x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

TomTom Go Professional 520 Europa

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews TomTom Go Professional 520 Europa
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties TomTom Go Professional 520 Europa
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
TomTom Go Professional 520 Europa
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102818141.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210035673.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136887262.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115778018.jpg?ts=1
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/136887263.jpg?ts=1
TomTom TomTom Go Professional 520 Europa Go Professional 520 Europa Go Professional 520 Europa Professioneel navigatiesysteem voor grote voertuigen, voorzien van helder 5" capacitief scherm Mogelijkheid tot ingeven van afmetingen, gewicht, lading en maximale snelheid van het voertuig (vrachtwagen, bus, touringcar en camper) zodat aangepaste routes worden getoond Updates via Wi-Fi: download de nieuwste Europese wegenkaarten en software-updates voor je TomTom GO Professional via ingebouwde Wi-Fi, waardoor je updates installeert vanaf het toestel zelf, je hebt hierbij dus geen computer nodig Lifetime TomTom Traffic via smartphone: hierdoor ontvang je tijdige waarschuwingen bij stilstaand verkeer, wordt zonodig de verwachtte aankomsttijd aangepast en kunnen eventuele alternatieve routes worden aangeboden om files zoveel mogelijk te vermijden Inclusief op vrachtwagens, bestelbussen en bussen afgestemde nuttige plaatsen Handsfree bellen en smartphoneberichten: laat tekstberichten op je smartphone voorlezen en houd contact via handsfree bellen (16)
  • 06369260895790
  • 00636926089579
  • 1PN5.002.07
  • 4241711
3
deal
  • Technische details
    • Navigatie type: Auto, Vrachtwagen
    • Verkeerscamera-rapport: Ja
    • Stem-bevelen: Ja
    • Uitgebreide Nuttige Plaatsen: Ja
  • Beeldscherm
    • Beeldschermdiagonaal in inch: 12.7 inch
    • Touchscreen: Ja
  • Kaart
    • Kaart dekking: Andorra, San Marino, Slowakije, Albanië, Montenegro, Ierland, Kroatië, Polen, Noorwegen, Gibraltar, Oostenrijk, Geheel Europa, Nederland, Verenigd Koninkrijk, Vaticaanstad, Zwitserland, Portugal, Bosnië-Herzegovina, Frankrijk, Servië, Denemarken, Malta, Griekenland, Bulgarije, Liechtenstein, Estland, Oekraïne, Roemenië, Slovenië, Luxemburg, Turkije, Hongarije, Monaco, Italië, Litouwen, Tsjechië, Rusland, Kosovo, België, Cyprus, Spanje, Finland, Zweden, Letland, Duitsland
    • Mogelijkheid om mappen toe te voegen: Ja
  • Navigatie
    • Live Traffic Message Channel (TMC): Ja
    • Laan begeleiding: Ja
    • Snelheidslimiet: Ja
  • Verbindingsmogelijkheden
    • Bluetooth: Ja
  • Harde schijf
    • Compatibele geheugenkaarten: MicroSD
    • Hardeschijfcapaciteit: 16 GB
  • Design
    • Kleur: Grijs, Zwart
  • Algemene kenmerken
    • Garantie: 2 jaar
    • Geslacht: Dames, Heren, Unisex
    • Spraakactivering: Ja
  • GPS-type
    • Truck: Ja
  • 229.95 260.00 EUR 8
    4
    • Coolblue.nl Coolblue.nl
      8.891182034437271 (1052)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Ga je vaak met je bedrijfswagen de weg op, en is te laat komen voor jou geen optie? Dan is de TomTom Go Professional 520 Europa een goede...
      229.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Coolblue Groningen Coolblue Groningen
      8.419063884586812 (6)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      Ga je vaak met je bedrijfswagen de weg op, en is te laat komen voor jou geen optie? Dan is de TomTom Go Professional 520 Europa een goede...
      299.95, 6.5831725, 53.2165862 LOW
      5
    • Amazon.nl Amazon.nl
      5.062893081761007 (2)
      Professioneel navigatiesysteem voor grote voertuigen, voorzien van helder 5" capacitief scherm Mogelijkheid tot ingeven van afmetingen, g...249.95, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
    • Bol.com Bol.com
      7.556892350323385 (692)
      • //sc.vergelijk.nl/s/5.20.11/images/content/qualitymarks/THUISWINKEL.png
      TomTom GO Professional 520 Europa260.00, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • Garmin Gpsmap 65 Gps Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227448342.jpg?ts=1
      Garmin Garmin Gpsmap 65 Gps Zwart Gpsmap 65 Gps Zwart Gpsmap 65 Gps Zwart (3)
      Garmin Gpsmap 65 Gps Zwart
      1
    • Garmin Gpsmap 276cx Zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227395242.jpg?ts=1
      Garmin Garmin Gpsmap 276cx Zwart Gpsmap 276cx Zwart Gpsmap 276cx Zwart (1)
      Garmin Gpsmap 276cx Zwart
      1
    • Garmin DriveSmart 51 LMT-S West Europa
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/229577788.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/235931918.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115777552.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/102367500.jpg?ts=1
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/115777550.jpg?ts=1
      Garmin Garmin DriveSmart 51 LMT-S West Europa DriveSmart 51 LMT-S West Europa DriveSmart 51 LMT-S West Europa Bluetooth. Garmin Drive veiligheidspakket waarschuwt o.a. tegen tijdelijke wisseling, wildwisseling en flitsende snelheden. Spraakbesturing en slimme notificaties. Software update informatie: 48 maanden na introductie (4)
      Garmin DriveSmart 51 LMT-S West Europa
      • 00753759169916
      • 010-01680-2B
      2
    • Garmin Etrex 22x Gps Blauw
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/230782591.jpg?ts=1
      Garmin Garmin Etrex 22x Gps Blauw Etrex 22x Gps Blauw Etrex 22x Gps Blauw (1)
      Garmin Etrex 22x Gps Blauw
      1
    • min
      • Thu Mar 03 01:00:00 CET 2022 249.95
      • Fri Mar 04 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Sat Mar 05 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Sun Mar 06 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Mon Mar 07 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Tue Mar 22 01:00:00 CET 2022 229.95
      • Wed Mar 23 01:00:00 CET 2022 229.95
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 229.95
      • Mon Mar 28 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu Mar 31 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Fri Apr 01 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 233.00
      • Tue Apr 05 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Wed Apr 06 02:00:00 CEST 2022 233.00
      • Thu Apr 07 02:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Apr 22 02:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Apr 26 02:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Apr 30 02:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon May 02 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon May 09 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Tue May 10 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri May 13 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon May 16 02:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed May 18 02:00:00 CEST 2022 229.95
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 229.95
      • Mon May 23 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat May 28 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun May 29 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon May 30 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue May 31 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jun 01 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jun 02 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jun 03 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sat Jun 04 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sun Jun 05 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jun 06 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jun 07 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jun 08 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jun 09 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jun 10 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jun 11 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jun 12 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jun 13 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jun 14 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jun 15 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jun 16 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Jun 17 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Jun 18 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Jun 19 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Jun 20 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Jun 21 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Jun 22 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Jun 23 02:00:00 CEST 2022 249.95
      • Fri Jun 24 02:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sat Jun 25 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Sun Jun 26 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Mon Jun 27 00:00:00 CEST 2022 249.95
      • Tue Jun 28 02:00:00 CEST 2022 249.95
      • Wed Jun 29 02:00:00 CEST 2022 239.96
      • Thu Jun 30 02:00:00 CEST 2022 239.96
      • Fri Jul 01 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sat Jul 02 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sun Jul 03 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Mon Jul 04 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Tue Jul 05 02:00:00 CEST 2022 239.96
      • Wed Jul 06 02:00:00 CEST 2022 266.35
      • Thu Jul 07 00:00:00 CEST 2022 266.35
      • Fri Jul 08 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Jul 09 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sun Jul 10 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Mon Jul 11 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Tue Jul 12 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Wed Jul 13 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Thu Jul 14 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Fri Jul 15 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sat Jul 16 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sun Jul 17 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Mon Jul 18 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Tue Jul 19 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Wed Jul 20 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Thu Jul 21 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Fri Jul 22 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sat Jul 23 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sun Jul 24 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Mon Jul 25 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Tue Jul 26 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Wed Jul 27 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Thu Jul 28 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Fri Jul 29 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sat Jul 30 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sun Jul 31 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Mon Aug 01 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Tue Aug 02 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Wed Aug 03 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Thu Aug 04 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Fri Aug 05 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sat Aug 06 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sun Aug 07 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Mon Aug 08 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Tue Aug 09 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Wed Aug 10 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Thu Aug 11 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Fri Aug 12 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sat Aug 13 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Sun Aug 14 00:00:00 CEST 2022 217.00
      • Mon Aug 15 02:00:00 CEST 2022 217.00
      • Tue Aug 16 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Aug 17 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Aug 18 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Aug 19 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Aug 20 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Aug 21 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Aug 22 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Aug 23 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Aug 24 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Aug 25 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Aug 26 02:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sat Aug 27 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sun Aug 28 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Mon Aug 29 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Tue Aug 30 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Wed Aug 31 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Thu Sep 01 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Fri Sep 02 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sat Sep 03 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Sun Sep 04 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Mon Sep 05 00:00:00 CEST 2022 176.00
      • Tue Sep 06 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Sep 07 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Sep 08 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Sep 09 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Sep 10 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Sep 11 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Sep 12 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Sep 13 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Sep 14 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Sep 15 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Sep 16 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Sep 17 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Sep 18 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Sep 19 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Sep 20 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Wed Sep 21 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Thu Sep 22 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Sep 23 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Sep 24 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Sep 25 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Sep 26 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Tue Sep 27 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Wed Sep 28 02:00:00 CEST 2022 199.00
      • Thu Sep 29 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Fri Sep 30 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sat Oct 01 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Sun Oct 02 00:00:00 CEST 2022 219.95
      • Mon Oct 03 02:00:00 CEST 2022 219.95
      • Tue Oct 04 02:00:00 CEST 2022 219.99
      • Wed Oct 05 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Oct 06 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Oct 07 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Oct 08 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Oct 09 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Oct 10 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Oct 11 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Oct 12 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Oct 13 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Oct 14 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Oct 15 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Oct 16 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Oct 17 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Oct 18 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Wed Oct 19 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Thu Oct 20 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Fri Oct 21 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sat Oct 22 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Sun Oct 23 02:00:00 CEST 2022 229.00
      • Mon Oct 24 00:00:00 CEST 2022 229.00
      • Tue Oct 25 02:00:00 CEST 2022 249.00
      • Wed Oct 26 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Thu Oct 27 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Fri Oct 28 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sat Oct 29 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Sun Oct 30 00:00:00 CEST 2022 249.00
      • Mon Oct 31 01:00:00 CET 2022 229.00
      • Tue Nov 01 01:00:00 CET 2022 229.00
      • Wed Nov 02 00:00:00 CET 2022 229.00
      • Thu Nov 03 01:00:00 CET 2022 229.00
      • Fri Nov 04 01:00:00 CET 2022 249.00
      • Sat Nov 05 01:00:00 CET 2022 249.95
      • Sun Nov 06 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Mon Nov 07 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Tue Nov 08 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Wed Nov 09 01:00:00 CET 2022 249.95
      • Thu Nov 10 01:00:00 CET 2022 249.95
      • Fri Nov 11 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Sat Nov 12 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Sun Nov 13 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Mon Nov 14 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Tue Nov 15 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Wed Nov 16 00:00:00 CET 2022 249.95
      • Thu Nov 17 01:00:00 CET 2022 199.95
      • Fri Nov 18 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Sat Nov 19 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Sun Nov 20 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Mon Nov 21 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Tue Nov 22 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Wed Nov 23 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Thu Nov 24 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Fri Nov 25 01:00:00 CET 2022 199.95
      • Sat Nov 26 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Sun Nov 27 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Mon Nov 28 00:00:00 CET 2022 199.95
      • Tue Nov 29 01:00:00 CET 2022 199.95
      • Wed Nov 30 01:00:00 CET 2022 199.95
      • Thu Dec 01 01:00:00 CET 2022 199.96
      • Fri Dec 02 01:00:00 CET 2022 219.95
      • Sat Dec 03 01:00:00 CET 2022 229.95
      • Sun Dec 04 00:00:00 CET 2022 229.95
    • partner@vergelijk.nl