf)
      • Gero (gero)
      • Bk (bk)
      • Alessi (alessi)
      • Alexander Herrmann (alexander_herrmann)
      • Andre verdier (andre_verdier)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bitz (bitz)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Boska (boska)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Cosy@home (cosy_home)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Done by deer (done_by_deer)
      • Echtwerk (echtwerk)
      • Esmeyer (esmeyer)
      • Eva solo (eva_solo)
      • Excellent houseware (excellent_houseware)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fissler (fissler)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • GSI (gsi)
      • Gusta (gusta)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Huismerk (huismerk)
      • Höfats (ho_fats)
      • Iittala (iittala)
      • Inget (Storm) (inget_storm_)
      • Jamie Oliver (jamie_oliver)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Laguiole (laguiole)
      • Lifetime (lifetime)
      • Lou Laguiole (lou_laguiole)
      • Made.com (made_com)
      • Mepal (mepal)
      • Mepra (mepra)
      • Olympia (olympia)
      • Opinel (opinel)
      • Paul Wirths (paul_wirths)
      • Pintinox (pintinox)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • Royal Patio (royal_patio)
      • Salt&Pepper (salt_pepper)
      • Sambonet (sambonet)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Stelton (stelton)
      • Tarrerias Bonjean (tarrerias_bonjean)
      • Tramontina (tramontina)
      • Villeroy & boch (villeroy_boch)
      • Vitility (vitility)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Xenos (xenos)
      • Yong (yong)
      • Zilverstad (zilverstad)
      • ZWILLING (zwilling)
    • Prijs (price):
      • Minder dan €50 (budget)
      • €50 - €100 (low)
      • €100 - €150 (medium)
      • €150 of meer (high)
    • Aantal delen in set (aantal_delen):
      • Minder dan 10 delig (aantal_delen_10)
      • 10 tot 25 delig (aantal_delen_10_25)
      • 25 tot 50 delig (aantal_delen_25_50)
      • Meer dan 50 delig (aantal_delen_50)
    • Aantal personen (aantal_personen):
      • 1 (aantal_personen_1.0)
      • 2 (aantal_personen_2.0)
      • 4 (aantal_personen_4.0)
      • 6 (aantal_personen_6.0)
      • 8 (aantal_personen_8.0)
      • 9 (aantal_personen_9.0)
      • 12 (aantal_personen_12.0)
    • Vaatwasbestendig (vaatwasserbestendig):
      • Vaatwasserbestendig (ja)
      • Niet vaatwasserbestendig (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Grijs (grijs)
      • Goud (goud)
      • Zilver (zilver)
      • Wit (wit)
      • Bruin (bruin)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Geel (geel)
      • Groen (groen)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Creme (creme)
      • Multi (multi)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
    • Materiaal (materiaal):
      • RVS (roestvrijstaal)
      • Metaal (metaal)
      • Chroom (chroom)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Porselein (porselein)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
    • Afwerking (mediafinish):
      • Hoogglans (hoogglans)
      • Mat (mat)
    • Krasbestendig (krasbestendig):
      • Krasbestendig (ja)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl