x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er ballerina's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    LAURA VITA ballerinas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ballerinas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • LAURA VITA Ballerina Laura Vita bordeaux/multicolor
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145752576.jpg
      LAURA VITA LAURA VITA Ballerina Laura Vita bordeaux/multicolor Ballerina Laura Vita bordeaux/multicolor Ballerina Laura Vita bordeaux/multicolor Is het tijd voor nieuwe schoenen? Wat dacht u van een modieuze ballerina van LAURA VITA? Door de binnenzool van leer is de ballerina bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. De ballerina heeft een rits, waardoor hij makkelijk aan en uit te trekken is. (1)
      LAURA VITA Ballerina Laura Vita bordeaux/multicolor
      • 03664787161636
      2
      deal
      94.94 EUR
    • LAURA VITA Ballerina Laura Vita zwart/multicolor
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/145752856.jpg
      LAURA VITA LAURA VITA Ballerina Laura Vita zwart/multicolor Ballerina Laura Vita zwart/multicolor Ballerina Laura Vita zwart/multicolor Deze modieuze ballerina van LAURA VITA heeft zeker een plek in uw schoenenkast verdiend. De binnenzool is gemaakt van leer, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. (1)
      LAURA VITA Ballerina Laura Vita zwart/multicolor
      • 03664787126567
      2
      deal
      58.94 EUR
    • LAURA VITA Ballerina Laura Vita bordeaux/multicolor
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/146247760.jpg
      LAURA VITA LAURA VITA Ballerina Laura Vita bordeaux/multicolor Ballerina Laura Vita bordeaux/multicolor Ballerina Laura Vita bordeaux/multicolor Is het tijd voor nieuwe schoenen? Wat dacht u van een modieuze ballerina van LAURA VITA? Door de binnenzool van leer is de ballerina bijzonder ademend, de zool is van synthetisch materiaal. De schoen heeft een ronde neus. De ballerina heeft een rits, waardoor hij makkelijk aan en uit te trekken is. (1)
      LAURA VITA Ballerina Laura Vita bordeaux/multicolor
      • 03664787161667
      1
      deal
      94.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kennel & Schmenger DEFAULT
        • kennel_schmenger
      • Wolky DEFAULT
        • wolky
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Roze DEFAULT
        • roze
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • About You (about_you)
      • Aerosoft (aerosoft)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Andre (andre)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Ara (ara)
      • Aster (aster)
      • Bernie Mev (bernie_mev)
      • Betty Barclay (betty_barclay)
      • Bianco (bianco)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Call it Spring (call_it_spring)
      • Caprice (caprice)
      • Chicco (chicco)
      • Choizz (choizz)
      • Christian Dietz (christian_dietz)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Crickit (crickit)
      • Crocs (crocs)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Filipe Shoes (filipe_shoes)
      • FitFlop (fitflop)
      • Fitters Footwear (fitters_footwear)
      • Gabor (gabor)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giesswein (giesswein)
      • Go4It (go4it)
      • Graceland (graceland)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Hassia (hassia)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • HEINE (heine)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Högl (ho_gl)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Kipling (kipling)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lurchi (lurchi)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Medicus (medicus)
      • Mephisto (mephisto)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Name it (name_it)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • New Look (new_look)
      • No Stress (no_stress)
      • Okidoki (okidoki)
      • Only (only)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Primigi (primigi)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Remonte (remonte)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • Romika (romika)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Scapa (scapa)
      • Scapino (scapino)
      • Scholl (scholl)
      • Semler (semler)
      • Shepherd (shepherd)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Solidus (solidus)
      • Stuppy (stuppy)
      • Superfit (superfit)
      • Supremo (supremo)
      • Tamaris (tamaris)
      • The flexx (the_flexx)
      • Timberland (timberland)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • WENZ (wenz)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Zign (zign)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 17 (17)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 22 1/3 (22_1_3)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 38.5 (38_5)
      • 41.5 (41_5)
      • 43.5 (43_5)
      • 47 (47)
      • 55 (55)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Print (print)
    • Prijs (price):
      • €35 of minder (budget)
      • €35 - €55 (low)
      • €55 - €90 (medium)
      • €90 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl