x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Banken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    LaForma Bank

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Bank categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 7
    • LaForma bank Off 3 zitslichtgrijs gestoffeerd
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/163575625.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84570299.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84570300.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84570301.jpg
      LaForma LaForma bank Off 3 zitslichtgrijs gestoffeerd bank Off 3 zitslichtgrijs gestoffeerd bank Off 3 zitslichtgrijs gestoffeerd Bestel Kave Home Off 2,5-zitsbank online bij vtwonen. Alle Kave Home Banken uit voorraad leverbaar. Vandaag besteld, over 1-2 werkdagen in huis (1)
      LaForma bank Off 3 zitslichtgrijs gestoffeerd
      • 08433840379463
      3
      770.00 EUR
    • LaForma 3 zits bank Vinny antraciet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/81454765.jpg
      LaForma LaForma 3 zits bank Vinny antraciet 3 zits bank Vinny antraciet 3 zits bank Vinny antraciet Kave Home 3-zits Bank Tanya Driezitsbank bekleed met Lido stof, Teflon antivlekken behandeld. Afneembare zittingen en rugleuningen. Zwarte metalen poten. Ontwerp De strakke lijnen van deze bank maken een subtiele knipoog naar het design van de jaren 50, het midden van de eeuw. De diepe zitting is gecreëerd voor maximaal comfort en ongeëvenaarde rust. Kortom, een bank die de kamer met elegantie aankleed en die het centrum van het hele huis zal worden. Leverbaar in 3 verschillende kleuren: * Do... (1)
      LaForma 3 zits bank Vinny antraciet
      • 08433840440729
      2
      858.60 EUR
    • LaForma - Dyla hoofdbord 168 x 76 cm mosterd
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/81989204.jpg
      LaForma LaForma - Dyla hoofdbord 168 x 76 cm mosterd - Dyla hoofdbord 168 x 76 cm mosterd - Dyla hoofdbord 168 x 76 cm mosterd Kave Home - Dyla hoofdbord 168 x 76 cm mosterd (1)
      LaForma - Dyla hoofdbord 168 x 76 cm mosterd
      • 08433840426341
      1
      201.00 EUR
    • LaForma - Dyla hoofdeinde 178 x 76 cm mosterd
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/81993410.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168489731.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168489728.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168489666.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/168489730.jpg
      LaForma LaForma - Dyla hoofdeinde 178 x 76 cm mosterd - Dyla hoofdeinde 178 x 76 cm mosterd - Dyla hoofdeinde 178 x 76 cm mosterd Kave Home - Dyla hoofdeinde 178 x 76 cm mosterd (1)
      LaForma - Dyla hoofdeinde 178 x 76 cm mosterd
      • 08433840426402
      1
      211.00 EUR
    • LaForma - 4-zitsbank Galene donkergrijs met chaise longue links 314 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/185900533.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/182014934.jpg
      LaForma LaForma - 4-zitsbank Galene donkergrijs met chaise longue links 314 cm - 4-zitsbank Galene donkergrijs met chaise longue links 314 cm - 4-zitsbank Galene donkergrijs met chaise longue links 314 cm Kave Home - 4-zitsbank Galene donkergrijs met chaise longue links 314 cm (1)
      LaForma - 4-zitsbank Galene donkergrijs met chaise longue links 314 cm
      • 08433840626505
      1
      2015.00 EUR
    • LaForma Roger Bedbank
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/69139211.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167467646.jpg
      LaForma LaForma Roger Bedbank Roger Bedbank Roger Bedbank Kave Home Slaapbank Roger Eigenschappen: * Merk: Kave Home * Materiaal: Kunstlederen bekleding met knopen in de rugleuning. Poten van blank hout. * Overige info: De rugleuning is zeer eenvoudig uit te klappen zodat een bed ontstaat. * Breedte: 210 cm * Diepte: 88 - 108 cm * Hoogte: 82 cm (1)
      LaForma Roger Bedbank
      • 08433840246543
      1
      519.00 EUR
    • LaForma Off Bank - Antraciet
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84570289.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84570290.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/84570292.jpg
      LaForma LaForma Off Bank - Antraciet Off Bank - Antraciet Off Bank - Antraciet Kave Home bank Obo Leverbaar in 2 verschillende kleuren: * Lichtgrijs (van EUR 796,- voor EUR 716,40) * Antraciet (van EUR 796,- voor EUR 716,40) Eigenschappen: * Merk: Kave Home * Materiaal: Textiel met poten van Beukenhout * Montage: Volledig afgemonteerd geleverd * Breedte: 190 cm * Diepte: 81 cm * Hoogte: 81 cm (1)
      LaForma Off Bank - Antraciet
      • 08433840370828
      1
      796.00 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Populaire filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • BePureHome DEFAULT
        • be_pure
        • bepurehome
      • Vtwonen DEFAULT
        • vtwonen
      • MADE DEFAULT
        • made_com
      • Hoekbank DEFAULT
        • hoekbank
      • Leren bank DEFAULT
        • leer
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Type (type_bank):
      • Hoekbank (hoekbank)
      • Tweezitsbank (tweezitsbank)
      • Driezitsbank (driezitsbank)
      • Vierzitsbank (vierzitsbank)
      • Slaapbank (slaapbank)
      • Modulaire bank (modulaire_bank)
      • Banken set (banken_set)
      • Chaise Longues (chaise_longues)
      • Loungebank (loungebank)
      • Opbergbank (opbergbank)
      • Vijfzitsbank (vijfzitsbank)
      • Zeszitsbank (zeszitsbank)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Antraciet (antraciet)
      • Beige (beige)
      • Creme (creme)
      • Goud (goud)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Nude (nude)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Prijs (price):
      • < €800 (budget)
      • €800 - €1200 (low)
      • €1200 - €1600 (medium)
      • > €1600 (high)
    • Merk (brand):
      • BePureHome (bepurehome)
      • Zuiver (zuiver)
      • Woood (woood)
      • 4 Seasons Outdoor (4_seasons_outdoor)
      • 4SO (4so)
      • 24Designs (24designs)
      • Ada Premium (ada_premium)
      • Alterego (alterego)
      • Andas (andas)
      • Anytime (anytime)
      • Artistiq Living (artistiq_living)
      • Atlantic Home Collection (atlantic_home_collection)
      • Basic (basic)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Bendt (bendt)
      • Benformato (benformato)
      • Beter Bed (beter_bed)
      • Bolia (bolia)
      • Bondy living (bondy_living)
      • Borchardt Möbel (borchardt_mo_bel)
      • Breckle (breckle)
      • Bronx71 (bronx71)
      • Bultex (bultex)
      • Calcio Italia (calcio_italia)
      • Carl Hansen & Son (carl_hansen_son)
      • Casaria (casaria)
      • Collection Ab (collection_ab)
      • Cosmopolitan Design (cosmopolitan_design)
      • Cotta (cotta)
      • Cozyhouse (cozyhouse)
      • Daniel Hechter Home (daniel_hechter_home)
      • De Bommel Collecties (de_bommel_collecties)
      • Delavita (delavita)
      • DELIFE (delife)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Domo (domo)
      • Dreamhouse (dreamhouse)
      • Dreamhouse Online (dreamhouse_online)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Elbgestoeber (elbgestoeber)
      • Eleonora (eleonora)
      • Exotan (exotan)
      • Exxpo - Sofa Fashion (exxpo_sofa_fashion)
      • Feel Furniture (feel_furniture)
      • Feliz Lifestyle (feliz_lifestyle)
      • Florenzzi (florenzzi)
      • Furninova (furninova)
      • Fyn (fyn)
      • FÉST (fe_st)
      • Gami (gami)
      • Gepade (gepade)
      • Germania (germania)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Goossens (goossens)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haluta (haluta)
      • Hapo (hapo)
      • HAY (hay)
      • Hearthome & Living (hearthome_living)
      • HEINE (heine)
      • Hela (hela)
      • Hioshop (hioshop)
      • HK Living (hk_living)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Homexperts (homexperts)
      • House Nordic (house_nordic)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • I-Sofa (i_sofa)
      • Inosign (inosign)
      • Intex (intex)
      • Jalouse Maison (jalouse_maison)
      • Jockenhöfer Gruppe (jockenho_fer_gruppe)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Karup (karup)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kids Concept (kids_concept)
      • L'Officiel Interiors (l_officiel_interiors)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leitmotiv (leitmotiv)
      • Leonique (leonique)
      • LINEA SOFA (linea_sofa)
      • Livingstone Design (livingstone_design)
      • LOOKS by Wolfgang Joop (looks_by_wolfgang_joop)
      • Macabane (macabane)
      • Made.com (made_com)
      • Maintal (maintal)
      • Marie Claire Home (marie_claire_home)
      • Max Winzer (max_winzer)
      • MCA (mca)
      • Menu (menu)
      • Meubella (meubella)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • MOOS (moos)
      • MUST Living (must_living)
      • My Flair (my_flair)
      • My Home (my_home)
      • My Pop Design (my_pop_design)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nova Via (nova_via)
      • Nuuck (nuuck)
      • One World Interiors (one_world_interiors)
      • OTTO (otto)
      • Outdoor Living (outdoor_living)
      • OYOY (oyoy)
      • Parisot (parisot)
      • Pinolino (pinolino)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • Prêt à Meubler Classics (pre_t_a_meubler_classics)
      • R by Rodier (r_by_rodier)
      • Raum.id (raum_id)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Riverdale (riverdale)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Roba (roba)
      • SalesFever (salesfever)
      • Scandes (scandes)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • SEVN (sevn)
      • ShopX (shopx)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sit (sit)
      • Sit&More (sit_more)
      • Skagerak (skagerak)
      • Society of Lifestyle (society_of_lifestyle)
      • SoHome (sohome)
      • Solliden (solliden)
      • Tecnos (tecnos)
      • Ted Lapidus Maison (ted_lapidus_maison)
      • The Red Cartel (the_red_cartel)
      • Tom (tom)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Trendfabrik (trendfabrik)
      • Trendmanufaktur (trendmanufaktur)
      • Trendteam (trendteam)
      • Unigro (unigro)
      • Urban Living (urban_living)
      • Vente-unique.be (vente_unique_be)
      • Vente-Unique.nl (vente_unique_nl)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Vitra (vitra)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • VXL (vxl)
      • W.Schillig (w_schillig)
      • Wedi (wedi)
      • Wehkamp.Nl (wehkamp_nl)
      • Whkmp's Own (whkmp_s_own)
      • Wiemann (wiemann)
      • Wilmes (wilmes)
      • Woodman (woodman)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • WOOOD Exclusive (woood_exclusive)
    • Materiaal (materiaal):
      • Leer (leer)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Stof (stof)
      • Fluweel (fluweel)
      • Foam (foam)
      • Hout (hout)
      • IJzeren (ijzer)
      • Katoen (katoen)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Staal (staal)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wicker (wicker)
      • Zijde (zijde)
      • Acetat (acetat)
      • Canvas (canvas)
      • Glas (glas)
      • Kunststof (kunststof)
      • Linnen (linnen)
      • Microfiber (microfiber)
      • Suède (sue_de)
      • Velour (velour)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wol (wol)
      • Zeegras (zeegras)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 190 cm (breedte_cm_1)
      • 190 cm - 235 cm (breedte_cm_2)
      • 235 cm - 285 cm (breedte_cm_3)
      • ≥ 285 cm (breedte_cm_4)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 75 cm (75_cm)
      • 75 - 85 cm (75_85_cm)
      • 85 - 95 cm (85_95_cm)
      • > 95 cm (95_cm)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 60 cm (60_cm)
      • 60 - 90 cm (60_90_cm)
      • > 90 cm (90_cm)
    • Aantal zitplekken (aantal_zitplekken):
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 5 (5)
      • 6 (6)
    • Stijl (meubel_stijl):
      • Klassiek (klassiek)
      • Landelijk (landelijk)
      • Modern (modern)
      • Modern/klassiek (modern_klassiek)
      • Scandinavisch (scandinavisch)
    • Zitbreedte (zit_breedte):
      • < 120 cm (zit_breedte_1)
      • 120 cm - 170 cm (zit_breedte_2)
      • 170 cm - 255 cm (zit_breedte_3)
      • ≥ 255 cm (zit_breedte_4)
    • Zithoogte (zithoogte_cm):
      • < 41 cm (zithoogte_cm_1)
      • 41 cm - 45 cm (zithoogte_cm_2)
      • 45 cm - 46 cm (zithoogte_cm_3)
      • ≥ 46 cm (zithoogte_cm_4)
    • Zitdiepte (zitdiepte):
      • < 56 cm (zitdiepte_1)
      • 56 cm - 59 cm (zitdiepte_2)
      • 59 cm - 62 cm (zitdiepte_3)
      • ≥ 62 cm (zitdiepte_4)
    • Hoogte armsteun (hoogte_armsteun):
      • < 58 cm (hoogte_armsteun_1)
      • 58 cm - 65 cm (hoogte_armsteun_2)
      • 65 cm - 70 cm (hoogte_armsteun_3)
      • ≥ 70 cm (hoogte_armsteun_4)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl