x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er ballerina's verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Andrea conti ballerinas

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in ballerinas categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 10
    • Andrea conti Ballerina's
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/87957282.jpg
      Andrea conti Andrea conti Ballerina's Ballerina's Ballerina's Van soft rundnappaleer. Geraffineerde zomers model met contrastnaden. Plat model voor optimaal draagcomfort. Zeer flexibele rubberzool voor comfortabel lopen. Een comfortabele basic voor elke dag. (1)
      Andrea conti Ballerina's
      • 04054106306531
      1
      78.94 EUR
    • Andrea conti Ballerina's
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/89127325.jpg
      Andrea conti Andrea conti Ballerina's Ballerina's Ballerina's Ballerina's, ANDREA CONTI. * Gegarneerd met mooie zilverkleurige metalen gesp met een strik * Suèdeleer (1)
      Andrea conti Ballerina's
      • 04043313157630
      1
      73.94 EUR
    • Andrea conti Ballerina
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108930958.jpg
      Andrea conti Andrea conti Ballerina Ballerina Ballerina Van soft rundnappaleer. Overtuigt door het ingetogen model. Met lage blokhak voor optimaal draagcomfort. Gevoerd, leren binnenzool Hakhoogte ca 2 cm (in mt 37). (1)
      Andrea conti Ballerina
      • 04054106382290
      • 657243004
      1
      88.94 EUR
    • Andrea conti Ballerina's
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132052573.jpg
      Andrea conti Andrea conti Ballerina's Ballerina's Ballerina's Van chic glad rundleer, met fijne glans. Deze schoen valt op door de stijlvolle look. Het platte model biedt optimaal draagcomfort. (1)
      Andrea conti Ballerina's
      • 04054106451972
      1
      deal
      43.94 EUR
    • Andrea conti Ballerina's
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/141066158.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/119032397.jpg
      Andrea conti Andrea conti Ballerina's Ballerina's Ballerina's Van soft rundnappaleer. Elegant design met glanseffect. Met lage blokhak voor optimaal draagcomfort. Gevoerd, leren binnenzool Hakhoogte ca 1,5 cm (in mt 37 cm). (1)
      Andrea conti Ballerina's
      • 04054106371348
      1
      deal
      58.94 EUR
    • Andrea conti Ballerina's
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95300413.jpg
      Andrea conti Andrea conti Ballerina's Ballerina's Ballerina's Van soft rundnappaleer. Geraffineerde zomers model met contrastnaden. Plat model voor optimaal draagcomfort. Zeer flexibele rubberzool voor comfortabel lopen. Een comfortabele basic voor elke dag. (1)
      Andrea conti Ballerina's
      • 04054106305206
      1
      78.94 EUR
    • Andrea conti Ballerina's
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137573308.jpg
      Andrea conti Andrea conti Ballerina's Ballerina's Ballerina's Ballerina's, ANDREA CONTI. * Gegarneerd met mooie zilverkleurige metalen gesp met een strik * Suèdeleer (1)
      Andrea conti Ballerina's
      • 04043312305483
      1
      73.94 EUR
    • Andrea conti Ballerina
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/117979830.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/95498107.jpg
      Andrea conti Andrea conti Ballerina Ballerina Ballerina Van hoogwaardig geweven textiel. Leuke look van fluweel met decoratieve strik. Met lage blokhak voor optimaal draagcomfort. Puntmodel voor een perfecte trendy look. Elegant, maakt elke outfit (1)
      Andrea conti Ballerina
      • 04054106234827
      1
      deal
      46.94 EUR
    • Andrea conti Ballerina's
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/143670623.jpg
      Andrea conti Andrea conti Ballerina's Ballerina's Ballerina's Ballerina's, ANDREA CONTI. * Gegarneerd met mooie zilverkleurige metalen gesp met een strik * Suèdeleer (1)
      Andrea conti Ballerina's
      • 04043313235390
      1
      73.94 EUR
    • Andrea conti Pumps
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/87565585.jpg
      Andrea conti Andrea conti Pumps Pumps Pumps Pumps. * Klassiek met decoratieve gesp en garnering * Hakhoogte ca. 3 cm * Chevreau-suèdeleer (1)
      Andrea conti Pumps
      • 04043313173050
      1
      78.94 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Kennel & Schmenger DEFAULT
        • kennel_schmenger
      • Wolky DEFAULT
        • wolky
      • Dames DEFAULT
        • dames
      • Meisjes DEFAULT
        • meisjes
      • Zwart DEFAULT
        • zwart
      • Roze DEFAULT
        • roze
      • Blauw DEFAULT
        • blauw
      • Budget DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • 2-Bizzy (2_bizzy)
      • About You (about_you)
      • Aerosoft (aerosoft)
      • Alba Moda (alba_moda)
      • Andrea conti (andrea_conti)
      • Antonio Moretto (antonio_moretto)
      • Ara (ara)
      • Bernie Mev (bernie_mev)
      • Bianco (bianco)
      • Bisgaard (bisgaard)
      • Bizzy (bizzy)
      • Blue Queen (blue_queen)
      • Buffalo (buffalo)
      • Bugatti (bugatti)
      • Caprice (caprice)
      • Chicco (chicco)
      • Choizz (choizz)
      • Christian Dietz (christian_dietz)
      • Citrouille et compagnie (citrouille_et_compagnie)
      • City walk (city_walk)
      • Clarks (clarks)
      • Crickit (crickit)
      • Crocs (crocs)
      • DKNY (dkny)
      • Dockers by gerli (dockers_by_gerli)
      • Dreimaster (dreimaster)
      • Dune London (dune_london)
      • Easy Street (easy_street)
      • Ecco (ecco)
      • El naturalista (el_naturalista)
      • ESCADA (escada)
      • Esmara (esmara)
      • Esprit (esprit)
      • Evita (evita)
      • Fericelli (fericelli)
      • Filipe Shoes (filipe_shoes)
      • Fitters Footwear (fitters_footwear)
      • Footflexx (footflexx)
      • G-Star (g_star)
      • Gabor (gabor)
      • Gemini (gemini)
      • Gennia (gennia)
      • Geox (geox)
      • Gerry weber (gerry_weber)
      • Giesswein (giesswein)
      • Go4It (go4it)
      • Graceland (graceland)
      • Hassia (hassia)
      • HDI Dune (hdi_dune)
      • Head Over Heels (head_over_heels)
      • HEINE (heine)
      • Hirschkogel (hirschkogel)
      • Högl (ho_gl)
      • Irregular choice (irregular_choice)
      • Jana (jana)
      • Jenny (jenny)
      • Jil Sander Navy (jil_sander_navy)
      • JOOP! (joop_)
      • Josef seibel (josef_seibel)
      • Kennel & schmenger (kennel_schmenger)
      • Keq (keq)
      • Kickers (kickers)
      • Lacoste (lacoste)
      • Ladyflex (ladyflex)
      • LASCANA (lascana)
      • LAURA VITA (laura_vita)
      • Legero (legero)
      • Lei By Tessamino (lei_by_tessamino)
      • Lico (lico)
      • Liva Loop (liva_loop)
      • Lk bennett (lk_bennett)
      • Lurchi (lurchi)
      • Mango (mango)
      • Marco Tozzi (marco_tozzi)
      • Medicus (medicus)
      • Melissa (melissa)
      • Michael Kors (michael_kors)
      • Mymo (mymo)
      • Natural Feet (natural_feet)
      • Naturläufer (naturla_ufer)
      • New Look (new_look)
      • No Stress (no_stress)
      • Okidoki (okidoki)
      • Only (only)
      • Paul green (paul_green)
      • Peter Hahn (peter_hahn)
      • Peter kaiser (peter_kaiser)
      • Pieces (pieces)
      • Pikolinos (pikolinos)
      • Pretty ballerinas (pretty_ballerinas)
      • Primigi (primigi)
      • Puma (puma)
      • Ralph Lauren (ralph_lauren)
      • Rebecca Von Lengfeld (rebecca_von_lengfeld)
      • Remonte (remonte)
      • Richter (richter)
      • Ricosta (ricosta)
      • Rieker (rieker)
      • RISA (risa)
      • Rocket dog (rocket_dog)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • s.Oliver Black Label (s_oliver_black_label)
      • Scapa (scapa)
      • Scholl (scholl)
      • Semler (semler)
      • Shepherd (shepherd)
      • Shoesme (shoesme)
      • Sioux (sioux)
      • SKECHERS (skechers)
      • Softline (softline)
      • Solidus (solidus)
      • Stuppy (stuppy)
      • Superfit (superfit)
      • Supremo (supremo)
      • Tamaris (tamaris)
      • The flexx (the_flexx)
      • Think! (think_)
      • Tom Tailor (tom_tailor)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Tommy Jeans (tommy_jeans)
      • Toms (toms)
      • Trend One (trend_one)
      • Unisa (unisa)
      • Usha (usha)
      • Vagabond (vagabond)
      • Vamos (vamos)
      • Waldlaufer (waldlaufer)
      • WENZ (wenz)
      • Wolky (wolky)
      • Xsensible (xsensible)
    • Geslacht (geslacht):
      • Dames (dames)
      • Meisjes (meisjes)
    • Maat (schoenmaat):
      • 36 (36)
      • 36.5 (36_5)
      • 37 (37)
      • 37.5 (37_5)
      • 38 (38)
      • 39 (39)
      • 39 1/3 (39_1_3)
      • 39.5 (39_5)
      • 40 (40)
      • 40.5 (40_5)
      • 41 (41)
      • 42 (42)
      • 42.5 (42_5)
      • 43 (43)
      • 44 (44)
      • 45 (45)
      • 46 (46)
      • 19 (19)
      • 20 (20)
      • 21 (21)
      • 22 (22)
      • 22 1/3 (22_1_3)
      • 23 (23)
      • 24 (24)
      • 25 (25)
      • 26 (26)
      • 27 (27)
      • 28 (28)
      • 29 (29)
      • 30 (30)
      • 31 (31)
      • 32 (32)
      • 33 (33)
      • 34 (34)
      • 35 (35)
      • 35.5 (35_5)
      • 38.5 (38_5)
      • 41.5 (41_5)
      • 43.5 (43_5)
      • 55 (55)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart (zwart)
      • Wit (wit)
      • Blauw (blauw)
      • Rood (rood)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multicolor (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Taupe (taupe)
      • Zilver (zilver)
      • Roze (roze)
      • Nude (nude)
      • Beige (beige)
      • Print (print)
    • Prijs (price):
      • €35 of minder (budget)
      • €35 - €55 (low)
      • €55 - €90 (medium)
      • €90 of meer (high)
    • Materiaal (materiaal):
      • Anders (anders)
      • Canvas (canvas)
      • Katoen (katoen)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Lak (lak)
      • Leer (leer)
      • Nubuck (nubuck)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Rubber (rubber)
      • Suède (sue_de)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl