x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er bestek verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    BK bestek

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in bestek categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Bk Waal gebaksvorkjes - 6 stuks
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/118691170.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96070022.jpg
      Bk Bk Waal gebaksvorkjes - 6 stuks Waal gebaksvorkjes - 6 stuks Waal gebaksvorkjes - 6 stuks BK Waal Taartvorken - 6 stuks - 18/10 EdelstaalBourgondisch | Ovaal | 18/10 edelstaal - van BK in de categorie Vork. (2)
      Bk Waal gebaksvorkjes - 6 stuks
      • 08718311011319
      • 322853
      • 0712975
      3
      deal
      21.98 EUR
    • Bk Waal theelepels - 6 stuks
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158515096.jpg
      Bk Bk Waal theelepels - 6 stuks Waal theelepels - 6 stuks Waal theelepels - 6 stuks Met de Waal theelepel van kwaliteitsmerk BK maakt u uw mooi gedekte tafel compleet. De theelepel is gemaakt van RVS waardoor de lepel een zeer mooie en eleg... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Bk Waal theelepels - 6 stuks
      • 08718311011326
      • 322854
      • 0712976
      3
      deal
      19.98 EUR
    • Bk Vliet tafelvorken - 6 stuks
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166251271.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/125401840.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120476427.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120476426.jpg
      Bk Bk Vliet tafelvorken - 6 stuks Vliet tafelvorken - 6 stuks Vliet tafelvorken - 6 stuks Deze BK Vliet 6 tafelvorken C1450.6TV zijn een verrassend, ongecompliceerd en tijdloos bestek. Voor jarenlang plezierig gebruik tijdens elk diner. Het zilverkleurige bestek is gemaakt van staal en is vaatwasmachinebestendig. (1)
      Bk Vliet tafelvorken - 6 stuks
      • 08718311011975
      • 4300150
      • 322822
      1
      39.44 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Vaatwasbestendig DEFAULT
        • ja
      • Vorken DEFAULT
        • vorken
      • Dessertlepels DEFAULT
        • dessertlepels
      • WMF DEFAULT
        • wmf
      • Gero DEFAULT
        • gero
      • HEMA DEFAULT
        • hema
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • BK (bk)
      • Amefa (amefa)
      • Serax (serax)
      • Laguiole (laguiole)
      • Alessi (alessi)
      • Aps (aps)
      • Arabia (arabia)
      • Arcos (arcos)
      • ASA (asa)
      • Asa selection (asa_selection)
      • Baladeo (baladeo)
      • Bama (bama)
      • Beaba (beaba)
      • Berghoff (berghoff)
      • Bergner (bergner)
      • Bitz (bitz)
      • Blomus (blomus)
      • Blond Amsterdam (blond_amsterdam)
      • Bodum (bodum)
      • Boerenbont (boerenbont)
      • Boska (boska)
      • Bowls & Dishes (bowls_dishes)
      • Brabantia (brabantia)
      • Brix (brix)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Carl Mertens (carl_mertens)
      • Carl Schmidt Sohn (carl_schmidt_sohn)
      • Carrs (carrs)
      • Chef & sommelier (chef_sommelier)
      • Comas (comas)
      • COSY&TRENDY (cosy_trendy)
      • Curver (curver)
      • De Buyer (de_buyer)
      • De Koninklijke Van Kempen & Begeer (de_koninklijke_van_kempen_begeer)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Design Letters (design_letters)
      • Diamant sabatier (diamant_sabatier)
      • EME (eme)
      • Esmeyer (esmeyer)
      • Etac (etac)
      • Eva Solo (eva_solo)
      • Eva Trio (eva_trio)
      • Everdure by Heston Blumenthal (everdure_by_heston_blumenthal)
      • Exxent (exxent)
      • Fackelmann (fackelmann)
      • Fiskars (fiskars)
      • Fissler (fissler)
      • Forged (forged)
      • GEFU (gefu)
      • Gense (gense)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerber (gerber)
      • Gero (gero)
      • Giovanni Raspini (giovanni_raspini)
      • Global (global)
      • Greggio (greggio)
      • Güde (gu_de)
      • Hardanger Bestikk (hardanger_bestikk)
      • Hario (hario)
      • Haushalt (haushalt)
      • Heirol (heirol)
      • HEMA (hema)
      • HK Living (hk_living)
      • Home Collection (home_collection)
      • Homeij (homeij)
      • HorecaTraders (horecatraders)
      • Humangear (humangear)
      • Iittala (iittala)
      • Joseph Joseph (joseph_joseph)
      • Jura (jura)
      • Kai (kai)
      • Kela (kela)
      • Keltum (keltum)
      • Koziol (koziol)
      • Laura Ashley (laura_ashley)
      • Leonardo (leonardo)
      • Light My Fire (light_my_fire)
      • Lion Sabatier (lion_sabatier)
      • Lou Laguiole (lou_laguiole)
      • Marjolein bastin (marjolein_bastin)
      • MasterChef (masterchef)
      • Mastrad (mastrad)
      • Mema/GAB (mema_gab)
      • Metaltex (metaltex)
      • Moha (moha)
      • MSR (msr)
      • Noname (noname)
      • Nordisk (nordisk)
      • NRS (nrs)
      • Office (office)
      • Olympia (olympia)
      • On24 (on24)
      • Opinel (opinel)
      • Orange85 (orange85)
      • Ototo Design (ototo_design)
      • Oxo (oxo)
      • Pip studio (pip_studio)
      • Point-Virgule (point_virgule)
      • Quttin (quttin)
      • Rig-Tig (rig_tig)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Robert Herder (robert_herder)
      • Robert Welch (robert_welch)
      • Rosti Mepal (rosti_mepal)
      • ROYAL VKB (royal_vkb)
      • Rösle (ro_sle)
      • Sabatier (sabatier)
      • Sagaform (sagaform)
      • Sambonet (sambonet)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Satake (satake)
      • Scanpan (scanpan)
      • Schiavon (schiavon)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • Stelton (stelton)
      • Suncraft (suncraft)
      • Tefal (tefal)
      • Tojiro (tojiro)
      • V-Sabatier (v_sabatier)
      • Van Kempen (van_kempen)
      • Van Kempen & Begeer (van_kempen_begeer)
      • Victorinox (victorinox)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vitility (vitility)
      • Vogue (vogue)
      • Vt wonen (vt_wonen)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Weber (weber)
      • Westmark (westmark)
      • WMF (wmf)
      • Wüsthof (wu_sthof)
      • Xantia (xantia)
      • XXLselect (xxlselect)
      • Yong (yong)
      • Zack (zack)
      • Zak!Designs (zak_designs)
      • Zilverstad (zilverstad)
      • Zuperzozial (zuperzozial)
      • Zwilling (zwilling)
    • Prijs (price):
      • < € 20 (budget)
      • € 20 - € 35 (price_2)
      • € 35 - € 80 (price_3)
      • ≥ € 80 (price_4)
    • Type bestek (type_bestek):
      • Bestekset (bestekset)
      • Botermes (botermes)
      • Broodmes (broodmes)
      • Dessertlepels (dessertlepels)
      • Dessertvork (dessertvork)
      • Eetstokjes (eetstokjes)
      • Fonduevorken (fonduevorken)
      • Grill bestek (grill_bestek)
      • Juslepel (juslepel)
      • Kaasmes (kaasmes)
      • Kinderbestek (kinderbestek)
      • Koffielepels (koffielepels)
      • Lepels (lepels)
      • Longdrinklepels (longdrinklepels)
      • Mes (mes)
      • Opscheplepels (opscheplepels)
      • Pastalepel (pastalepel)
      • Serving fork (serving_fork)
      • Slabestek (slabestek)
      • Soeplepels (soeplepels)
      • Steakbestek (steakbestek)
      • Taartscheppen (taartscheppen)
      • Theelepels (theelepels)
      • Trancheervork (trancheervork)
      • Visbestek (visbestek)
      • Vleesmes (vleesmes)
      • Vorken (vorken)
    • Vaatwasserbestendig (machine_wasbaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Bamboe (bamboe)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Nylon (nylon)
      • Polypropylene PP (polypropylene_pp)
      • Porselein (porselein)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Siliconen (siliconen)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Zilver (zilver)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl