x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er ballerina's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Solidus ballerinas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ballerinas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Solidus Ballerina Solidus zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143236833.jpg
      Solidus Solidus Ballerina Solidus zwart Ballerina Solidus zwart Ballerina Solidus zwart Is het tijd voor nieuwe schoenen? Wat dacht u van een modieuze ballerina van Solidus? De ballerina heeft een sleehak van 4 cm. Door de binnenzool van leer is de ballerina bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. Door de luchtgepolsterde zool worden de gewrichten en rug ontlast. De schoen heeft een ronde neus. Dit model heeft geen sluiting. Geschikt voor losse inlegzolen. (2)
      Solidus Ballerina Solidus zwart
      • 04052092986966
      1
      most_sold
      104.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kennel & Schmenger DEFAULT
        • kennel_schmenger
      • Wolky DEFAULT
        • wolky
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Roze DEFAULT
        • roze
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 5th Avenue (5th_avenue)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • ACO (aco)
      • Aerosoft (aerosoft)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Andre (andre)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Art (art)
      • Bernie Mev (bernie_mev)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bronx (bronx)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Camel active (camel_active)
      • Camper (camper)
      • Caprice (caprice)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • Catimini (catimini)
      • Chicco (chicco)
      • Choizz (choizz)
      • Christian Dietz (christian_dietz)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Crocs (crocs)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dorking (dorking)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • FitFlop (fitflop)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor (gabor)
      • GBB (gbb)
      • Gemini (gemini)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giesswein (giesswein)
      • Graceland (graceland)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Hassia (hassia)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • HEINE (heine)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Hush puppies (hush_puppies)
      • Högl (ho_gl)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • Jochie & Freaks (jochie_freaks)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Katy Perry (katy_perry)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Lacoste (lacoste)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lost Ink (lost_ink)
      • Mam'Zelle (mam_zelle)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Maruti (maruti)
      • Melissa (melissa)
      • Mephisto (mephisto)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mjus (mjus)
      • moony mood (moony_mood)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • New Look (new_look)
      • No Stress (no_stress)
      • Only (only)
      • Orange Babies (orange_babies)
      • Paco gil (paco_gil)
      • Parfois (parfois)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pinocchio (pinocchio)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Primigi (primigi)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Reflexan (reflexan)
      • Remonte (remonte)
      • Remonte dorndorf (remonte_dorndorf)
      • Richter (richter)
      • Rieker (rieker)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Scapa (scapa)
      • Scapino (scapino)
      • Scholl (scholl)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Semler (semler)
      • Shepherd (shepherd)
      • SHOEPASSION (shoepassion)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Solidus (solidus)
      • Spieth & Wensky (spieth_wensky)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Stefano lauran (stefano_lauran)
      • Superfit (superfit)
      • Supremo (supremo)
      • Tamaris (tamaris)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think! (think_)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vanharen (vanharen)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Vibram (vibram)
      • Victoria (victoria)
      • Violeta By Mango (violeta_by_mango)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Zign (zign)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 38.5 (38_5)
      • 41.5 (41_5)
      • 43.5 (43_5)
      • 47 (47)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Print (print)
    • Prijs (price):
      • €35 of minder (budget)
      • €35 - €55 (low)
      • €55 - €90 (medium)
      • €90 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl