x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Cybex Autostoel Cybex Solution X2-Fix Purple Rain

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Cybex Autostoel Cybex Solution X2-Fix Purple Rain
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Cybex Autostoel Cybex Solution X2-Fix Purple Rain
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Cybex Autostoel Cybex Solution X2-Fix Purple Rain
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/165809966.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/124158542.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129697510.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129697511.jpg?ts=1
Cybex Cybex Autostoel Cybex Solution X2-Fix Purple Rain Autostoel Cybex Solution X2-Fix Purple Rain Autostoel Cybex Solution X2-Fix Purple Rain Cybex - Solution X2-Fix - Autostoel groep 2,3 - Purple Rain - purple (1)
  • 04250183747582
  • 515117007
  • 289186
1
  • Functies
    • Plaatsing beschikbaar: Met de rijrichting mee
    • Riem vastmaak systeem: 3-puntsgordel
    • Verstelbare hoofdsteun: Ja
    • Riem hoogte verstelling: Nee
    • Verwijderbare rugleuning: Nee
  • Technische details
    • Type zitting : Kinder autostoeltje
    • Zijkant bescherming: Ja
    • Baby producten opties: Afneembare hoes, Verstelbare hoofdsteun, Verstelbare rugleuning, Zijwaartse bescherming
    • Hoofdsteun: Ja
    • Maximale wastemperatuur: 30 °C
    • Number of headrest positions: 3
    • Uitneembaar kussen: Ja
    • Verstelbare rugsteun: Ja
  • Leeftijd
    • Leeftijdsindicatie: 3.5 - 12 years
    • Leeftijdsgroep: Kinderen
  • Certificaten
    • i-Size: Ja
  • Design
    • Kleur: Paars, Roze
    • Materiaal: Kunststof
  • Eigenschappen
    • Autostoel groep: 2-3 (15-36kg); 3.5 - 12 jaar
  • Gewicht en omvang
    • Gewicht: 9 kg
    • Hoogte: 64 cm
  • Algemene kenmerken
    • Minimale gewichtscapaciteit: 15 kg
    • Geslacht: Kinderen, Unisex
    • Land van herkomst: Duitsland
    • Slaapstand: Ja
  • Prestatie
    • Maximum gewicht: 36 kg
  • Montage
    • Seat mounting type: Isofix, Autogordel
  • 182.99 182.99 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Cybex - Solution X2-Fix - Autostoel groep 2,3 - Purple Rain - purple182.99, 1-2w (offer_sdt_2_weeks)
      1
  • 0 0
    • Cybex Zomerhoes Cybex Pallas S-Fix/Solution S-Fix White
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/159653741.jpg?ts=1
      Cybex Cybex Zomerhoes Cybex Pallas S-Fix/Solution S-Fix White Zomerhoes Cybex Pallas S-Fix/Solution S-Fix White Zomerhoes Cybex Pallas S-Fix/Solution S-Fix White De zomerhoes voor de Cybex Pallas S-Fix en de Solution S-Fix White autostoel van het merk Cybex voorziet uw kind van een prettig koel gevoel tijdens warme z... Kijk voor meer informatie op de website. (1)
      Cybex Zomerhoes Cybex Pallas S-Fix/Solution S-Fix White
      • 04058511256122
      • 502069
      3
    • Maxi-Cosi Autostoel Maxi-Cosi Tobi Black Diamond
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/77313477.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/120497010.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129700863.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/129700864.jpg?ts=1
      Maxi-Cosi Maxi-Cosi Autostoel Maxi-Cosi Tobi Black Diamond Autostoel Maxi-Cosi Tobi Black Diamond Autostoel Maxi-Cosi Tobi Black Diamond Deze zwarte Maxi-Cosi Tobi is de ideale autostoel wanneer uw kindje niet meer in de baby autostoel past. De Tobi is dan ook geschikt voor kinderen vanaf 9 m... Kijk voor meer informatie op de website. (17)
      Maxi-Cosi Autostoel Maxi-Cosi Tobi Black Diamond
      • 08712930110422
      • 255144
      • 8712930110422
      3
      deal
    • Cybex Autostoel Cloud Z I-Size Plus Khaki Green/Khaki Brown
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/254721434.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/177373569.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/257746861.jpg?ts=1
      Cybex Cybex Autostoel Cloud Z I-Size Plus Khaki Green/Khaki Brown Autostoel Cloud Z I-Size Plus Khaki Green/Khaki Brown Autostoel Cloud Z I-Size Plus Khaki Green/Khaki Brown Autostoel CYBEX Cloud Z I-Size Plus Khaki Green/Khaki Brown Eigenschappen - Merk: CYBEX- Voorzien van I-Size normering i.c.m. Isofix Base Z- Ergonomische ligstand- 180 graden draaibaar i.c.m. base naar de deur- Voorzien Driving Direction Control- Ingebouwde Lineair Side-impact Protection- Hoofdsteun verstelbaar in 11 standen- Ingebouwd veiligheidsharnas- Inclusief uitneembare verkleinkussens- Geschikt tot 13kg | 45 - 87 cm- Inclusief geïntegreerde XXL zonnekap met UPF 50+ bescherming- Bij gebruik buiten de auto kan de rugleuning volledig plat- Ook te bevestigen met de autogordel (geen I-Size) , Autostoel CYBEX Cloud Z I-Size Plus Khaki Green/Khaki Brown De CYBEX CloudPlus is voorzien van extra luxe, gemeleerde stof. De CYBEX Cloud Z I-size is de opvolger van de awardwinnende Cloud Q, en is nu 15% lichter dan voorheen! De autostoel CYBEX Cloud Z I-Size voldoet aan de nieuwe strenge I-Size normering (R129) wanneer deze gebruikt wordt in combinatie met de bijpassende CYBEX Z Base I-Size (2)
      Cybex Autostoel Cloud Z I-Size Plus Khaki Green/Khaki Brown
      • 04058511802398
      1
      deal
    • Recaro Tian Elite
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/207305765.jpg?ts=1
      Recaro Recaro Tian Elite Tian Elite Tian Elite De Recaro Tian Elite is een comfortabele autostoel voor je kindje van 9 maanden tot en met 12 jaar. De hoofd- en rugsteun zijn verstelbaar in 13 verschillende posities. Ook de zitting is in diepte uit te breiden. Hiernaast zit je kindje heerlijk comfortabel door het innovatieve luchtcirculatiesysteem. Deze autostoel bezit HERO, wat ervoor zorgt dat je kindje niet door de gordel kan ontsnappen. Ook heeft het Advanced Side Protection wat de kracht absorbeert bij een botsing. Je kindje kan luisteren naar de gewenste muziek dat verwerkt zit in de hoofdsteun. Je zet de autostoel vast door middel van Isofix: groep 1 installatie met gordel of isofix en in groep 2/3 installiatie met isofix verplicht. (1)
      Recaro Tian Elite
      • 08050038141451
      1
    • min
      • Thu Mar 24 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 169.00
      • Sun Mar 27 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 183.74
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 183.74
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 183.74
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 183.74
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 183.74
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed May 25 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu May 26 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 01 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 02 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 17 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jun 25 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jun 27 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 15 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 16 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Jul 23 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Aug 01 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Aug 15 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Aug 16 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Aug 17 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Aug 26 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Sep 06 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Sep 17 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Sun Sep 18 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Mon Sep 19 02:00:00 CEST 2022 169.00
      • Tue Sep 20 00:00:00 CEST 2022 169.00
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Sep 22 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Sep 26 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Sep 27 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Sep 28 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Sep 29 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Oct 01 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Oct 03 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Oct 04 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Oct 05 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Oct 06 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Oct 10 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Oct 21 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Oct 22 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Oct 23 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Oct 24 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sat Oct 29 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Sun Oct 30 02:00:00 CEST 2022 182.99
      • Mon Oct 31 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Tue Nov 01 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Thu Nov 03 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Fri Nov 04 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Sat Nov 05 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Wed Nov 09 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Thu Nov 10 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Thu Nov 17 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Fri Nov 18 01:00:00 CET 2022 182.99
      • Sat Nov 19 01:00:00 CET 2022 182.99
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Mon Nov 21 01:00:00 CET 2022 182.99
      • Tue Nov 22 01:00:00 CET 2022 182.99
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Thu Nov 24 01:00:00 CET 2022 182.99
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 182.99
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Sun Nov 27 01:00:00 CET 2022 169.00
      • Mon Nov 28 01:00:00 CET 2022 182.99
      • Tue Nov 29 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Wed Nov 30 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Thu Dec 01 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Fri Dec 02 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Sat Dec 03 00:00:00 CET 2022 182.99
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 182.99
    • partner@vergelijk.nl