x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er babyjurkjes verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Zapf babyjurken

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in babyjurkje categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Zapf Dolly Moda jurk doopkleed 38 - 46 cm
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/108901817.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169167831.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/169167822.jpg
      Zapf Zapf Dolly Moda jurk doopkleed 38 - 46 cm Dolly Moda jurk doopkleed 38 - 46 cm Dolly Moda jurk doopkleed 38 - 46 cm Dolly Moda doopjurk De Dolly Moda doopjurk is chic maar ook comfortabel. De schattige jurk met glinsterende randen en mooie versiersels is niet alleen perfect voor je eigen doop, maar ook voor elke andere elegante gelegenheid. Specificaties: Kleur: wit Materiaal: textiel Geslacht: meisjes Lengte pop: 43 cm Leeftijd: vanaf 3 jaar (1)
      Zapf Dolly Moda jurk doopkleed 38 - 46 cm
      • 04001167870341
      • 126551
      3
      good_buy
      deal
      21.90 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Babyface DEFAULT
        • babyface
      • Noppies DEFAULT
        • noppies
      • BESS DEFAULT
        • bess
      • Little Indians DEFAULT
        • little_indians
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Noppies (noppies)
      • BESS (bess)
      • Little Indians (little_indians)
      • Room seven (room_seven)
      • Quapi (quapi)
      • 4funkyflavours (4funkyflavours)
      • BABY`S ONLY (baby_s_only)
      • Babyface (babyface)
      • Beebielove (beebielove)
      • Blue Seven (blue_seven)
      • Dirkje (dirkje)
      • Ducky Beau (ducky_beau)
      • Esprit (esprit)
      • Kidz-Art (kidz_art)
      • Lemon Beret (lemon_beret)
      • Like Flo (like_flo)
      • Name it (name_it)
      • Petit Bateau (petit_bateau)
      • Rumbl (rumbl)
      • Snapper Rock (snapper_rock)
      • Someone (someone)
      • Trixie (trixie)
      • Vinrose (vinrose)
      • Zapf (zapf)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €22 (budget)
      • €22 - €30 (low)
      • €30 - €35 (medium)
      • > €35 (high)
    • Type (type_baby_jurk):
      • Babyjurkjes (babyjurkjes)
      • Babyrokjes (babyrokjes)
    • Kleur (kleur):
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Geel (geel)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Paars (paars)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Wit (wit)
      • Zwart (zwart)
    • Maat (kledingmaat):
      • 44 (44)
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
      • 74 (74)
      • 80 (80)
      • 86 (86)
      • 92 (92)
      • 98 (98)
    • Soort kraag (soort_kraag):
      • Overslag (overslag)
      • Ronde hals (ronde_hals)
    • Materiaal (materiaal):
      • Elasthaan (elasthaan)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Metaal (metaal)
      • Polyester (polyester)
      • Viscose (viscose)
    • Motief (motief):
      • Gestreept (gestreept)
      • Hartjes (hartjes)
      • Printopdruk (printopdruk)
      • Vormen (vormen)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl