x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er badpakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Color Kids badpak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in badpak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Color Kids Tayac AOP UPF Bovenlijf Protector Kinderen, blauw 92 2017 Zwemshirts en Rash Guards
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/98683492.jpg
      Color Kids Color Kids Tayac AOP UPF Bovenlijf Protector Kinderen, blauw 92 2017 Zwemshirts en Rash Guards Tayac AOP UPF Bovenlijf Protector Kinderen, blauw 92 2017 Zwemshirts en Rash Guards Tayac AOP UPF Bovenlijf Protector Kinderen, blauw 92 2017 Zwemshirts en Rash Guards Type: UV-Suit; Toepassingsgebied: Fun & Fitness; Ritssluiting: doorlopende rits; Mouwlengte: korte mouwen; Beenlengte: kort; UV- beschermingsfactor (UPF): 50; Materiaal: 85 % polyamide, 15 % elastaan; Eigenschappen: Chloorbestendig, Sneldrogend, UV-bescherming; Informatie over de grootte: Normal i størrelsen; Pasvorm: Normal; Aanvullende gegevens: protects against UV rays, comfortabel (1)
      Color Kids Tayac AOP UPF Bovenlijf Protector Kinderen, blauw 92 2017 Zwemshirts en Rash Guards
      • 05711308996616
      • 05711308996685
      • 05711308996678
      1
      deal
      39.98 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Speedo DEFAULT
        • speedo
      • Calvin klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Gestreept DEFAULT
        • gestreept
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Type badpak (type_badpak):
      • Shaping (shaping)
      • Sport (sport)
      • Tankini (tankini)
      • Zwangerschapsbadpak (zwangerschapsbadpak)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XL/XXL (xl_xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36B (36b)
      • 36C (36c)
      • 36C/D (36c_d)
      • 38 (38)
      • 38B (38b)
      • 38C (38c)
      • 38D (38d)
      • 38E (38e)
      • 40 (40)
      • 40B (40b)
      • 40C (40c)
      • 40D (40d)
      • 42 (42)
      • 42B (42b)
      • 44 (44)
      • 44C (44c)
      • 44D (44d)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
    • Motief (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Etnische print (etnische_print)
      • Gestipt (gestipt)
      • Gestreept (gestreept)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Ombré (ombre_)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tweekleurig (tweekleurig)
      • Vormen (vormen)
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Anita (anita)
      • Aqua sphere (aqua_sphere)
      • Arena (arena)
      • Banana Moon (banana_moon)
      • Banned (banned)
      • Barts (barts)
      • Be Wicked (be_wicked)
      • Beach & Bandits (beach_bandits)
      • BEACH LIFE (beach_life)
      • Beachlife (beachlife)
      • Beachwave (beachwave)
      • Beco (beco)
      • Bench (bench)
      • Bestway (bestway)
      • Beverly Kids (beverly_kids)
      • Boboli (boboli)
      • Bomain (bomain)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burberry (burberry)
      • Cabana life (cabana_life)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carriwell (carriwell)
      • Chantelle (chantelle)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Color Kids (color_kids)
      • Coolibar (coolibar)
      • Cyell (cyell)
      • Dancing Days (dancing_days)
      • Despicable Me (despicable_me)
      • Disney (disney)
      • Dolfin (dolfin)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Feel Good (feel_good)
      • Felina (felina)
      • Finis (finis)
      • Funkita (funkita)
      • GeBe Maternity (gebe_maternity)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hatley (hatley)
      • Head (head)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Huub (huub)
      • Jette (jette)
      • Jette Joop (jette_joop)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • LASCANA (lascana)
      • Lassig (lassig)
      • Lingadore (lingadore)
      • Mamalicious (mamalicious)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Merchcode (merchcode)
      • Michael Phelps (michael_phelps)
      • Miraclesuit (miraclesuit)
      • Naturana (naturana)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nickey Nobel (nickey_nobel)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olympia (olympia)
      • Orca (orca)
      • Osaga (osaga)
      • OTTO (otto)
      • Petit Amour (petit_amour)
      • Petit Crabe (petit_crabe)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pieces (pieces)
      • Playshoes (playshoes)
      • Primadonna (primadonna)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pussy deluxe (pussy_deluxe)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sailfish (sailfish)
      • Sandro (sandro)
      • Sapph (sapph)
      • Sassa mode (sassa_mode)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • Sheego (sheego)
      • Sheego by Joe Browns (sheego_by_joe_browns)
      • Shiwi (shiwi)
      • Simone Pérèle (simone_pe_re_le)
      • Sloggi (sloggi)
      • Snapper Rock (snapper_rock)
      • Snapper Rock UV Schutzkleidung (snapper_rock_uv_schutzkleidung)
      • Speedo (speedo)
      • Sunflair (sunflair)
      • Sunmarin (sunmarin)
      • Sunseeker (sunseeker)
      • Swegmark (swegmark)
      • Swimpy (swimpy)
      • SwimTech (swimtech)
      • Tc Wow (tc_wow)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Trespass (trespass)
      • Turbo (turbo)
      • Tweka (tweka)
      • Tyr (tyr)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Venice beach (venice_beach)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wow (wow)
      • Zoggs (zoggs)
      • Zone3 (zone3)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Spandex (spandex)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl