x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Caliber RMD060DAB-BT

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Caliber RMD060DAB-BT
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Caliber RMD060DAB-BT
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Caliber RMD060DAB-BT
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200631062.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237472607.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237472611.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/233389206.jpg?ts=1
Caliber Caliber RMD060DAB-BT RMD060DAB-BT RMD060DAB-BT Pakket afmetingen: 220 L x230 B x85 H mm Pakket gewicht: 820 g Land van herkomst: China Model nummer: CALIBRE RMD060DAB-BT (2)
  • 08714505047225
  • 8713783707524
4
  • Design
    • Kleur: Multi, Zwart
  • Gewicht en omvang
    • Diepte: 19 cm
    • Lengte: 14.5 cm
  • 89.95 89.95 EUR 4
    4
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.8332906960754 (1047)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Geniet van radio zonder ruis met de Caliber RMD060DAB-BT. Je plaats de meegeleverde DAB+ antenne op de ruit en kiest voor DAB+ op de auto...89.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Pakket afmetingen: 220 L x230 B x85 H mm Pakket gewicht: 820 g Land van herkomst: China Model nummer: CALIBRE RMD060DAB-BT89.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol Plaza NL Bol Plaza NL
      Caliber RMD060DAB-BT - Autoradio 4x 75W met Bluetooth® technologie, DAB+, FM en USB - Zwart89.95, 2d (offer_sdt_2_days)
      1
    • MediaMarkt MediaMarkt
      8.387116350036353 (4943)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.2-RC1/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      De Caliber RMD060DAB-BT is een autoradio met DAB+, bluetooth en een vermogen van 4x 75 W. Je verbindt eenvoudig jouw smartphone met de au...89.95, ? (offer_sdt_unknown)
      1
  • 0 0
    • Kenwood KMM-BT504DAB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/128632631.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/213629706.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160681410.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160487047.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160681417.jpg?ts=1
      Kenwood Kenwood KMM-BT504DAB KMM-BT504DAB KMM-BT504DAB Luister onderweg naar jouw muziek met de Kenwood KMM-BT502DAB autoradio. .Deze geavanceerde DAB+/Bluetooth mediareceiver zonder CD-speler biedt volop luisterplezier voor onderweg. De DAB+ radio levert je storingvrije radio in CD-kwaliteit. Bluetooth zorgt voor handsfree streaming gemak voor bellen en luisteren. (1)
      Kenwood KMM-BT504DAB
      • 00019048222695
      • 5121729
      • KMM-BT504DAB
      • KMMBT504DAB
      2
    • Caliber RCD125BT
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/200630201.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151754365.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136074756.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136074755.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/132201802.jpg?ts=1
      Caliber Caliber RCD125BT RCD125BT RCD125BT Dit krijg je erbij:5 (1)
      Caliber RCD125BT
      • 08714505045177
      • RCD125BT
      • 6948567
      1
    • Pioneer SPH-EVO62DAB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/137909552.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237361037.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237361041.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/237361040.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/212403889.jpg?ts=1
      Pioneer Pioneer SPH-EVO62DAB SPH-EVO62DAB SPH-EVO62DAB Inbegrepen onderdelen: Heaunit, koffer, handleiding (1)
      Pioneer SPH-EVO62DAB
      • 04988028416569
      2
    • Pioneer MVH-X580DAB
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/96025209.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158246146.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/126802946.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/158246147.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/147860399.jpg?ts=1
      Pioneer Pioneer MVH-X580DAB MVH-X580DAB MVH-X580DAB MET DE SMARTPHONE VERBINDEN & EIGENE MUZIEK horen: Geen zin in radio? Het 1-DIN-mediacenter kan via een USB-kabel en Bluetooth met een smartphone (iPhone of Android) worden verbonden, zodat u uw persoonlijke favoriete playlijst kunt horen. ENTERTAINMENT IN AUTO DANK SPOTIFY: U wilt ook tijdens de reis niet afzien van de nieuwste muziek, luisterboeken en podcasts? Dit alles kan het Car Entertainment System volledig eenvoudig via Spotify afspelen. Dankzij de handsfree installatie veilig in de a... (8)
      Pioneer MVH-X580DAB
      • 04988028017681
      • 04988028011306
      • 04988028014659
      • 04988028319570
      • 1024307
      • MVH-X580DABAN
      • MVH-X580DAB
      • 4928787
      • MVHX580DAB
      • MVH-X580DABAN-PH
      2
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 85.00
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 85.00
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 85.00
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 85.00
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 85.00
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 85.00
      • Wed Mar 09 01:00:00 CET 2022 88.88
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 88.88
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 88.88
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 88.88
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 88.88
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 88.88
      • Tue Mar 15 01:00:00 CET 2022 88.88
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 88.88
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 88.88
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 88.88
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 88.88
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 88.88
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 88.88
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 88.88
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 88.88
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 88.88
      • Fri Mar 25 01:00:00 CET 2022 85.49
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 85.49
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 85.49
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 85.49
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 85.49
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 85.49
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 85.49
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 85.49
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 85.49
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 85.49
      • Mon Apr 04 02:00:00 CEST 2022 85.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 85.00
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 85.00
      • Wed Apr 20 02:00:00 CEST 2022 85.00
      • Thu Apr 21 02:00:00 CEST 2022 88.49
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Mon Apr 25 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 79.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 79.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 88.49
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 88.49
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Thu May 19 02:00:00 CEST 2022 88.49
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Sat May 28 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun May 29 02:00:00 CEST 2022 88.49
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Tue May 31 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Fri Jun 03 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Sat Jun 04 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Sun Jun 05 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Mon Jun 13 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 88.49
      • Wed Jun 15 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 16 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jun 21 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jun 24 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jun 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jun 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jun 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jul 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jul 04 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jul 05 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jul 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jul 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jul 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jul 18 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jul 21 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Jul 25 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Jul 31 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Aug 07 02:00:00 CEST 2022 89.95
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 89.95
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 89.95
    • partner@vergelijk.nl