x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er audio-/videokabels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Telegärtner audio-/videokabel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in audio-/videokabel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Telegärtner STX RJ45-stekker T568B CAT6 Stekker, recht Zink-grijs J80026A0046 1 stuks
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/148785123.jpg
      Telegärtner Telegärtner STX RJ45-stekker T568B CAT6 Stekker, recht Zink-grijs J80026A0046 1 stuks STX RJ45-stekker T568B CAT6 Stekker, recht Zink-grijs J80026A0046 1 stuks STX RJ45-stekker T568B CAT6 Stekker, recht Zink-grijs J80026A0046 1 stuks Uitvoering is stekker (plug). Connectortype RJ45(88). Afgeschermd is ja. Categorie is. Speciaal gereedschap vereist is ja. Geschikt voor ronde kabel is nee. Geschikt voor platte kabel is nee. Geschikt voor litzenleiter is ja. Geschikt voor massivleiter is ja. Kleur is overige. persvorm is 22..26awg2226SW T568B telegärtner stekker STX RJ45feldk. awg2226SW T568B j80026a00464018359375874 (1)
      Telegärtner STX RJ45-stekker T568B CAT6 Stekker, recht Zink-grijs J80026A0046 1 stuks
      • 04018359375874
      2
      18.10 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HQ DEFAULT
        • hq
      • Hama DEFAULT
        • hama
      • Oehlbach DEFAULT
        • oehlbach
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HQ (hq)
      • Hama (hama)
      • Oehlbach (oehlbach)
      • 3M (3m)
      • ACT (act)
      • Adam hall (adam_hall)
      • As Schwabe (as_schwabe)
      • Atomos (atomos)
      • AudioQuest (audioquest)
      • Axing (axing)
      • Bachmann (bachmann)
      • Blackmagic Design (blackmagic_design)
      • Boya (boya)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • C.K. (c_k_)
      • Camranger (camranger)
      • Canon (canon)
      • Cellpack (cellpack)
      • Cimco (cimco)
      • ClickTronic (clicktronic)
      • Cognisys (cognisys)
      • Cordial (cordial)
      • Dynavox (dynavox)
      • Enzo (enzo)
      • Ernie Ball (ernie_ball)
      • Falcon Eyes (falcon_eyes)
      • Fender (fender)
      • Foka (foka)
      • Fuba (fuba)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Gigapan (gigapan)
      • Goobay (goobay)
      • HDgear (hdgear)
      • Hellermann Tyton (hellermann_tyton)
      • Hellermanntyton (hellermanntyton)
      • HP (hp)
      • HQ Power (hq_power)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • Inakustik (inakustik)
      • InLine (inline)
      • Intellinet (intellinet)
      • Inverto (inverto)
      • Jabra (jabra)
      • JJ JOUJYE (jj_joujye)
      • JJC (jjc)
      • Jokari (jokari)
      • Joopic (joopic)
      • JVC (jvc)
      • Kathrein (kathrein)
      • KEF (kef)
      • Klotz (klotz)
      • Knipex (knipex)
      • Kopp (kopp)
      • König (ko_nig)
      • Lindy (lindy)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • Marmitek (marmitek)
      • MediaLounge (medialounge)
      • METZ CONNECT (metz_connect)
      • Miops (miops)
      • Monster (monster)
      • Native Instruments (native_instruments)
      • Nedis (nedis)
      • Neutrik (neutrik)
      • Nikon (nikon)
      • Nws (nws)
      • Peppercable (peppercable)
      • Phoenix Contact (phoenix_contact)
      • Pixel (pixel)
      • Planet Waves (planet_waves)
      • Pro (pro)
      • Procab (procab)
      • Proel (proel)
      • PureLink (purelink)
      • Q-Link (q_link)
      • Rode (rode)
      • Roland (roland)
      • Saramonic (saramonic)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • SERPA (serpa)
      • Shure (shure)
      • Spaun (spaun)
      • Stage Ninja (stage_ninja)
      • Stagg (stagg)
      • StarTech.com (startech_com)
      • Tasker (tasker)
      • Technoline (technoline)
      • Telegärtner (telega_rtner)
      • Temium (temium)
      • Tether Tools (tether_tools)
      • Triax (triax)
      • Valueline (valueline)
      • Van Den Hul (van_den_hul)
      • Veripart (veripart)
      • Vivanco (vivanco)
      • Wago (wago)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 20 (budget)
      • € 20 - € 25 (price_20_25)
      • € 25 - € 40 (price_25_40)
      • ≥ € 40 (price_40)
    • Hoe lang wil je 'm hebben? (lengte_snoer):
      • 1.8 m (lengte_snoer_1.8)
      • 2.0 m (lengte_snoer_2.0)
      • 3.0 m (lengte_snoer_3.0)
      • 5.0 m (lengte_snoer_5.0)
      • 10.0 m (lengte_snoer_10.0)
      • 20.0 m (lengte_snoer_20.0)
      • 30.0 m (lengte_snoer_30.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl