x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Safety 1st Road safe - Autostoel - Hot Grey

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Safety 1st Road safe - Autostoel - Hot Grey
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Safety 1st Road safe - Autostoel - Hot Grey
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Safety 1st Road safe - Autostoel - Hot Grey
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166856092.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/166858669.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/188407034.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134054112.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231986494.jpg?ts=1
Safety 1st Safety 1st Road safe - Autostoel - Hot Grey Road safe - Autostoel - Hot Grey Road safe - Autostoel - Hot Grey Autostoelgroep 2/3, van 15 tot 36 kg (3 jaar tot 10/12 jaar) Uitbreidbaar: traploos in hoogte verstelbaar in 6 posities Veilig: voldoet aan de Europese norm R44/04, omhullende en beschermende hoofdsteun Kan eenvoudig met de veiligheidsgordel van de auto worden bevestigd Rugleuning in 2 standen verstelbaar. (1)
  • 03220660298792
2
  • Functies
    • Plaatsing beschikbaar: Met de rijrichting mee
    • Riem vastmaak systeem: 5-puntsgordel
    • Verstelbare hoofdsteun: Ja
    • Riem hoogte verstelling: Nee
    • Verwijderbare rugleuning: Ja
  • Technische details
    • Type zitting : Kinder autostoeltje
    • Zijkant bescherming: Nee
    • Baby producten opties: Verstelbare rugleuning, Afneembare hoes, Verwijderbare rugleuning, Verstelbare hoofdsteun
    • Uitneembaar kussen: Ja
    • Verstelbare rugsteun: Ja
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: van 9 maanden tot 12 jaar
    • Leeftijdsgroep: Volwassene
  • Certificaten
    • i-Size: Nee
  • Algemene kenmerken
    • Kind maximale lengte: 150 cm
    • Min. lengte van kind: 100 cm
    • Minimale gewichtscapaciteit: 15 kg
    • Geslacht: Kinderen, Unisex
    • Slaapstand: Nee
  • Design
    • Kleur: Grijs
    • Materiaal: Kunststof
  • Eigenschappen
    • Autostoel groep: 1/2/3 (9-36kg); 9mnd - 12 jaar
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 3.7 kg
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 36 kg
  • Montage
    • Seat mounting type: Autogordel
  • 54.00 54.00 EUR 2
    2
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.10/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Safety 1st Road Safe Autostoeltje - Hot Grey54.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Autostoelgroep 2/3, van 15 tot 36 kg (3 jaar tot 10/12 jaar) Uitbreidbaar: traploos in hoogte verstelbaar in 6 posities Veilig: voldoet a...54.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Cybex Autostoel Cybex Aton Rumba Red 2015
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246368086.jpg?ts=1
      Cybex Cybex Autostoel Cybex Aton Rumba Red 2015 Autostoel Cybex Aton Rumba Red 2015 Autostoel Cybex Aton Rumba Red 2015 Cybex - Aton - Autostoel groep 0+ - Rumba Red - dark red (1)
      Cybex Autostoel Cybex Aton Rumba Red 2015
      • 04250183794821
      • 4250183794821
      1
    • Nania Topo Easyfix First Silver
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186246112.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186342448.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186342447.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/186342446.jpg?ts=1
      Nania Nania Topo Easyfix First Silver Topo Easyfix First Silver Topo Easyfix First Silver Bestel Zitverhoger Nania Topo Easyfix First Silver Grijs online. Bekijk alle Badzitjes van het merk Nania bij Etrias. (1)
      Nania Topo Easyfix First Silver
      • 03507460195439
      • 2079500620-X1
      4
      deal
    • Maxi-Cosi Coral 360 i-Size Essential Grey
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/254719886.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/231120164.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246731911.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246731910.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/246731914.jpg?ts=1
      Maxi-Cosi Maxi-Cosi Coral 360 i-Size Essential Grey Coral 360 i-Size Essential Grey Coral 360 i-Size Essential Grey Eigenschappen Merk: Maxi-Cosi Geschikt voor kinderen van 0-12 maanden (40-75cm) Soepel 360° draaibaar in combinatie met de FamilyFix Base 360° Lichtgewicht uitneembare soft-carrier 1,7 kg Voldoet aan de strengste I-Size veiligheidsnormen Vervoeren tegen de rijrichting in Te plaatsen op Maxi-Cosi en Quinny kinderwagens Te plaatsen op andere kinderwagen i.c.m. adaptersets Het innovatieve harnas blijft open staan, zodat jij je baby in een paar seconde in en uit het stoeltje kan tillen Dankzij de memory-lock eenvoudig met één hand te verwijderen van kinderwagens van Maxi-Cosi of Quinny Het extra grote zonnescherm biedt maximale bescherming tegen de zon De indicatoren bevestigen of de verwijderbare soft carrier op juiste wijze wordt geïnstalleerd Side Protection System biedt optimale bescherming in geval van zijdelingse botsing Let op! De FamilyFix Base 360° is los verkrijgbaar. De foto's zijn alleen ter verduidelijking van het product., Autostoel Maxi-Cosi Coral 360° Het unieke Coral 360° (3)
      Maxi-Cosi Coral 360 i-Size Essential Grey
      • 08712930179931
      1
    • Nuna TODL next
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/252242706.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/234929191.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199673897.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/252585257.jpg?ts=1
      Nuna Nuna TODL next TODL next TODL next De Nuna TODL Next past op de Nuna Base Next. Deze base zorgt ervoor dat de stoel 360 graden kan draaien. Dit maakt de TODL next uitermaakte geschikt om met uw kindje mee te groeien. Vanaf de geboorte tot 4 jaar, of tot 105 cm kan deze autostoel in achterwaartse positie vervoerd worden, waardoor deze stoel aan de nieuwste i-Size norm voldoet. In voorwaartse positie kan de stoel tot 19 kg gebruikt worden. Door middel van energieabsorberend traagschuim en een inzetbare SIP-vleugel aan de deurzijde is de stoel ook nog eens zeer veilig. De hoofdsteun is verstelbaar tot wel 6 posities, een verwijderbare pasgeboren inzet is inclusief en de ligstand kan zowel in voor- als achterwaartse positie gebruitkt worden. De Nuna Base Next is apart verkrijgbaar. (6)
      Nuna TODL next
      • 08719743749696
      2
      deal
    • min
      • Fri Apr 29 02:00:00 CEST 2022 52.85
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 52.85
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 52.85
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Thu May 12 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 52.85
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 44.10
      • Fri May 20 02:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 39.99
      • Sun May 22 02:00:00 CEST 2022 52.85
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 44.10
      • Fri May 27 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 44.10
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 44.10
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu Jun 09 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jun 10 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jun 11 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jun 12 02:00:00 CEST 2022 52.85
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 52.85
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 39.90
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 39.90
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 61.82
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 61.82
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 61.82
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 61.82
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 61.82
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 61.82
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 61.82
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 61.82
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 61.82
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 61.82
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 61.82
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 61.82
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 61.82
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 61.82
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Fri Jul 22 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Jul 24 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 47.75
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 47.75
      • Wed Jul 27 02:00:00 CEST 2022 47.75
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 47.75
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 47.75
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 47.75
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Fri Aug 05 02:00:00 CEST 2022 38.22
      • Sat Aug 06 02:00:00 CEST 2022 40.36
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 47.58
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 47.58
      • Wed Aug 10 02:00:00 CEST 2022 47.58
      • Thu Aug 11 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Fri Aug 12 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat Aug 13 02:00:00 CEST 2022 56.01
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 56.01
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 56.01
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 56.01
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 56.01
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 56.01
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 56.01
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 56.01
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 56.01
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 56.01
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 56.01
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 56.01
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 56.01
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 56.01
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 56.01
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 56.01
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 56.01
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 56.01
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 56.01
      • Thu Sep 01 02:00:00 CEST 2022 46.09
      • Fri Sep 02 02:00:00 CEST 2022 46.19
      • Sat Sep 03 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 39.95
      • Mon Sep 05 02:00:00 CEST 2022 39.95
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 46.29
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 46.29
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 46.29
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 46.29
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 46.29
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue Oct 11 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu Oct 13 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Fri Oct 14 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat Oct 15 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Tue Oct 25 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 49.00
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 49.00
      • Wed Nov 02 01:00:00 CET 2022 49.00
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 54.00
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 49.00
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 54.00
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 54.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 54.00
    • partner@vergelijk.nl