x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er badpakken verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Beverly Kids badpak

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in badpak categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Beverly Kids UV drijfpakje - Madame de Pompadour 110
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/109498474.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/209267963.jpg
      Beverly Kids Beverly Kids UV drijfpakje - Madame de Pompadour 110 UV drijfpakje - Madame de Pompadour 110 UV drijfpakje - Madame de Pompadour 110 Een drijfpakje van Beverly Kids is perfect om kinderen te laten wennen aan bewegen in het water. Het zogenaamde floating suit is een aansluitend zwempakje met 8 ingebouwde kurkjes. Dankzij het boeibadpakje kunnen kinderen oefenen met zwemmen, zonder het gevoel te hebben dat ze zinken. Het is erg belangrijk om de juiste maat te kiezen. Een drijfpakje moet goed aansluiten, alleen dan functioneren de drijvers optimaal. Koop een drijfpakje dus nooit op de groei! Maten: Maat 1: 86 voor kinderen v... (1)
      Beverly Kids UV drijfpakje - Madame de Pompadour 110
      • 04260000209131
      2
      most_sold
      39.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
      • Speedo DEFAULT
        • speedo
      • Calvin klein DEFAULT
        • calvin_klein
      • Tommy Hilfiger DEFAULT
        • tommy_hilfiger
      • Gestreept DEFAULT
        • gestreept
    • Prijs (price):
      • Minder dan €40 (budget)
      • €40 - €60 (low)
      • €60 - €75 (medium)
      • €75 of meer (high)
    • Kleur (kleur):
      • Rood (rood)
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Koraal (koraal)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Roze (roze)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Type badpak (type_badpak):
      • Shaping (shaping)
      • Sport (sport)
      • Tankini (tankini)
      • Zwangerschapsbadpak (zwangerschapsbadpak)
    • Maat (kledingmaat):
      • XXS (xxs)
      • XS (xs)
      • S/M (s_m)
      • M (m)
      • M/L (m_l)
      • L (l)
      • XL (xl)
      • XL/XXL (xl_xxl)
      • 3XL (3xl)
      • 32 (32)
      • 34 (34)
      • 36B (36b)
      • 36C (36c)
      • 36C/D (36c_d)
      • 38 (38)
      • 38B (38b)
      • 38C (38c)
      • 38D (38d)
      • 38E (38e)
      • 40 (40)
      • 40B (40b)
      • 40C (40c)
      • 40D (40d)
      • 42 (42)
      • 42B (42b)
      • 42C (42c)
      • 42D (42d)
      • 44 (44)
      • 44C (44c)
      • 44D (44d)
      • 46 (46)
      • 48 (48)
      • 50 (50)
      • 52 (52)
      • 56 (56)
    • Motief (motief):
      • Bloemen (bloemen)
      • Dierenprint (dierenprint)
      • Effen (effen)
      • Etnische print (etnische_print)
      • Gestipt (gestipt)
      • Gestreept (gestreept)
      • Ingrain (ingrain)
      • Logo (logo)
      • Meerkleurig (meerkleurig)
      • Monochroom (monochroom)
      • Ombré (ombre_)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Tweekleurig (tweekleurig)
      • Vormen (vormen)
    • Merk (brand):
      • Adidas (adidas)
      • Anita (anita)
      • Aqua sphere (aqua_sphere)
      • Arena (arena)
      • Banana Moon (banana_moon)
      • Banned (banned)
      • Barts (barts)
      • Be Wicked (be_wicked)
      • Beach & Bandits (beach_bandits)
      • BEACH LIFE (beach_life)
      • Beachlife (beachlife)
      • Beachwave (beachwave)
      • Beco (beco)
      • Bench (bench)
      • Bestway (bestway)
      • Beverly Kids (beverly_kids)
      • Boboli (boboli)
      • Bomain (bomain)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Brunotti (brunotti)
      • Buffalo (buffalo)
      • Burberry (burberry)
      • Cabana life (cabana_life)
      • Calvin Klein (calvin_klein)
      • Carriwell (carriwell)
      • Chiemsee (chiemsee)
      • Color Kids (color_kids)
      • Coolibar (coolibar)
      • Cyell (cyell)
      • Dancing Days (dancing_days)
      • Despicable Me (despicable_me)
      • Disney (disney)
      • Dolfin (dolfin)
      • Ellesse (ellesse)
      • Emporio Armani (emporio_armani)
      • Esprit (esprit)
      • Feel Good (feel_good)
      • Felina (felina)
      • Finis (finis)
      • Funkita (funkita)
      • GeBe Maternity (gebe_maternity)
      • H.I.S. (h_i_s_)
      • Hatley (hatley)
      • Head (head)
      • Hunkemoller (hunkemoller)
      • Huub (huub)
      • Jette (jette)
      • Jette Joop (jette_joop)
      • Kangaroos (kangaroos)
      • LASCANA (lascana)
      • Lassig (lassig)
      • Lentiggini (lentiggini)
      • Lingadore (lingadore)
      • Marlies Dekkers (marlies_dekkers)
      • Merchcode (merchcode)
      • Michael Phelps (michael_phelps)
      • Miraclesuit (miraclesuit)
      • Naturana (naturana)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • Nickey Nobel (nickey_nobel)
      • Nike (nike)
      • Noppies (noppies)
      • O'Neill (o_neill)
      • Olympia (olympia)
      • Orca (orca)
      • Osaga (osaga)
      • OTTO (otto)
      • Petit Crabe (petit_crabe)
      • Petite fleur (petite_fleur)
      • Pieces (pieces)
      • Playshoes (playshoes)
      • Primadonna (primadonna)
      • Protest (protest)
      • Puma (puma)
      • Pussy deluxe (pussy_deluxe)
      • Reebok (reebok)
      • Regatta (regatta)
      • Reima (reima)
      • Reiss (reiss)
      • Retour Denim (retour_denim)
      • Rip Curl (rip_curl)
      • Roxy (roxy)
      • Rucanor (rucanor)
      • s.Oliver (s_oliver)
      • S.oliver Red Label (s_oliver_red_label)
      • Sandro (sandro)
      • Sapph (sapph)
      • Scotch & Soda (scotch_soda)
      • Seafolly (seafolly)
      • Sheego (sheego)
      • Sheego by Joe Browns (sheego_by_joe_browns)
      • Shiwi (shiwi)
      • Simone Pérèle (simone_pe_re_le)
      • Sloggi (sloggi)
      • Snapper Rock (snapper_rock)
      • Snapper Rock UV Schutzkleidung (snapper_rock_uv_schutzkleidung)
      • Speedo (speedo)
      • Sunflair (sunflair)
      • Sunmarin (sunmarin)
      • Sunseeker (sunseeker)
      • Swegmark (swegmark)
      • Swimpy (swimpy)
      • SwimTech (swimtech)
      • Tc Wow (tc_wow)
      • Ted Baker (ted_baker)
      • Tommy Hilfiger (tommy_hilfiger)
      • Turbo (turbo)
      • Tweka (tweka)
      • Tyr (tyr)
      • Urban Classics (urban_classics)
      • Venice beach (venice_beach)
      • We fashion (we_fashion)
      • Wow (wow)
      • Zoggs (zoggs)
      • Zone3 (zone3)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • neoprene (neoprene)
      • Neoprene CR (neoprene_cr)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Spandex (spandex)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl