x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Maxi-Cosi - Rock Car Seat - Black Diamond

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Maxi-Cosi - Rock Car Seat - Black Diamond
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Maxi-Cosi - Rock Car Seat - Black Diamond
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Maxi-Cosi - Rock Car Seat - Black Diamond
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212248939.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236713899.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236713898.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236713901.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/236713900.jpg?ts=1
Maxi-Cosi Maxi-Cosi - Rock Car Seat - Black Diamond - Rock Car Seat - Black Diamond - Rock Car Seat - Black Diamond Babyautostoeltje, geschikt vanaf de geboorte tot 13 kg (vanaf de geboorte tot 12 maanden) Uitstekende veiligheid: dit Maxi-Cosi autostoeltje voldoet aan de nieuwste i-Size-norm (R129) voor autostoeltjes De zitverkleiner voor baby's van dit Maxi-Cosi i-Size-autostoeltje zorgt voor extra veiligheid en comfort Gebruik samen met de FamilyFix One i-Size-base en het Pearl One i-Size-autostoeltje (beide apart verkrijgbaar) om kinderen tot 4 jaar achterwaarts gericht en veilig te vervoeren Dit babyautostoeltje is geschikt voor alle Maxi-Cosi en Quinny kinderwagens en diverse kinderwagens van andere merken (1)
  • 08712930144267
  • 8555331110
2
deal
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: 0 - 15 months
    • Leeftijdsgroep: Kinderen
  • Algemene kenmerken
    • Kind maximale lengte: 75 cm
    • Min. lengte van kind: 45 cm
    • Geslacht: Kinderen
    • Zonnescherm: Ja
  • Design
    • Kleur: Zwart
    • Materiaal: Kunststof
  • Technische details
    • Zijkant bescherming: Ja
    • Baby producten opties: Verstelbare rugleuning, Zijwaartse bescherming , Sun canopy
    • Hoofdsteun: Ja
    • Verstelbare rugsteun: Ja
  • Eigenschappen
    • Autostoel groep: 0+ (0-13kg); 0 - 15 maanden
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 13 kg
  • 129.00 139.00 EUR 2
    2
    • Coolshop.nl Coolshop.nl
      6.8 (1)
      129.00, 6d (offer_sdt_6_days)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Babyautostoeltje, geschikt vanaf de geboorte tot 13 kg (vanaf de geboorte tot 12 maanden) Uitstekende veiligheid: dit Maxi-Cosi autostoel...139.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • AeroMoov Inleg Autostoel 0+ Sand
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124158744.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/211886066.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/189591750.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/156090606.jpg?ts=1
      AeroMoov AeroMoov Inleg Autostoel 0+ Sand Inleg Autostoel 0+ Sand Inleg Autostoel 0+ Sand AIR LAYER: De AeroMoov Air Layer is speciaal ontwikkeld voor het doel dat uw kind in het autokinderzitje of buggy niet transpireert of oververhit raakt. Uitstapjes en reizen bij hoge temperaturen zullen in de toekomst aangenaam en zorgeloos lopen. Mooi voor jou en je kind Unieke 3D-technologie: De unieke 3D-technologie van de Air Layer voert overtollige warmte af en leidt frisse lucht. De 3D-luchtlaag kan niet worden ingedrukt en zorgt daardoor voor een constante luchtcirculatie. Geen natte rug of vochtig haar meer Laag van biologisch katoen: je kind zit op een zachte laag van biologisch katoen, die overtollig zweet absorbeert. De luchtlaag voelt bijzonder comfortabel aan voor je kind. Bovendien blijven autokinderzitjes of buggy langer mooi, fris en als nieuw Wassen bij 40 °C: de luchtlaag was heel eenvoudig in de wasmachine op 40 °C. De Air Layer droogt snel en kan daarom snel opnieuw worden gebruikt. Mooi fris en hygiënisch Oeko-Tex 100 KLASSE 1: De Air Layer is gecertificeerd volgen (1)
      AeroMoov Inleg Autostoel 0+ Sand
      • 05413421810533
      3
    • Hauck Comfort Fix - Autostoel - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144512960.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144512963.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144512962.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/144512968.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237181591.jpg?ts=1
      Hauck Hauck Comfort Fix - Autostoel - Zwart Comfort Fix - Autostoel - Zwart Comfort Fix - Autostoel - Zwart Hauck Comfort Fix Autostoeltje - Zwart (1)
      Hauck Comfort Fix - Autostoel - Zwart
      • 04007923614105
      • 614105
      2
    • Cybex Autostoel Cybex Pallas-Fix Blue Moon
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210007053.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120414719.jpg?ts=1
      Cybex Cybex Autostoel Cybex Pallas-Fix Blue Moon Autostoel Cybex Pallas-Fix Blue Moon Autostoel Cybex Pallas-Fix Blue Moon Cybex Pallas Fix - Autostoel - Blue Moon Navy blue (1)
      Cybex Autostoel Cybex Pallas-Fix Blue Moon
      • 04250183794890
      • 122912
      1
    • Cybex Pallas FIX Pure Black
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210022877.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120414796.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120414797.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120414794.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120414798.jpg?ts=1
      Cybex Cybex Pallas FIX Pure Black Pallas FIX Pure Black Pallas FIX Pure Black Bestel Autostoel Cybex Pallas-Fix Pure Black online. Bekijk alle Badzitjes van het merk Cybex bij Etrias. (2)
      Cybex Pallas FIX Pure Black
      • 04250183709627
      • 512110005
      • 90462
      4
      deal
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 102.48
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 102.48
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 102.48
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 102.48
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 102.48
      • Tue Mar 08 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 115.00
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 115.00
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 115.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 115.00
      • Tue Apr 12 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun May 15 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat May 21 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jun 18 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 117.92
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Sep 21 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sat Oct 08 02:00:00 CEST 2022 129.00
      • Sun Oct 09 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 129.95
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 129.95
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Tue Nov 08 01:00:00 CET 2022 129.95
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 129.95
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Wed Nov 16 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 139.00
      • Fri Nov 25 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 139.00
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 129.00
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 129.00
      • Mon Dec 05 00:00:00 CET 2022 129.00
    • partner@vergelijk.nl