x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er ballerina's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Bernie Mev ballerinas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ballerinas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 4
    • Bernie Mev ballerina's »Catwalk«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141275211.jpg
      Bernie Mev Bernie Mev ballerina's »Catwalk« ballerina's »Catwalk« ballerina's »Catwalk« Ballerina's, Bernie Mev, van textiel (1)
      Bernie Mev ballerina's »Catwalk«
      • 00889572498176
      1
      most_sold
      83.94 EUR
    • Bernie Mev ballerina's »Catwalk«
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141275551.jpg
      Bernie Mev Bernie Mev ballerina's »Catwalk« ballerina's »Catwalk« ballerina's »Catwalk« Ballerina's, Bernie Mev, van textiel (1)
      Bernie Mev ballerina's »Catwalk«
      • 00889572498251
      1
      83.94 EUR
    • Bernie Mev sneaker-ballerina’s
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134348528.jpg
      Bernie Mev Bernie Mev sneaker-ballerina’s sneaker-ballerina’s sneaker-ballerina’s Materiaal: Textiel; Eigenschappen materiaal: Elastisch; Materiaal binnenkant: Textiel; Eigenschappen materiaal binnenkant: Ongevoerd; Look: Metallic; Bijzondere kenmerken: In sportieve look; Sluiting: (1)
      Bernie Mev sneaker-ballerina’s
      • 00889572498657
      1
      93.94 EUR
    • Bernie Mev sneaker-ballerina’s
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137573298.jpg
      Bernie Mev Bernie Mev sneaker-ballerina’s sneaker-ballerina’s sneaker-ballerina’s Materiaal: Textiel; Eigenschappen materiaal: Elastisch; Materiaal binnenkant: Textiel; Eigenschappen materiaal binnenkant: Ongevoerd; Look: Metallic; Bijzondere kenmerken: In sportieve look; Sluiting: (1)
      Bernie Mev sneaker-ballerina’s
      • 00889572422584
      1
      93.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kennel & Schmenger DEFAULT
        • kennel_schmenger
      • Wolky DEFAULT
        • wolky
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Roze DEFAULT
        • roze
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • A.S.98 (a_s_98)
      • About You (about_you)
      • Acebo's (acebo_s)
      • Aerosoft (aerosoft)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Aldo (aldo)
      • Andre (andre)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Apple Of Eden (apple_of_eden)
      • Ara (ara)
      • Aster (aster)
      • Bernie Mev (bernie_mev)
      • Betty London (betty_london)
      • Bianco (bianco)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Camel active (camel_active)
      • Caprice (caprice)
      • Casual Attitude (casual_attitude)
      • Chicco (chicco)
      • Choizz (choizz)
      • Christian Dietz (christian_dietz)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Crocs (crocs)
      • Develab (develab)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • Espadrij l'orginale (espadrij_l_orginale)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • FitFlop (fitflop)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor (gabor)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giesswein (giesswein)
      • Go4It (go4it)
      • Graceland (graceland)
      • Guido Maria Kretschmer (guido_maria_kretschmer)
      • Hassia (hassia)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • HEINE (heine)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Högl (ho_gl)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Klingel (klingel)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Medicus (medicus)
      • Mephisto (mephisto)
      • Mjus (mjus)
      • moony mood (moony_mood)
      • Mustang (mustang)
      • Mymo (mymo)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • No Stress (no_stress)
      • Okidoki (okidoki)
      • Only (only)
      • Orange Babies (orange_babies)
      • Parfois (parfois)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pieces (pieces)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Primigi (primigi)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Remonte (remonte)
      • Richter (richter)
      • Rieker (rieker)
      • Rohde (rohde)
      • Romika (romika)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • s.Oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Scapa (scapa)
      • Scapino (scapino)
      • Scholl (scholl)
      • Selected femme (selected_femme)
      • Semler (semler)
      • Shepherd (shepherd)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Solidus (solidus)
      • Spieth & Wensky (spieth_wensky)
      • Spm (spm)
      • Sprox (sprox)
      • Start rite (start_rite)
      • Stuppy (stuppy)
      • Superfit (superfit)
      • Supremo (supremo)
      • Tamaris (tamaris)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think! (think_)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Ugg (ugg)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vero Moda (vero_moda)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • Woeffies (woeffies)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
      • Xyxyx (xyxyx)
      • Zign (zign)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 46 (46)
      • 18 (18)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 38.5 (38_5)
      • 41.5 (41_5)
      • 43.5 (43_5)
      • 47 (47)
      • 55 (55)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Print (print)
    • Prijs (price):
      • €35 of minder (budget)
      • €35 - €55 (low)
      • €55 - €90 (medium)
      • €90 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Nubuck (nubuck)
      • Nylon (nylon)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Wol (wol)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl