x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er audio-/videokabels verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Inakustik audio-/videokabel

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in audio-/videokabel categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Inakustik Excellence II High Speed HDMI w Ethernet 3,0 m
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/151061171.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/131400626.jpg
      Inakustik Inakustik Excellence II High Speed HDMI w Ethernet 3,0 m Excellence II High Speed HDMI w Ethernet 3,0 m Excellence II High Speed HDMI w Ethernet 3,0 m Inakustik Excellence II High Speed HDMI w Ethernet 3,0 m (1)
      Inakustik Excellence II High Speed HDMI w Ethernet 3,0 m
      • 04001985513901
      2
      87.30 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • HQ DEFAULT
        • hq
      • Hama DEFAULT
        • hama
      • Oehlbach DEFAULT
        • oehlbach
    • Heb je merkvoorkeur? (brand):
      • HQ (hq)
      • Hama (hama)
      • Oehlbach (oehlbach)
      • 3M (3m)
      • ACT (act)
      • Adam hall (adam_hall)
      • Allocacoc (allocacoc)
      • As Schwabe (as_schwabe)
      • Atomos (atomos)
      • AudioQuest (audioquest)
      • Bachmann (bachmann)
      • Blackmagic Design (blackmagic_design)
      • Boya (boya)
      • Brennenstuhl (brennenstuhl)
      • C.K. (c_k_)
      • Camranger (camranger)
      • Canon (canon)
      • Cellpack (cellpack)
      • Cimco (cimco)
      • ClickTronic (clicktronic)
      • Cognisys (cognisys)
      • Cordial (cordial)
      • Enzo (enzo)
      • Ernie Ball (ernie_ball)
      • Falcon Eyes (falcon_eyes)
      • Fender (fender)
      • Foka (foka)
      • Fujifilm (fujifilm)
      • Gigapan (gigapan)
      • Goobay (goobay)
      • HDgear (hdgear)
      • Hellermann Tyton (hellermann_tyton)
      • Hellermanntyton (hellermanntyton)
      • HQ Power (hq_power)
      • IK Multimedia (ik_multimedia)
      • Inakustik (inakustik)
      • InLine (inline)
      • Intellinet (intellinet)
      • Jabra (jabra)
      • Jokari (jokari)
      • Joopic (joopic)
      • JVC (jvc)
      • Jäger DIREKT (ja_ger_direkt)
      • Kamera Express (kamera_express)
      • KEF (kef)
      • Klotz (klotz)
      • Knipex (knipex)
      • Kopp (kopp)
      • König (ko_nig)
      • Logilink (logilink)
      • Logitech (logitech)
      • Marmitek (marmitek)
      • MediaLounge (medialounge)
      • METZ CONNECT (metz_connect)
      • Miops (miops)
      • Monster (monster)
      • Native Instruments (native_instruments)
      • Nedis (nedis)
      • Neutrik (neutrik)
      • One For All (one_for_all)
      • Peppercable (peppercable)
      • Phoenix Contact (phoenix_contact)
      • Pixel (pixel)
      • Planet Waves (planet_waves)
      • Pro (pro)
      • Procab (procab)
      • PureLink (purelink)
      • Q-Link (q_link)
      • REV (rev)
      • Rode (rode)
      • Roland (roland)
      • Saramonic (saramonic)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • SERPA (serpa)
      • Stagg (stagg)
      • StarTech.com (startech_com)
      • Technoline (technoline)
      • Telegärtner (telega_rtner)
      • Temium (temium)
      • Tether Tools (tether_tools)
      • Valueline (valueline)
      • Van Den Hul (van_den_hul)
      • Velleman (velleman)
      • Veripart (veripart)
      • Vivanco (vivanco)
      • Wago (wago)
    • Wat is je budget? (price):
      • < € 20 (budget)
      • € 20 - € 25 (price_20_25)
      • € 25 - € 40 (price_25_40)
      • ≥ € 40 (price_40)
    • Hoe lang wil je 'm hebben? (lengte_snoer):
      • 1.0 m (lengte_snoer_1.0)
      • 1.8 m (lengte_snoer_1.8)
      • 2.0 m (lengte_snoer_2.0)
      • 3.0 m (lengte_snoer_3.0)
      • 5.0 m (lengte_snoer_5.0)
      • 10.0 m (lengte_snoer_10.0)
      • 20.0 m (lengte_snoer_20.0)
      • 30.0 m (lengte_snoer_30.0)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl