x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

BenQ TH685

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews BenQ TH685
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties BenQ TH685
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
BenQ TH685
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210081473.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206901522.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/176248579.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/206901521.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/153590814.jpg
BenQ BenQ TH685 TH685 TH685 HDR console gamingprojector met extra lage inputlag en Android TV-technologie. (2)
  • 04718755081705
  • 9H.JL877.13E
  • 6936755
4
  • Technische details
    • Projector native resolutie: 1920x1200 (WUXGA)
    • Projectorhelderheid : 3500 ANSI lumens
    • Full HD: Ja
    • USB 2.0 poort(en): 1
    • Ingebouwde luidsprekers: Ja
    • Contrastverhouding: 10000
    • Aantal ingebouwde luidsprekers: 1
    • Afstandsbediening: Ja
    • Brandpuntsafstand: 11.9 mm
    • Geïntegreerde kaartlezer: Nee
    • Hdmi-versie: 2.0
    • Plaatsing: Tafel
    • Type stroombron: AC
    • Smart TV: Nee
    • Verbruik (modus Economisch): 206 Watt
  • Projector
    • Projectietechnologie: DLP
  • Beeldscherm
    • Oorspronkelijke beeldverhouding: 16:9
    • Geìntegreerde display: Nee
    • Hoog dynamisch bereik (HDRI): Ja
  • Poorten & interfaces
    • Aantal HDMI-poorten: 2
    • DVI-poort: Nee
    • HDCP: Ja
    • Ingang stroom: Ja
    • PC Audio-ingang: Ja
    • PC Audio-uitgang: Ja
  • Netwerk
    • WiFi-verbinding: Nee
    • LAN met kabels: Nee
  • Design
    • Kleur: Roze, Zwart, Wit
  • Algemene kenmerken
    • Geslacht: Unisex
    • Land van herkomst: China
  • Omgevingscondities
    • Temperatuur bij opslag: -20 - 60 °C
    • Temperatuur, in bedrijf: 0 - 40 °C
  • Gewicht en omvang
    • Breedte (cm): 31.2 cm
    • Diepte: 22.5 cm
    • Gewicht: 2 kg
    • Hoogte: 11 cm
    • Lengte: 31 cm
  • Energie
    • AC input voltage: 100 V
  • Inhoud van de verpakking
    • Gebruikershandleiding: Ja
    • Meegeleverde kabels: AC
  • Beheerfuncties
    • Aantal On Screen Display-talen: 30
    • On Screen Display (OSD): Ja
    • On Screen Display (OSD)-talen: Arabisch
  • Camera
    • Zoombereik: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Aantal uitgangen: 1
    • VGA (D-Sub)poort(en): 2
  • Video
    • Supported graphics resolutions: 640 x 480 (VGA)
  • 733.00 799.00 EUR 4
    4
    • Beamerwebwinkel.com Beamerwebwinkel.com
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Full HD resolutie (1920x1080) met ondersteuning voor HDR10/HLG en 4K Passthrough Hoge lichtopbrengst van wel 3.500 ANSI Lumen Extreem lag...733.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • visunext visunext
      6.92 (1)
      BenQ TH685Echte spelhelden denken grootDankzij de ultrasnelle verversingssnelheid van de TH685 van slechts 8,3 ms, kunt u uw vaardigheden...754.00, 3d (offer_sdt_3_days)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      BenQ TH685 -Full HD Gaming Projector754.00, 4d (offer_sdt_4_days)
      1
    • Beamerexpert.nl Beamerexpert.nl
      HDR console gamingprojector met extra lage inputlag en Android TV-technologie.799.00, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
  • 0 0
    • IVISIONS Manual M-Series projectiescherm 170 x 96 (16:9)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230536848.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229467948.jpg
      IVISIONS IVISIONS Manual M-Series projectiescherm 170 x 96 (16:9) Manual M-Series projectiescherm 170 x 96 (16:9) Manual M-Series projectiescherm 170 x 96 (16:9) iVisions Manual M-Series projectiescherm 170 x 96 (16:9) (1)
      IVISIONS Manual M-Series projectiescherm 170 x 96 (16:9)
      • 08719244430109
      2
    • IVISIONS Electro FloorUp 4K Series projectiescherm 260 x 146 (16:9)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228446632.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230909292.jpg
      IVISIONS IVISIONS Electro FloorUp 4K Series projectiescherm 260 x 146 (16:9) Electro FloorUp 4K Series projectiescherm 260 x 146 (16:9) Electro FloorUp 4K Series projectiescherm 260 x 146 (16:9) De Electro FloorUp 4K Series beamerschermen zijn de perfecte oplossing voor ruimtes waar je liever geen gaten in de muur of het plafond boort, maar waar je wel graag een kwalitatief projectiescherm wilt hebben voor jouw Full HD of 4K beamer. Dit elektrische vloerscherm wordt aangedreven door een 230V Tubular Silent High-Speed elektromotor die het stevige schaarmechanisme vanuit de behuizing naar boven uit laat klappen en weer netjes terugvouwt naar beneden. Dit scherm werkt ook geweldig met (... (2)
      IVISIONS Electro FloorUp 4K Series projectiescherm 260 x 146 (16:9)
      • 08719244433322
      2
    • VivoLink Pro HDMI Adapter Ring 3
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/228644124.jpg
      VivoLink VivoLink Pro HDMI Adapter Ring 3 Pro HDMI Adapter Ring 3 Pro HDMI Adapter Ring 3 Displayport + Mini Displayport + Mini HDMI + Micro HDMI + USB-C (HDMI-kabel niet meegeleverd) Vivolink adapterring is een "must" voor elke vergaderruimte. Met de adapterring op de HDMI-kabel in de vergaderruimte, weet je zeker dat al jouw gasten hun laptop op de monitor / projector kunnen aansluiten USB-C naar HDMI ondersteunt 4K / 60 Mini HDMI naar HDMI ondersteunt 4K / 60 Micro HDMI naar HDMI ondersteunt 4K / 60 Display Port to HDMI-ondersteuning 1080P / 60 Mini DisplayPort-naar-HDMI onders... (1)
      VivoLink Pro HDMI Adapter Ring 3
      • 05704174105718
      2
    • Acer Beamer X1527i (1 stuk)
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207220456.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210090282.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161555608.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/162710385.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161555607.jpg
      Acer Acer Beamer X1527i (1 stuk) Beamer X1527i (1 stuk) Beamer X1527i (1 stuk) Automatische Keystone-correctie voor ideaal uitgelijnde foto's Flexibele installatie voor of achter het doek op een tafel of aan het plafond op een afstand van 1,0 - 10,0 m Verschillende aansluitmogelijkheden zoals: 1xHDMI 1.4a (HDCP), 1xVGA In, 1xComposite Video RCA, 1xAudio In (jack), 1xRS232, USB Type-A (5V stroomuitgang), 1xVGA Out zonder kabelwirwar thuisbioscoop beleven, met de meegeleverde draadloze adapter kun je draadloze verbindingen met WLAN-apparaten maken (1)
      Acer Beamer X1527i (1 stuk)
      • 04710180752724
      • MR.JS411.001
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 547.99
      • Fri Mar 04 01:00:00 CET 2022 547.99
      • Sat Mar 05 01:00:00 CET 2022 547.99
      • Sun Mar 06 01:00:00 CET 2022 699.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 699.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 699.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 733.01
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 733.01
      • Fri Mar 11 01:00:00 CET 2022 733.01
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 733.01
      • Sun Mar 13 01:00:00 CET 2022 733.01
      • Mon Mar 14 01:00:00 CET 2022 733.01
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 707.92
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 707.92
      • Thu Mar 17 01:00:00 CET 2022 733.01
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 733.01
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 733.01
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 733.01
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 733.01
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 733.00
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 733.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 733.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 733.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 733.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 733.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Wed Mar 30 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Sat Apr 09 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 733.01
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 749.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 749.00
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Wed May 11 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Sat May 14 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 733.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 733.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 733.00
    • partner@vergelijk.nl