x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Babys Only Jurk voor kids maat 50

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Babys Only Jurk voor kids maat 50
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Babys Only Jurk voor kids maat 50
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Babys Only Jurk voor kids maat 50
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177885723.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155871477.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/155871478.jpg
Babys Only Babys Only Jurk voor kids maat 50 Jurk voor kids maat 50 Jurk voor kids maat 50 Het Babys Only jurkje uit de Melange collectie is heerlijk zacht en zorgt voor veel draagcomfort bij je kindje. Het is gemaakt van zeer zacht en rekbaar, 100% biologisch katoen. Het jurkje heeft een overslag met fijne drukknoopjes. Hierdoor kleed je je kindje makkelijk en snel aan en blijft het goed in model. Leuk te combineren met het broekje uit de Melange collectie. Het jurkje gemaakt van 100% ecologisch katoen is wasbaar op 30 graden. (1)
  • 08719497047918
2
  • Design
    • Kleur: Beige, Groen
    • Materiaal: Katoen
  • Maat
    • Kledingmaat: 50
  • Algemene kenmerken
    • Motief: Printopdruk
    • Geslacht: Baby, Dames, Meisjes
  • 24.95 29.95 EUR 2
    2
    • Wehkamp Wehkamp
      8.574051124180603 (700)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.16.2/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Deze meisjesjurk van Baby's Only is gemaakt van katoen. Het model beschikt over een drukknoopsluiting. De jurk heeft verder een V-hals en...24.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • kleertjes.com kleertjes.com
      Het Babys Only jurkje uit de Melange collectie is heerlijk zacht en zorgt voor veel draagcomfort bij je kindje. Het is gemaakt van zeer z...29.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Noppies Jurk 'Mattie'
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/116710215.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/123408219.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200839290.jpg
      Noppies Noppies Jurk 'Mattie' Jurk 'Mattie' Jurk 'Mattie' Noppies Mattie, schattig jurkje voor babys in de kleur wit. Combineer hem met een leuk maillootje of legging van Noppies voor een prachtige look! De jurk heeft bovendien een overslag aan de voorkant met drukknoopsluiting. (1)
      Noppies Jurk 'Mattie'
      • 08719788188382
      • 67391-C001-44
      2
      deal
    • Little Indians Jurk Firework Meisjes Katoen Rood Maat 104
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174201691.jpg
      Little Indians Little Indians Jurk Firework Meisjes Katoen Rood Maat 104 Jurk Firework Meisjes Katoen Rood Maat 104 Jurk Firework Meisjes Katoen Rood Maat 104 Little Indians Jurk Firework Meisjes Katoen Rood Maat 104 (1)
      Little Indians Jurk Firework Meisjes Katoen Rood Maat 104
      • 08719274058205
      1
    • Little Indians Jumpsuit Firework Meisjes Katoen Rood Maat 92
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/174703195.jpg
      Little Indians Little Indians Jumpsuit Firework Meisjes Katoen Rood Maat 92 Jumpsuit Firework Meisjes Katoen Rood Maat 92 Jumpsuit Firework Meisjes Katoen Rood Maat 92 Little Indians Jumpsuit Firework Meisjes Katoen Rood Maat 92 (1)
      Little Indians Jumpsuit Firework Meisjes Katoen Rood Maat 92
      • 08719274058076
      1
    • Little Indians Jurkje Party Animal Meisjes Katoen Grijs Maat 128
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173989072.jpg
      Little Indians Little Indians Jurkje Party Animal Meisjes Katoen Grijs Maat 128 Jurkje Party Animal Meisjes Katoen Grijs Maat 128 Jurkje Party Animal Meisjes Katoen Grijs Maat 128 Little Indians Jurkje Party Animal Meisjes Katoen Grijs Maat 128 (1)
      Little Indians Jurkje Party Animal Meisjes Katoen Grijs Maat 128
      • 08719274055853
      1
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Roze (roze)
    • Maat (kledingmaat):
      • 50 (50)
      • 56 (56)
      • 62 (62)
      • 68 (68)
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 24.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 24.95
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Apr 08 02:00:00 CEST 2022 22.91
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 22.91
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 22.91
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 22.91
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 22.91
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 22.91
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 22.91
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 22.91
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 22.91
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 22.91
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 24.95
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 20.41
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 20.41
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 20.41
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 20.41
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 20.41
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 20.41
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 20.41
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 20.41
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 20.41
      • Tue May 17 02:00:00 CEST 2022 24.95
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 24.95
    • partner@vergelijk.nl