x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Banken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Roba Bank

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Bank categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Roba kinderbank Lil Sofa junior 48 x 70 x 50 cm fluweel blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199409933.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187363631.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187363610.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187363632.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/187363633.jpg
      Roba Roba kinderbank Lil Sofa junior 48 x 70 x 50 cm fluweel blauw kinderbank Lil Sofa junior 48 x 70 x 50 cm fluweel blauw kinderbank Lil Sofa junior 48 x 70 x 50 cm fluweel blauw Roba® Bank Lil Sofa met houten voetjes (1)
      Roba kinderbank Lil Sofa junior 48 x 70 x 50 cm fluweel blauw
      • 04005317319100
      4
      106.75 EUR
    • Roba kinderbank Lil Sofa junior 48 x 70 x 50 cm fluweel roze
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207902876.jpg
      Roba Roba kinderbank Lil Sofa junior 48 x 70 x 50 cm fluweel roze kinderbank Lil Sofa junior 48 x 70 x 50 cm fluweel roze kinderbank Lil Sofa junior 48 x 70 x 50 cm fluweel roze De Roba kinderbank in trendy retrolook is een blikvanger in de kinder- of babykamer. Geschikt voor kinderen vanaf 18 maanden. Zithoogte: 27 cm. H x B x D: 50 x 70 x 48 cm. Kleur: Mauve De zacht gevoerde mini-bank met stevige houten poten is verkrijgbaar in de kleuren grijs, mauve of sky/lichtblauw en maakt indruk met je perzikzachte bekleding van fluweel. Dankzij zijn kindvriendelijke zithoogte van 27 cm is de kinderbank al voor de kleintjes mooi comfortabel. Op de 70 cm brede kinderbank vind... (1)
      Roba kinderbank Lil Sofa junior 48 x 70 x 50 cm fluweel roze
      • 04005317318981
      3
      166.90 EUR
    • Roba Bank Lil Sofa met houten voetjes
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185294420.jpg
      Roba Roba Bank Lil Sofa met houten voetjes Bank Lil Sofa met houten voetjes Bank Lil Sofa met houten voetjes Roba® Bank Lil Sofa met houten voetjes (1)
      Roba Bank Lil Sofa met houten voetjes
      • 04005317318998
      3
      166.90 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • BePureHome DEFAULT
        • be_pure
        • bepurehome
      • Vtwonen DEFAULT
        • vtwonen
      • MADE DEFAULT
        • made_com
      • Hoekbank DEFAULT
        • hoekbank
      • Leren bank DEFAULT
        • leer
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Type (type_bank):
      • Hoekbank (hoekbank)
      • Tweezitsbank (tweezitsbank)
      • Driezitsbank (driezitsbank)
      • Vierzitsbank (vierzitsbank)
      • Slaapbank (slaapbank)
      • Modulaire bank (modulaire_bank)
      • Banken set (banken_set)
      • Chaise Longues (chaise_longues)
      • Loungebank (loungebank)
      • Opbergbank (opbergbank)
      • Vijfzitsbank (vijfzitsbank)
      • Zeszitsbank (zeszitsbank)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • < €800 (budget)
      • €800 - €1200 (low)
      • €1200 - €1600 (medium)
      • > €1600 (high)
    • Merk (brand):
      • BePureHome (bepurehome)
      • Zuiver (zuiver)
      • Woood (woood)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • 24Designs (24designs)
      • Ada Premium (ada_premium)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Anytime (anytime)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Atlantic Home Collection (atlantic_home_collection)
      • Basic (basic)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Benformato (benformato)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Bolia (bolia)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Borchardt Möbel (borchardt_mo_bel)
      • Breckle (breckle)
      • Bronx71 (bronx71)
      • Bultex (bultex)
      • Calcio Italia (calcio_italia)
      • Carl Hansen & Son (carl_hansen_son)
      • Casaria (casaria)
      • Collection Ab (collection_ab)
      • Cosmopolitan Design (cosmopolitan_design)
      • Cotta (cotta)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • Daniel Hechter Home (daniel_hechter_home)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • Delavita (delavita)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Domo (domo)
      • Dreamhouse (dreamhouse)
      • Dreamhouse Online (dreamhouse_online)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Elbgestoeber (elbgestoeber)
      • Eleonora (eleonora)
      • Exotan (exotan)
      • Exxpo - Sofa Fashion (exxpo_sofa_fashion)
      • Feel Furniture (feel_furniture)
      • Feliz Lifestyle (feliz_lifestyle)
      • Florenzzi (florenzzi)
      • Furninova (furninova)
      • Fyn (fyn)
      • FÉST (fe_st)
      • Gami (gami)
      • Gepade (gepade)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haluta (haluta)
      • Hapo (hapo)
      • HAY (hay)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • HEINE (heine)
      • Hela (hela)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Homexperts (homexperts)
      • House Nordic (house_nordic)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • Inosign (inosign)
      • Intex (intex)
      • Jalouse Maison (jalouse_maison)
      • Jockenhöfer Gruppe (jockenho_fer_gruppe)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Karup (karup)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • L'Officiel Interiors (l_officiel_interiors)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • LINEA SOFA (linea_sofa)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • LOOKS by Wolfgang Joop (looks_by_wolfgang_joop)
      • Macabane (macabane)
      • Made.com (made_com)
      • Maintal (maintal)
      • Marie Claire Home (marie_claire_home)
      • Max Winzer (max_winzer)
      • MCA (mca)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOOS (moos)
      • MUST Living (must_living)
      • My Flair (my_flair)
      • My Home (my_home)
      • My Pop Design (my_pop_design)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nova Via (nova_via)
      • Nuuck (nuuck)
      • One World Interiors (one_world_interiors)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OYOY (oyoy)
      • Parisot (parisot)
      • Pinolino (pinolino)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Prêt à Meubler Classics (pre_t_a_meubler_classics)
      • R by Rodier (r_by_rodier)
      • Raum.id (raum_id)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • SalesFever (salesfever)
      • Scandes (scandes)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • SEVN (sevn)
      • ShopX (shopx)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sit (sit)
      • Sit&More (sit_more)
      • Skagerak (skagerak)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • SoHome (sohome)
      • Solliden (solliden)
      • Tecnos (tecnos)
      • Ted Lapidus Maison (ted_lapidus_maison)
      • The Red Cartel (the_red_cartel)
      • Tom (tom)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trendfabrik (trendfabrik)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Living (urban_living)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • VXL (vxl)
      • W.Schillig (w_schillig)
      • Wedi (wedi)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wiemann (wiemann)
      • Wilmes (wilmes)
      • Woodman (woodman)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Stof (stof)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • IJzeren (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Zijde (zijde)
      • Acetat (acetat)
      • Canvas (canvas)
      • Glas (glas)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Suède (sue_de)
      • Velour (velour)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
      • Zeegras (zeegras)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 190 cm (breedte_cm_1)
      • 190 cm - 235 cm (breedte_cm_2)
      • 235 cm - 285 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 285 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 75 cm (75_cm)
      • 75 - 85 cm (75_85_cm)
      • 85 - 95 cm (85_95_cm)
      • > 95 cm (95_cm)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 60 cm (60_cm)
      • 60 - 90 cm (60_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Aantal zitplekken (aantal_zitplekken):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
    • Stijl (meubel_stijl):
      • Klassiek (klassiek)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Modern/klassiek (modern_klassiek)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
    • Zitbreedte (zit_breedte):
      • < 120 cm (zit_breedte_1)
      • 120 cm - 170 cm (zit_breedte_2)
      • 170 cm - 255 cm (zit_breedte_3)
      • ≥ 255 cm (zit_breedte_4)
    • Zithoogte (zithoogte_cm):
      • < 41 cm (zithoogte_cm_1)
      • 41 cm - 45 cm (zithoogte_cm_2)
      • 45 cm - 46 cm (zithoogte_cm_3)
      • ≥ 46 cm (zithoogte_cm_4)
    • Zitdiepte (zitdiepte):
      • < 56 cm (zitdiepte_1)
      • 56 cm - 59 cm (zitdiepte_2)
      • 59 cm - 62 cm (zitdiepte_3)
      • ≥ 62 cm (zitdiepte_4)
    • Hoogte armsteun (hoogte_armsteun):
      • < 58 cm (hoogte_armsteun_1)
      • 58 cm - 65 cm (hoogte_armsteun_2)
      • 65 cm - 70 cm (hoogte_armsteun_3)
      • ≥ 70 cm (hoogte_armsteun_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl