x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er spiegels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Novellini spiegel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in spiegel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Novellini glaswisser r90racla0b
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/180516819.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/167661930.jpg
      Novellini Novellini glaswisser r90racla0b glaswisser r90racla0b glaswisser r90racla0b Novellini watertrekker, lengte 22.5cm (2)
      Novellini glaswisser r90racla0b
      • 08013232957839
      8
      deal
      74.96 EUR
    • Winkelen in plaats (location):
    • Product type (product_state):
      • Nieuw (new)
      • Refurbished (refurbished)
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Ingebouwde verwarming DEFAULT
        • ingebouwde_verwarming
      • Ferm Living DEFAULT
        • ferm_living
      • Riviera Maison DEFAULT
        • riviera_maison
      • Ptmd DEFAULT
        • ptmd
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Ferm Living (ferm_living)
      • Riviera Maison (riviera_maison)
      • Ptmd (ptmd)
      • By boo (by_boo)
      • Looox (looox)
      • &k amsterdam (_k_amsterdam)
      • &Klevering (_klevering)
      • &tradition (_tradition)
      • ABC-led (abc_led)
      • Adema (adema)
      • Adler (adler)
      • Allibert (allibert)
      • Alterna (alterna)
      • Andas (andas)
      • Anel Babygoods (anel_babygoods)
      • Aqualine (aqualine)
      • Aquanova (aquanova)
      • Aro (aro)
      • ARO houseware (aro_houseware)
      • Axor (axor)
      • AYTM (aytm)
      • B-Stone (b_stone)
      • BabyArt (babyart)
      • BaByliss (babyliss)
      • Badkamerplanet (badkamerplanet)
      • Badplaats (badplaats)
      • Badstuber (badstuber)
      • Bali Lifestyle (bali_lifestyle)
      • Balmani (balmani)
      • Balvi (balvi)
      • Baroque (baroque)
      • Basic (basic)
      • Be pure (be_pure)
      • Beliani (beliani)
      • Ben (ben)
      • Bepurehome (bepurehome)
      • Best-design (best_design)
      • Beter (beter)
      • Beurer (beurer)
      • Blaufoss (blaufoss)
      • Blend (blend)
      • Blinq (blinq)
      • Blomus (blomus)
      • Bloomingville (bloomingville)
      • Bold Monkey (bold_monkey)
      • Bolia (bolia)
      • Boltze (boltze)
      • Borchardt Möbel (borchardt_mo_bel)
      • Bosign (bosign)
      • Brabantia (brabantia)
      • Bron (bron)
      • Broste Copenhagen (broste_copenhagen)
      • Bruno Banani (bruno_banani)
      • Bruynzeel (bruynzeel)
      • By Lassen (by_lassen)
      • Camry (camry)
      • Carmen (carmen)
      • Casa Vivante (casa_vivante)
      • Casuelle (casuelle)
      • CF label (cf_label)
      • Childhome (childhome)
      • ClassiCon (classicon)
      • Clayre & Eef (clayre_eef)
      • Clou (clou)
      • Coart By Artikel (coart_by_artikel)
      • Comair (comair)
      • Comfort Collectie (comfort_collectie)
      • Coming kids (coming_kids)
      • Confortime (confortime)
      • Countryfield (countryfield)
      • Cresta (cresta)
      • Crosswater (crosswater)
      • Ct (ct)
      • Dansani (dansani)
      • Davidi Design (davidi_design)
      • De beer (de_beer)
      • Decofun (decofun)
      • DECOR WALTHER (decor_walther)
      • Decorationable (decorationable)
      • Delabie (delabie)
      • Delavita (delavita)
      • DELIFE (delife)
      • Deluxsh (deluxsh)
      • Design House Stockholm (design_house_stockholm)
      • Diamond Line (diamond_line)
      • Differenz (differenz)
      • Differnz (differnz)
      • Dimehouse (dimehouse)
      • Disney (disney)
      • Disney Princess (disney_princess)
      • Djati (djati)
      • Doiy (doiy)
      • Domoclip (domoclip)
      • Done by Deer (done_by_deer)
      • Douglas (douglas)
      • Duravit (duravit)
      • Dutchbone (dutchbone)
      • Eisl (eisl)
      • Emco (emco)
      • Erbe (erbe)
      • Esschert Design (esschert_design)
      • Fantasia (fantasia)
      • FC Barcelona (fc_barcelona)
      • Fest Amsterdam (fest_amsterdam)
      • Fineliving (fineliving)
      • Flexworld (flexworld)
      • FlinQ (flinq)
      • FMD (fmd)
      • Franke (franke)
      • Fritz Hansen (fritz_hansen)
      • Functionals (functionals)
      • Furniteam (furniteam)
      • FÉST (fe_st)
      • Gazzda (gazzda)
      • Geberit (geberit)
      • Geesa (geesa)
      • Georg Jensen (georg_jensen)
      • Gerard Brinard (gerard_brinard)
      • Gerimport (gerimport)
      • Germania (germania)
      • Ggg Möbel (ggg_mo_bel)
      • Gift Decor (gift_decor)
      • Gifts Amsterdam (gifts_amsterdam)
      • Giftwebshop (giftwebshop)
      • Giga Meubel (giga_meubel)
      • Gilde (gilde)
      • Gillian Jones (gillian_jones)
      • Goods (goods)
      • Goossens (goossens)
      • Graham & Brown (graham_brown)
      • GROHE (grohe)
      • Grundig (grundig)
      • Gubi (gubi)
      • Guido Gusto (guido_gusto)
      • Guido Maria Kretschmer Home & Living (guido_maria_kretschmer_home_living)
      • Haceka (haceka)
      • Handicare (handicare)
      • Hannah Home (hannah_home)
      • Hansgrohe (hansgrohe)
      • Harry Potter (harry_potter)
      • HAY (hay)
      • HEINE (heine)
      • Henzo (henzo)
      • Hi (hi)
      • HK Living (hk_living)
      • Hmw (hmw)
      • HOMCOM (homcom)
      • HOMdotCOM (homdotcom)
      • Home affaire (home_affaire)
      • Home Essentials (home_essentials)
      • Home & Styling (home_styling)
      • Homedics (homedics)
      • Homestylingshop (homestylingshop)
      • Homexperts (homexperts)
      • Hotbath (hotbath)
      • House Doctor (house_doctor)
      • House of Woods (house_of_woods)
      • Hsk (hsk)
      • HSM Collection (hsm_collection)
      • Hubsch (hubsch)
      • Huisenthuis.nl (huisenthuis_nl)
      • Huismerk (huismerk)
      • Ib Laursen (ib_laursen)
      • Ideal standard (ideal_standard)
      • Imagicom (imagicom)
      • Impulsion (impulsion)
      • Ink (ink)
      • InnovaGoods (innovagoods)
      • Inosign (inosign)
      • Intra (intra)
      • J-Line (j_line)
      • Jax Design (jax_design)
      • Jeffree Star Cosmetics (jeffree_star_cosmetics)
      • Jippie's (jippie_s)
      • Jjdk (jjdk)
      • Jokey (jokey)
      • JOOP! (joop_)
      • KAILA (kaila)
      • Kare design (kare_design)
      • Kartell (kartell)
      • Kave Home (kave_home)
      • Kayoom (kayoom)
      • Kela (kela)
      • Keramag (keramag)
      • Kerklau (kerklau)
      • Kleine wolke (kleine_wolke)
      • L.O.L. Surprise! (l_o_l_surprise_)
      • Label51 (label51)
      • LaForma (laforma)
      • Lambini Designs (lambini_designs)
      • Lanaform (lanaform)
      • Lanterfant (lanterfant)
      • Laqua (laqua)
      • Laufen (laufen)
      • Leff amsterdam (leff_amsterdam)
      • LeGer By Lena Gercke (leger_by_lena_gercke)
      • Leonique (leonique)
      • Lief! lifestyle (lief_lifestyle)
      • Lifa Living (lifa_living)
      • Light & Living (light_living)
      • LINDBY (lindby)
      • Linido (linido)
      • Linie (linie)
      • Livin24 (livin24)
      • Luxury label (luxury_label)
      • Macabane (macabane)
      • Made.com (made_com)
      • Magnum (magnum)
      • Map - Makeupartist Professional (map_makeupartist_professional)
      • Marlin (marlin)
      • Mars & More (mars_more)
      • Mastello (mastello)
      • MCA (mca)
      • MD Interior (md_interior)
      • Mediclinics (mediclinics)
      • Medisana (medisana)
      • Menu (menu)
      • Meraki (meraki)
      • Mette Ditmer (mette_ditmer)
      • Mica Decorations (mica_decorations)
      • Mijn Thuis Design (mijn_thuis_design)
      • MiMi Innovations (mimi_innovations)
      • Mondiart (mondiart)
      • Muebles (muebles)
      • Mueller (mueller)
      • Muubs (muubs)
      • Muuto (muuto)
      • My Flair (my_flair)
      • My Home (my_home)
      • Mäusbacher (ma_usbacher)
      • Nancy's (nancy_s)
      • Nanlite (nanlite)
      • New Works (new_works)
      • Nickelodeon (nickelodeon)
      • No name (no_name)
      • Nofred (nofred)
      • Nordal (nordal)
      • Nordiq (nordiq)
      • Normann Copenhagen (normann_copenhagen)
      • Northern (northern)
      • Novarama/SCEE (novarama_scee)
      • Novellini (novellini)
      • Optifit (optifit)
      • OTTO (otto)
      • Out of the blue (out_of_the_blue)
      • Paladone (paladone)
      • Parlane (parlane)
      • Paroli (paroli)
      • Pelipal (pelipal)
      • Perfecthomeshop (perfecthomeshop)
      • Petit Collage (petit_collage)
      • Petite Friture (petite_friture)
      • Philips (philips)
      • Physa (physa)
      • Places Of Style (places_of_style)
      • Planes (planes)
      • Plieger (plieger)
      • Pols Potten (pols_potten)
      • Premium Collection By Home Affaire (premium_collection_by_home_affaire)
      • Present Time (present_time)
      • Pronto Wonen (pronto_wonen)
      • PT Living (pt_living)
      • Ptmd collection (ptmd_collection)
      • Puhlmann (puhlmann)
      • Puik (puik)
      • Puik Art (puik_art)
      • Queence (queence)
      • R-Vent (r_vent)
      • Rauch (rauch)
      • Raw Materials (raw_materials)
      • Real Madrid (real_madrid)
      • Relaxdays (relaxdays)
      • Revlon (revlon)
      • RIDDER (ridder)
      • RIO (rio)
      • Riverdale (riverdale)
      • Room mates (room_mates)
      • RoomMates (roommates)
      • Rootsmann (rootsmann)
      • Rossignol (rossignol)
      • Rox Living (rox_living)
      • Royal plaza (royal_plaza)
      • RRJ (rrj)
      • SalesFever (salesfever)
      • Sanicare (sanicare)
      • Saniclass (saniclass)
      • Saniclear (saniclear)
      • Sanilux (sanilux)
      • Sanisupply (sanisupply)
      • Sanituba (sanituba)
      • Sanmedi (sanmedi)
      • Sans marque (sans_marque)
      • Sapho (sapho)
      • Saqu (saqu)
      • Schildmeyer (schildmeyer)
      • Schneider (schneider)
      • Sealskin (sealskin)
      • Seletti (seletti)
      • Serax (serax)
      • Sibel (sibel)
      • Silk'n (silk_n)
      • Silkline (silkline)
      • Simplehuman (simplehuman)
      • Sissy-Boy (sissy_boy)
      • Sit (sit)
      • SIT Möbel (sit_mo_bel)
      • Skagerak (skagerak)
      • Smedbo (smedbo)
      • Solutions (solutions)
      • Spectrum (spectrum)
      • Sphinx (sphinx)
      • Spiegelprofi (spiegelprofi)
      • Spinder Design (spinder_design)
      • Spongebob (spongebob)
      • Spring Copenhagen (spring_copenhagen)
      • SSI Design (ssi_design)
      • Storke (storke)
      • Sub (sub)
      • SWALLOW (swallow)
      • Tapo (tapo)
      • Teakea (teakea)
      • Tecnos (tecnos)
      • The Collection (the_collection)
      • The Red Cartel (the_red_cartel)
      • Thumbs Up (thumbs_up)
      • Tiger (tiger)
      • Tom (tom)
      • Torna (torna)
      • Trendteam (trendteam)
      • Trolls (trolls)
      • Tweezerman (tweezerman)
      • Umbra (umbra)
      • Underbar (underbar)
      • Unigro (unigro)
      • United Entertainment (united_entertainment)
      • Universal (universal)
      • V-TAC (v_tac)
      • Valera (valera)
      • Valerie Objects (valerie_objects)
      • Valetti (valetti)
      • Van esch (van_esch)
      • Van Heck (van_heck)
      • VAN IKKE (van_ikke)
      • Vargen & Thor (vargen_thor)
      • Vestbjerg (vestbjerg)
      • vidaXL (vidaxl)
      • Villa Collection (villa_collection)
      • Villeroy & Boch (villeroy_boch)
      • Vtwonen (vtwonen)
      • Walltastic (walltastic)
      • Walplus (walplus)
      • Wants and Needs (wants_and_needs)
      • Warm Nordic (warm_nordic)
      • Wave design (wave_design)
      • Wenko (wenko)
      • Westfalia (westfalia)
      • White Label (white_label)
      • Wiemann (wiemann)
      • Wiesbaden (wiesbaden)
      • Wilmes (wilmes)
      • Wimex (wimex)
      • WOMO-DESIGN (womo_design)
      • Woodman (woodman)
      • Woodynox (woodynox)
      • Woonexpress (woonexpress)
      • Woood (woood)
      • Worlds Apart (worlds_apart)
      • Woud (woud)
      • Xellanz (xellanz)
      • Xenz (xenz)
      • XLBoom (xlboom)
      • Yamazaki (yamazaki)
      • Yoursurprise (yoursurprise)
      • Zack (zack)
      • Zeller Present (zeller_present)
      • Zilt (zilt)
      • Zone (zone)
      • Zone Denmark (zone_denmark)
      • Zuiver (zuiver)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €400 (medium)
      • > €400 (high)
    • Product conditie (product_condition):
      • Zo goed als nieuw (as_good_as_new)
    • Soort spiegel (soort_spiegel):
      • Badkamerspiegels (badkamerspiegels)
      • Hand mirror (hand_mirror)
      • Passpiegels (passpiegels)
      • Scheer-/make-upspiegel (scheer_make_upspiegel)
    • Lengte (lengte_cm):
      • 0 cm (0)
      • 1 cm (1)
      • 1.5 cm (1_5)
      • 2 cm (2)
      • 3 cm (3)
      • 3.5 cm (3_5)
      • 4 cm (4)
      • 5 cm (5)
      • 6 cm (6)
      • 6.5 cm (6_5)
      • 7 cm (7)
      • 8 cm (8)
      • 9 cm (9)
      • 10 cm (10)
      • 11 cm (11)
      • 12 cm (12)
      • 13 cm (13)
      • 14 cm (14)
      • 15 cm (15)
      • 16 cm (16)
      • 17 cm (17)
      • 18 cm (18)
      • 18.5 cm (18_5)
      • 19 cm (19)
      • 20 cm (20)
      • 22 cm (22)
      • 23 cm (23)
      • 24.5 cm (24_5)
      • 25 cm (25)
      • 28 cm (28)
      • 29 cm (29)
      • 30 cm (30)
      • 30.5 cm (30_5)
      • 32 cm (32)
      • 33 cm (33)
      • 34 cm (34)
      • 35 cm (35)
      • 36 cm (36)
      • 38 cm (38)
      • 39 cm (39)
      • 40 cm (40)
      • 40.5 cm (40_5)
      • 41 cm (41)
      • 42 cm (42)
      • 45 cm (45)
      • 46 cm (46)
      • 47 cm (47)
      • 48 cm (48)
      • 50 cm (50)
      • 51 cm (51)
      • 51.2 cm (51_2)
      • 53 cm (53)
      • 56 cm (56)
      • 57 cm (57)
      • 58 cm (58)
      • 59 cm (59)
      • 60 cm (60)
      • 61 cm (61)
      • 61.5 cm (61_5)
      • 66 cm (66)
      • 67 cm (67)
      • 67.5 cm (67_5)
      • 68 cm (68)
      • 69 cm (69)
      • 70 cm (70)
      • 71.5 cm (71_5)
      • 73 cm (73)
      • 75 cm (75)
      • 77 cm (77)
      • 80 cm (80)
      • 82 cm (82)
      • 90 cm (90)
      • 94 cm (94)
      • 100 cm (100)
      • 105 cm (105)
      • 108 cm (108)
      • 110 cm (110)
      • 120 cm (120)
      • 122 cm (122)
      • 180 cm (180)
      • 189 cm (189)
      • 194 cm (194)
      • 197 cm (197)
    • Vorm (vorm):
      • Ovaal (ovaal)
      • Cirkel (cirkel)
      • Rechthoek (rechthoek)
      • Vierkant (vierkant)
      • Zeshoekig (zeshoekig)
    • Spiegel opties (spiegel_opties):
      • Geen lijst (geen_lijst)
      • Ingebouwde verlichting (ingebouwde_verlichting)
      • Ingebouwde verwarming (ingebouwde_verwarming)
      • Vergrotende werking (vergrotende_werking)
    • Breedte (breedte_cm):
      • < 35 cm (breedte_35)
      • 35 cm - 65 cm (breedte_35_65)
      • > 65 cm (breedte_65)
    • Hoogte (hoogte_cm):
      • < 60 cm (hoogte_cm_1)
      • 60 cm - 70 cm (hoogte_cm_2)
      • 70 cm - 80 cm (hoogte_cm_3)
      • ≥ 80 cm (hoogte_cm_4)
    • Diepte (diepte_in_cm):
      • < 3 cm (diepte_in_cm_1)
      • 3 cm - 3.5 cm (diepte_in_cm_2)
      • 3.5 cm - 4 cm (diepte_in_cm_3)
      • ≥ 4 cm (diepte_in_cm_4)
    • Doorsnede (cm) (doorsnede):
      • < 15 cm (doorsnede_1)
      • 15 cm - 20 cm (doorsnede_2)
      • 20 cm - 50 cm (doorsnede_3)
      • ≥ 50 cm (doorsnede_4)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Meerkleurig (multi)
      • Nude (nude)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
    • Ingebouwde verwarming (ingebouwde_verwarming):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Ingebouwde verlichting (ingebouwde_verlichting):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aantal lampen (aantal_lampen):
      • 0 (0)
      • 1 (1)
      • 2 (2)
      • 3 (3)
      • 4 (4)
      • 12 (12)
      • 16 (16)
      • 100 (100)
    • Aan-/uitschakelaar (aan_uitschakelaar):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Vergrotende spiegel (vergrotende_spiegel):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Materiaal (materiaal):
      • Aardewerk (aardewerk)
      • Aluminium (aluminium)
      • Bamboe (bamboe)
      • Beton (beton)
      • Chroom (chroom)
      • Fluweel (fluweel)
      • Glas (glas)
      • Hout (hout)
      • IJzer (ijzer)
      • Jute (jute)
      • Karton (karton)
      • Katoen (katoen)
      • Koper (koper)
      • Kunstleer (kunstleer)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Marmer (marmer)
      • mdf (mdf)
      • Messing (messing)
      • Metaal (metaal)
      • Multiplex (multiplex)
      • Nikkel (nikkel)
      • Nikkelstaal (nikkelstaal)
      • Papier (papier)
      • Polyresin (hars) (polyresin_hars_)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Roestvrijstaal (roestvrijstaal)
      • Rubber (rubber)
      • Siliconen (siliconen)
      • Solid surface (solid_surface)
      • Spaanplaat gefineerd (spaanplaat_gefineerd)
      • Staal (staal)
      • Steen (steen)
      • Synthetisch (synthetisch)
      • Textiel (textiel)
      • Veiligheidsglas (veiligheidsglas)
      • Vilt (vilt)
      • Vinyl (vinyl)
      • Wicker (wicker)
      • Zink (zink)
    • Inclusief frame (frame):
      • Ja (ja)
      • Nee (nee)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl