x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Banken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Mica Decorations Bank

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Bank categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 2
    • Mica Decorations Grazi Bank
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165936680.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171213881.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171213880.jpg
      Mica Decorations Mica Decorations Grazi Bank Grazi Bank Grazi Bank Bestel Mica Decorations Grazi Bank online bij vtwonen. Alle Mica Decorations Banken uit voorraad leverbaar. Voor 22:00 besteld, morgen in huis (3)
      Mica Decorations Grazi Bank
      • 08718861789386
      2
      deal
      310.00 EUR
    • Mica Decorations Grazi Bank - L124 x B66 x H69 cm - Fluweel - Lichtgrijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166099511.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171213939.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/171213938.jpg
      Mica Decorations Mica Decorations Grazi Bank - L124 x B66 x H69 cm - Fluweel - Lichtgrijs Grazi Bank - L124 x B66 x H69 cm - Fluweel - Lichtgrijs Grazi Bank - L124 x B66 x H69 cm - Fluweel - Lichtgrijs Mica Decorations Grazi Bank - L124 x B66 x H69 cm - Fluweel - Lichtgrijs (1)
      Mica Decorations Grazi Bank - L124 x B66 x H69 cm - Fluweel - Lichtgrijs
      • 08718861789379
      1
      385.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • BePureHome DEFAULT
        • be_pure
        • bepurehome
      • Vtwonen DEFAULT
        • vtwonen
      • MADE DEFAULT
        • made_com
      • Hoekbank DEFAULT
        • hoekbank
      • Leren bank DEFAULT
        • leer
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Type (type_bank):
      • Hoekbank (hoekbank)
      • Tweezitsbank (tweezitsbank)
      • Driezitsbank (driezitsbank)
      • Vierzitsbank (vierzitsbank)
      • Slaapbank (slaapbank)
      • Banken set (banken_set)
      • Chaise Longues (chaise_longues)
      • Loungebank (loungebank)
      • Opbergbank (opbergbank)
      • Vijfzitsbank (vijfzitsbank)
      • Zeszitsbank (zeszitsbank)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • < €800 (budget)
      • €800 - €1200 (low)
      • €1200 - €1600 (medium)
      • > €1600 (high)
    • Merk (brand):
      • BePureHome (bepurehome)
      • Zuiver (zuiver)
      • Woood (woood)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • 24Designs (24designs)
      • Ada Premium (ada_premium)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Anytime (anytime)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Atlantic Home Collection (atlantic_home_collection)
      • Basic (basic)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Benformato (benformato)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bolia (bolia)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Borchardt Möbel (borchardt_mo_bel)
      • Breckle (breckle)
      • Bronx71 (bronx71)
      • Bultex (bultex)
      • Calcio Italia (calcio_italia)
      • Carl Hansen & Son (carl_hansen_son)
      • Casaria (casaria)
      • Collection Ab (collection_ab)
      • Cosmopolitan Design (cosmopolitan_design)
      • Cotta (cotta)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • Daniel Hechter Home (daniel_hechter_home)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • Delavita (delavita)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Domo (domo)
      • Dreamhouse (dreamhouse)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Elbgestoeber (elbgestoeber)
      • Eleonora (eleonora)
      • Es (es)
      • Exotan (exotan)
      • Exxpo - Sofa Fashion (exxpo_sofa_fashion)
      • Feel Furniture (feel_furniture)
      • Feliz Lifestyle (feliz_lifestyle)
      • Florenzzi (florenzzi)
      • Furninova (furninova)
      • Fyn (fyn)
      • Gami (gami)
      • Gepade (gepade)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haluta (haluta)
      • Hapo (hapo)
      • HAY (hay)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • HEINE (heine)
      • Hela (hela)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Homexperts (homexperts)
      • House Nordic (house_nordic)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • Inosign (inosign)
      • Intex (intex)
      • Jalouse Maison (jalouse_maison)
      • Jockenhöfer Gruppe (jockenho_fer_gruppe)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Karup (karup)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • L'Officiel Interiors (l_officiel_interiors)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • LINEA SOFA (linea_sofa)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • LOOKS by Wolfgang Joop (looks_by_wolfgang_joop)
      • Macabane (macabane)
      • Made.com (made_com)
      • Maintal (maintal)
      • Marie Claire Home (marie_claire_home)
      • Max Winzer (max_winzer)
      • MCA (mca)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOOS (moos)
      • MUST Living (must_living)
      • My Flair (my_flair)
      • My Home (my_home)
      • My Pop Design (my_pop_design)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nova Via (nova_via)
      • Nuuck (nuuck)
      • One World Interiors (one_world_interiors)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OYOY (oyoy)
      • Parisot (parisot)
      • Pinolino (pinolino)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Prêt à Meubler Classics (pre_t_a_meubler_classics)
      • R by Rodier (r_by_rodier)
      • Raum.id (raum_id)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • SalesFever (salesfever)
      • Scandes (scandes)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • SEVN (sevn)
      • ShopX (shopx)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sit (sit)
      • Sit&More (sit_more)
      • Skagerak (skagerak)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • SoHome (sohome)
      • Solliden (solliden)
      • Tecnos (tecnos)
      • Ted Lapidus Maison (ted_lapidus_maison)
      • The Red Cartel (the_red_cartel)
      • Tom (tom)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trendfabrik (trendfabrik)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Living (urban_living)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • VXL (vxl)
      • W.Schillig (w_schillig)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Wedi (wedi)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wiemann (wiemann)
      • Wilmes (wilmes)
      • Woodman (woodman)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Stof (stof)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • IJzeren (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Zijde (zijde)
      • Acetat (acetat)
      • Canvas (canvas)
      • Glas (glas)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Suède (sue_de)
      • Velour (velour)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
      • Zeegras (zeegras)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 185 cm (breedte_cm_1)
      • 185 cm - 230 cm (breedte_cm_2)
      • 230 cm - 285 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 285 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 75 cm (75_cm)
      • 75 - 85 cm (75_85_cm)
      • 85 - 95 cm (85_95_cm)
      • > 95 cm (95_cm)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 60 cm (60_cm)
      • 60 - 90 cm (60_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Aantal zitplekken (aantal_zitplekken):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
    • Stijl (meubel_stijl):
      • Klassiek (klassiek)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Modern/klassiek (modern_klassiek)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
    • Zitbreedte (zit_breedte):
      • < 115 cm (zit_breedte_1)
      • 115 cm - 170 cm (zit_breedte_2)
      • 170 cm - 255 cm (zit_breedte_3)
      • ≥ 255 cm (zit_breedte_4)
    • Zithoogte (zithoogte_cm):
      • < 41 cm (zithoogte_cm_1)
      • 41 cm - 45 cm (zithoogte_cm_2)
      • 45 cm - 46 cm (zithoogte_cm_3)
      • ≥ 46 cm (zithoogte_cm_4)
    • Zitdiepte (zitdiepte):
      • < 55 cm (zitdiepte_1)
      • 55 cm - 59 cm (zitdiepte_2)
      • 59 cm - 62 cm (zitdiepte_3)
      • ≥ 62 cm (zitdiepte_4)
    • Hoogte armsteun (hoogte_armsteun):
      • < 57 cm (hoogte_armsteun_1)
      • 57 cm - 65 cm (hoogte_armsteun_2)
      • 65 cm - 70 cm (hoogte_armsteun_3)
      • ≥ 70 cm (hoogte_armsteun_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl