x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er Babydragers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Pure Baby Love Draagzakken

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in Babydrager categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 3
    • Pure Baby Love draagdoek maat 6 mint
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134585762.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134585767.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134585769.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160512415.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/88364516.jpg
      Pure Baby Love Pure Baby Love draagdoek maat 6 mint draagdoek maat 6 mint draagdoek maat 6 mint De geweven draagdoeken van het Nederlandse merk Pure Baby Love zijn al knuffelzacht uit de doos! Hierdoor hoeven ze niet ingedragen te worden, je kunt ze gelijk gebruiken*. In prachtige pastel tinten verkrijgbaar en te gebruiken vanaf newborn tot in de peutertijd. Ze zijn gemaakt van 100% katoen en hebben een dikte van 225 g/m2. Deze doeken komen inclusief knoop instructie, lukt het knopen niet zo goed? Neem dan contact op met een draagconsulent in de buurt. Woon je bij Udenhout in de buurt k... (1)
      Pure Baby Love draagdoek maat 6 mint
      • 08719324165068
      1
      74.99 EUR
    • Pure Baby Love Jade - 6 - Draagdoek - Effen, Groen
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/114893326.jpg
      Pure Baby Love Pure Baby Love Jade - 6 - Draagdoek - Effen, Groen Jade - 6 - Draagdoek - Effen, Groen Jade - 6 - Draagdoek - Effen, Groen De geweven draagdoeken van het Nederlandse merk Pure Baby Love zijn al knuffelzacht uit de doos! Hierdoor hoeven ze niet ingedragen te worden, je kunt ze gelijk gebruiken*. In prachtige pastel tinten verkrijgbaar en te gebruiken vanaf newborn tot in de peutertijd. Ze zijn gemaakt van 100% katoen en hebben een dikte van 225 g/m2. Deze doeken komen inclusief knoop instructie, lukt het knopen niet zo goed? Neem dan contact op met een draagconsulent in de buurt. Woon je bij Udenhout in de buurt k... (1)
      Pure Baby Love Jade - 6 - Draagdoek - Effen, Groen
      • 08719324165457
      1
      74.99 EUR
    • Pure Baby Love Darker Grey - Kies uw maat: Maat 6 +- 4.6 m - Draagdoek - Effen, Grijs
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/90946297.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160074558.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/93817511.jpg
      Pure Baby Love Pure Baby Love Darker Grey - Kies uw maat: Maat 6 +- 4.6 m - Draagdoek - Effen, Grijs Darker Grey - Kies uw maat: Maat 6 +- 4.6 m - Draagdoek - Effen, Grijs Darker Grey - Kies uw maat: Maat 6 +- 4.6 m - Draagdoek - Effen, Grijs De geweven draagdoeken van het Nederlandse merk Pure Baby Love zijn al knuffelzacht uit de doos! Hierdoor hoeven ze niet ingedragen te worden, je kunt ze gelijk gebruiken*. In prachtige pastel tinten verkrijgbaar en te gebruiken vanaf newborn tot in de peutertijd. Ze zijn gemaakt van 100% katoen en hebben een dikte van 225 g/m2. Deze doeken komen inclusief knoop instructie, lukt het knopen niet zo goed? Neem dan contact op met een draagconsulent in de buurt. Woon je bij Udenhout in de buurt k... (1)
      Pure Baby Love Darker Grey - Kies uw maat: Maat 6 +- 4.6 m - Draagdoek - Effen, Grijs
      • 08719324165204
      1
      74.99 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Manduca DEFAULT
        • manduca
      • Infantino DEFAULT
        • infantino
      • Tula DEFAULT
        • tula
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • Bykay (bykay)
      • Baninni (baninni)
      • Pure Baby Love (pure_baby_love)
      • Lodger (lodger)
      • Amazonas (amazonas)
      • BabyBjörn (babybjo_rn)
      • BabyDan (babydan)
      • Babygo (babygo)
      • Babylonia (babylonia)
      • Beeren (beeren)
      • Bergans (bergans)
      • BeSafe (besafe)
      • BIZZIGROWN (bizzigrown)
      • Boba (boba)
      • Bondolino (bondolino)
      • Briljant Baby (briljant_baby)
      • Buggy snuggle (buggy_snuggle)
      • Chicco (chicco)
      • Childhome (childhome)
      • Cybex (cybex)
      • Deuter (deuter)
      • Didymos (didymos)
      • East Coast (east_coast)
      • Easygrow (easygrow)
      • Ergobaby (ergobaby)
      • Ergobag (ergobag)
      • Fillikid (fillikid)
      • Fisher-Price (fisher_price)
      • FreeON (freeon)
      • Happy Baby (happy_baby)
      • Hauck (hauck)
      • Hippychick (hippychick)
      • Hoppediz (hoppediz)
      • Infantino (infantino)
      • Interbaby (interbaby)
      • Kinder Hop (kinder_hop)
      • Kinderkraft (kinderkraft)
      • Les Reves d†™ Anais (les_reves_d_anais)
      • Limas (limas)
      • Lionelo (lionelo)
      • Little Frog (little_frog)
      • Little Indians (little_indians)
      • Littlelife (littlelife)
      • Love Radius (love_radius)
      • LULANDO (lulando)
      • Luna Dream (luna_dream)
      • Manduca (manduca)
      • Marsupi (marsupi)
      • Minimonkey (minimonkey)
      • Moby (moby)
      • Nijntje (nijntje)
      • Osprey (osprey)
      • Pericles (pericles)
      • Pippi (pippi)
      • Playshoes (playshoes)
      • Reer (reer)
      • Salewa (salewa)
      • Schnizler (schnizler)
      • Snoozebaby (snoozebaby)
      • Snugglebundl (snugglebundl)
      • Soft Touch (soft_touch)
      • Stokke (stokke)
      • Storchenwiege (storchenwiege)
      • Trixie (trixie)
      • Tula (tula)
      • Vaude (vaude)
      • Wallaboo (wallaboo)
    • Wat is je budget? (price):
      • < €50 (budget)
      • €50 - €75 (low)
      • €75 - €100 (medium)
      • > €100 (high)
    • Kleur (kleur):
      • Beige (beige)
      • Blauw (blauw)
      • Bruin (bruin)
      • Creme (creme)
      • Geel (geel)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Groen (groen)
      • Multi (multi)
      • Oranje (oranje)
      • Paars (paars)
      • Print (print)
      • Rood (rood)
      • Roze (roze)
      • Taupe (taupe)
      • Turquoise (turquoise)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Materiaal (materiaal):
      • Denim (denim)
      • Fleece (fleece)
      • Fluweel (fluweel)
      • Hout (hout)
      • Katoen (katoen)
      • Kunststof (kunststof)
      • Leer (leer)
      • Linnen (linnen)
      • Mesh (mesh)
      • Nylon (nylon)
      • Polyamide (polyamide)
      • Polyester (polyester)
      • Polyurethaan (polyurethaan)
      • Satijn (satijn)
      • Siliconen (siliconen)
      • tencel (tencel)
      • Textiel (textiel)
      • Viscose (viscose)
      • Wol (wol)
    • Geslacht (geslacht):
      • Baby (baby)
      • Dames (dames)
      • Heren (heren)
      • Jongens (jongens)
      • Kinderen (kinderen)
      • Meisjes (meisjes)
      • Unisex (unisex)
    • Varianten (group):
      • BabyBjörn Mini (babybjo_rn_mini)
      • BabyBjörn One (babybjo_rn_one)
      • BabyBjörn One Air (babybjo_rn_one_air)
      • Babylonia BB-Slen (babylonia_bb_slen)
      • Babylonia BB-Sling (babylonia_bb_sling)
      • Babylonia Tricot-Slen (babylonia_tricot_slen)
      • Ergobaby Adapt (ergobaby_adapt)
      • Ergobaby Omni 360 (ergobaby_omni_360)
      • Hoppediz Maxi (hoppediz_maxi)
      • Hoppediz Ring-Sling (hoppediz_ring_sling)
      • Manduca Blackline (manduca_blackline)
      • Manduca First (manduca_first)
      • Manduca PureCotton (manduca_purecotton)
      • Manduca Sling (manduca_sling)
      • Manduca XT (manduca_xt)
      • Stokke MyCarrier (stokke_mycarrier)
      • Tula Explore (tula_explore)
      • Tula Free To Grow (tula_free_to_grow)
    • Maximum gewicht (maximum_gewicht):
      • 9 kg (maximum_gewicht_9.0)
      • 12 kg (maximum_gewicht_12.0)
      • 13 kg (maximum_gewicht_13.0)
      • 15 kg (maximum_gewicht_15.0)
      • 18 kg (maximum_gewicht_18.0)
      • 20 kg (maximum_gewicht_20.0)
      • 23 kg (maximum_gewicht_23.0)
      • 30 kg (maximum_gewicht_30.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl