x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er behang verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Karo-art behang

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in behang categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Karo-art Fotobehang - Chinese botanische tuin van Montreal (Quebec Canada)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90726893.jpg
      Karo-art Karo-art Fotobehang - Chinese botanische tuin van Montreal (Quebec Canada) Fotobehang - Chinese botanische tuin van Montreal (Quebec Canada) Fotobehang - Chinese botanische tuin van Montreal (Quebec Canada) Duurzaam, watervast en krasbestendig niet-geweven behang 'Fotobehang - Chinese botanische tuin van Montreal (Quebec Canada)' voor toepassing aan de muur. Het behang 'Fotobehang - Chinese botanische tuin van Montreal (Quebec Canada)', met een inspirerend motief, is een indrukwekkend decoratie product voor in elke ruimte. Niet-geweven behang is geschikt voor lijm. Het behang kan in elke ruimte worden opgehangen, zelfs in de badkamer of keuken. Niet-geweven behang, glanzende coating. Het 100% ni... (1)
      Karo-art Fotobehang - Chinese botanische tuin van Montreal (Quebec Canada)
      • 05902875791760
      1
      129.95 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Eijffinger DEFAULT
        • eijffinger
      • Praxis DEFAULT
        • praxis
      • Hornbach DEFAULT
        • hornbach
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Eijffinger (eijffinger)
      • Praxis (praxis)
      • Hornbach (hornbach)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Kek Amsterdam (kek_amsterdam)
      • A.S. Création (a_s_cre_ation)
      • ACT (act)
      • AG Design (ag_design)
      • Art For the Home (art_for_the_home)
      • Art House Oy (art_house_oy)
      • AS-Creation (as_creation)
      • Barbara Becker (barbara_becker)
      • Batman (batman)
      • Blokker (blokker)
      • Cole & Son (cole_son)
      • DC Comics (dc_comics)
      • Decorline (decorline)
      • Disney (disney)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Dupli Color (dupli_color)
      • Dutch Wallcoverings (dutch_wallcoverings)
      • Esprit (esprit)
      • Evergreen (evergreen)
      • Fabs World (fabs_world)
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Fiona (fiona)
      • Fotobehang (fotobehang)
      • Graham & Brown (graham_brown)
      • Grandeco (grandeco)
      • HK Living (hk_living)
      • Holden Decor (holden_decor)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Homedecoration (homedecoration)
      • Homestyle (homestyle)
      • Imagicom (imagicom)
      • Innova (innova)
      • Karo-art (karo_art)
      • Komar (komar)
      • Lady Gaga (lady_gaga)
      • Legamaster (legamaster)
      • Little Dutch (little_dutch)
      • Marburg (marburg)
      • Marvel (marvel)
      • Minions (minions)
      • New York (new_york)
      • Nlxl (nlxl)
      • Nofred (nofred)
      • OTTO (otto)
      • Perfax (perfax)
      • Pip studio (pip_studio)
      • PS (ps)
      • Rasch (rasch)
      • Reinders (reinders)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roommate (roommate)
      • RoomMates (roommates)
      • Stapelgoed (stapelgoed)
      • Star Wars (star_wars)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Superman (superman)
      • Tom (tom)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Versace (versace)
      • VidaXL (vidaxl)
      • Volkswagen (volkswagen)
      • W & G (w_g)
      • Walltastic (walltastic)
      • Walplus (walplus)
      • Wg (wg)
      • Winnie De Poeh (winnie_de_poeh)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €23 (budget)
      • €23 - €25 (low)
      • €25 - €33 (medium)
      • > €33 (high)
    • Type behang (type_behang):
      • Fotobehang (fotobehang)
      • Papierbehang (papierbehang)
      • Vliesbehang (vliesbehang)
    • Breedte (cm) (breedte_cm):
      • < 55 cm (breedte_cm_1)
      • 55 cm - 100 cm (breedte_cm_2)
      • 100 cm - 295 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 295 cm (breedte_cm_4)
    • Varianten (group):
      • Ferm Living Animals (ferm_living_animals)
      • Ferm Living Herringbone (ferm_living_herringbone)
      • Ferm Living Lines (ferm_living_lines)
      • Ferm Living Shells (ferm_living_shells)
      • Ferm Living Thin Lines (ferm_living_thin_lines)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Transparant (transparant)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Gewicht (g/m2) (gewicht_g_m2_):
      • < 140 g/m² (gewicht_g_m2__1)
      • 140 g/m² - 175 g/m² (gewicht_g_m2__2)
      • 175 g/m² - 195 g/m² (gewicht_g_m2__3)
      • ≥ 195 g/m² (gewicht_g_m2__4)
    • Motief (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Natuur (natuur)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Steden (steden)
      • Studio Ditte (studio_ditte)
      • Vormen (vormen)
    • partner@vergelijk.nl