x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Kenwood KMM-BT504DAB

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Kenwood KMM-BT504DAB
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Kenwood KMM-BT504DAB
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Kenwood KMM-BT504DAB
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128632631.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213629706.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160681410.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160487047.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160681417.jpg?ts=1
Kenwood Kenwood KMM-BT504DAB KMM-BT504DAB KMM-BT504DAB Luister onderweg naar jouw muziek met de Kenwood KMM-BT502DAB autoradio. .Deze geavanceerde DAB+/Bluetooth mediareceiver zonder CD-speler biedt volop luisterplezier voor onderweg. De DAB+ radio levert je storingvrije radio in CD-kwaliteit. Bluetooth zorgt voor handsfree streaming gemak voor bellen en luisteren. (1)
  • 00019048222695
  • 5121729
  • KMM-BT504DAB
  • KMMBT504DAB
2
  • Technische details
    • DIN-norm: 1 DIN
    • Ondersteunde frequentiebanden: DAB+, DAB, FM, AM
    • Afneembaar frontje: Ja
    • Aantal voorkeurszenders: 18
    • Hands-free stand: Ja
    • Cd-speler: Nee
    • Ingebouwde microfoon: Nee
    • Equalizer: Ja
    • Aux-ingang: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
    • Usb-poort: Ja
    • GPS-functie: Nee
  • Algemene kenmerken
    • Autoradio opties : USB Ingang, Stuurwiel bediening ondersteuning, Hands-free Modus, Equalizer, Bluetooth, Afneembaar frontje , Aux Ingang
  • Beeldscherm
    • Touchscreen: Nee
    • Geìntegreerde display: Ja
  • Ergonomie
    • Stuuringsmontage afstandsbediening capabiliteit: Ja
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • Eigenschappen
    • Digital Audio Broadcast (DAB): Ja
  • Inhoud van de verpakking
    • DAB-antenne: Ja
  • Radio
    • Inclusief RDS-tuner: Ja
  • Zender
    • DAB+: Ja
  • publishing
    • Introductiejaar: 2017
  • 179.99 179.99 EUR 2
    2
    • Wehkamp Wehkamp
      8.574051124180603 (700)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Luister onderweg naar jouw muziek met de Kenwood KMM-BT502DAB autoradio. .Deze geavanceerde DAB+/Bluetooth mediareceiver zonder CD-speler...179.99, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon NL Marketplace Amazon NL Marketplace
      6.8 (1)
      AOA 2.0 voor de bediening van compatibele Android smartphones via USB; ondersteunt Spotify; Full-Speed-front-USB-poort voor het uitlezen/...179.99, 5d (offer_sdt_5_days)
      1
  • 0 0
    • Caliber Autoradio met Bluetooth en DAB+ - CD/USB/SD - RGB Leds - Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/183676910.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210087130.jpg?ts=1
      Caliber Caliber Autoradio met Bluetooth en DAB+ - CD/USB/SD - RGB Leds - Zwart Autoradio met Bluetooth en DAB+ - CD/USB/SD - RGB Leds - Zwart Autoradio met Bluetooth en DAB+ - CD/USB/SD - RGB Leds - Zwart Autoradio. (1)
      Caliber Autoradio met Bluetooth en DAB+ - CD/USB/SD - RGB Leds - Zwart
      • 08714505047683
      2
    • No name Vw Rcd 200 Rcd 210 Rcd 300 Rcd 310 Rns 310 Rns 315 Rns 510 Bluetooth Carkit en Audio Streaming AUX
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160621852.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134088536.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/134088474.jpg?ts=1
      No name No name Vw Rcd 200 Rcd 210 Rcd 300 Rcd 310 Rns 310 Rns 315 Rns 510 Bluetooth Carkit en Audio Streaming AUX Vw Rcd 200 Rcd 210 Rcd 300 Rcd 310 Rns 310 Rns 315 Rns 510 Bluetooth Carkit en Audio Streaming AUX Vw Rcd 200 Rcd 210 Rcd 300 Rcd 310 Rns 310 Rns 315 Rns 510 Bluetooth Carkit en Audio Streaming AUX Vw Rcd 200 Rcd 210 Rcd 300 Rcd 310 Rns 300 MFD2 Bluetooth Carkit en Audio Muziek Streaming AUX Golf Polo Caddy Passat Plus Tiguan Eos (1)
      No name Vw Rcd 200 Rcd 210 Rcd 300 Rcd 310 Rns 310 Rns 315 Rns 510 Bluetooth Carkit en Audio Streaming AUX
      • 07061118989635
      1
    • Caliber RCD125BT
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200630201.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151754365.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136074756.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136074755.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132201802.jpg?ts=1
      Caliber Caliber RCD125BT RCD125BT RCD125BT Dit krijg je erbij:5 (1)
      Caliber RCD125BT
      • 08714505045177
      • RCD125BT
      • 6948567
      1
    • Pioneer AVH-A240BT - Autoradio Dubbeldin - Bluetooth Multimedia
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/232006503.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237773377.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237773376.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237773375.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237773378.jpg?ts=1
      Pioneer Pioneer AVH-A240BT - Autoradio Dubbeldin - Bluetooth Multimedia AVH-A240BT - Autoradio Dubbeldin - Bluetooth Multimedia AVH-A240BT - Autoradio Dubbeldin - Bluetooth Multimedia Met de 2-Din AVH-A240BT kunt u via één gewone USB-kabel verbinding maken met een geschikte iPhone- of Android-telefoon, zodat u vanaf uw dashboard op een handige manier uw smartphone (1)
      Pioneer AVH-A240BT - Autoradio Dubbeldin - Bluetooth Multimedia
      • 04988028478970
      2
    • min
      • Fri Apr 15 02:00:00 CEST 2022 138.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 138.00
      • Tue Apr 19 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Wed Apr 27 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Thu Apr 28 02:00:00 CEST 2022 119.00
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 119.00
      • Tue May 03 02:00:00 CEST 2022 123.99
      • Wed May 04 02:00:00 CEST 2022 124.99
      • Thu May 05 02:00:00 CEST 2022 125.99
      • Fri May 06 02:00:00 CEST 2022 125.99
      • Sat May 07 02:00:00 CEST 2022 125.99
      • Sun May 08 02:00:00 CEST 2022 125.99
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue May 24 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon May 30 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Thu Jun 23 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Tue Jul 12 02:00:00 CEST 2022 174.99
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 174.99
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Jul 19 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 179.99
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 179.99
    • partner@vergelijk.nl