x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Pioneer SPH-DA120

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Pioneer SPH-DA120
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Pioneer SPH-DA120
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Pioneer SPH-DA120
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102882952.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115310264.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173181934.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/101726144.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/173181930.jpg?ts=1
Pioneer Pioneer SPH-DA120 SPH-DA120 SPH-DA120 Pioneer SPH-DA120 Autoradio Dubbel din Touch Screen-GPS-AppRadio - 4 x 50 W (3)
  • 04988028014208
  • 04988028266492
  • SPH-DA120
  • SPH-DA120-PH/EU
  • 2019471
1
  • Technische details
    • DIN-norm: 2 DIN
    • Afneembaar frontje: Nee
    • Hands-free stand: Ja
    • Cd-speler: Nee
    • Ingebouwde microfoon: Nee
    • Equalizer: Ja
    • Op afstand te bedienen: Nee
    • Aux-ingang: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Usb-poort: Ja
    • GPS-functie: Ja
  • Algemene kenmerken
    • Autoradio opties : USB Ingang, Stuurwiel bediening ondersteuning, Touchscreen, GPS, Hands-free Modus, Equalizer, Bluetooth, Aux Ingang
    • Garantie: 2 jaar
  • Beeldscherm
    • Touchscreen: Ja
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Ergonomie
    • Stuuringsmontage afstandsbediening capabiliteit: Ja
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Eigenschappen
    • Digital Audio Broadcast (DAB): Nee
  • Radio
    • Inclusief RDS-tuner: Ja
  • Zender
    • DAB+: Nee
  • publishing
    • Introductiejaar: 2014
  • 339.00 339.00 EUR 1
    1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Pioneer SPH-DA120 Autoradio Dubbel din Touch Screen-GPS-AppRadio - 4 x 50 W339.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Pioneer AVH-A240BT - Autoradio Dubbeldin - Bluetooth Multimedia
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232006503.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237773377.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237773376.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237773375.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237773378.jpg?ts=1
      Pioneer Pioneer AVH-A240BT - Autoradio Dubbeldin - Bluetooth Multimedia AVH-A240BT - Autoradio Dubbeldin - Bluetooth Multimedia AVH-A240BT - Autoradio Dubbeldin - Bluetooth Multimedia Met de 2-Din AVH-A240BT kunt u via één gewone USB-kabel verbinding maken met een geschikte iPhone- of Android-telefoon, zodat u vanaf uw dashboard op een handige manier uw smartphone (1)
      Pioneer AVH-A240BT - Autoradio Dubbeldin - Bluetooth Multimedia
      • 04988028478970
      2
    • No name Vw Rcd 200 Rcd 210 Rcd 300 Rcd 310 Rns 310 Rns 315 Rns 510 Bluetooth Carkit en Audio Streaming AUX
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160621852.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134088536.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134088474.jpg?ts=1
      No name No name Vw Rcd 200 Rcd 210 Rcd 300 Rcd 310 Rns 310 Rns 315 Rns 510 Bluetooth Carkit en Audio Streaming AUX Vw Rcd 200 Rcd 210 Rcd 300 Rcd 310 Rns 310 Rns 315 Rns 510 Bluetooth Carkit en Audio Streaming AUX Vw Rcd 200 Rcd 210 Rcd 300 Rcd 310 Rns 310 Rns 315 Rns 510 Bluetooth Carkit en Audio Streaming AUX Vw Rcd 200 Rcd 210 Rcd 300 Rcd 310 Rns 300 MFD2 Bluetooth Carkit en Audio Muziek Streaming AUX Golf Polo Caddy Passat Plus Tiguan Eos (1)
      No name Vw Rcd 200 Rcd 210 Rcd 300 Rcd 310 Rns 310 Rns 315 Rns 510 Bluetooth Carkit en Audio Streaming AUX
      • 07061118989635
      1
    • Kenwood KMM-BT504DAB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128632631.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213629706.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160681410.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160487047.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160681417.jpg?ts=1
      Kenwood Kenwood KMM-BT504DAB KMM-BT504DAB KMM-BT504DAB Luister onderweg naar jouw muziek met de Kenwood KMM-BT502DAB autoradio. .Deze geavanceerde DAB+/Bluetooth mediareceiver zonder CD-speler biedt volop luisterplezier voor onderweg. De DAB+ radio levert je storingvrije radio in CD-kwaliteit. Bluetooth zorgt voor handsfree streaming gemak voor bellen en luisteren. (1)
      Kenwood KMM-BT504DAB
      • 00019048222695
      • 5121729
      • KMM-BT504DAB
      • KMMBT504DAB
      2
    • Caliber RCD125BT
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200630201.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151754365.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136074756.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136074755.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132201802.jpg?ts=1
      Caliber Caliber RCD125BT RCD125BT RCD125BT Dit krijg je erbij:5 (1)
      Caliber RCD125BT
      • 08714505045177
      • RCD125BT
      • 6948567
      1
    • min
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Jul 14 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 339.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 339.00
    • partner@vergelijk.nl