x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten

Amphenol PD7378D010 XLR DMX 512 Aansluitkabel M/F - 10 meter

Sorteer op
Filter op
{ "key": "AIzaSyD_EPGGy6MhyvDOUNOoI0zXEA5cugabn9Q", "clientId": "vergelijknl-171308", "locale": "nl_NL" }
{} Vind winkels in de buurt
Belangrijke eigenschappen
Reviews Amphenol PD7378D010 XLR DMX 512 Aansluitkabel M/F - 10 meter
{{$data.getAverageRating() | rating}}/10
{{$data.getNumberOfReviews() === 0 ? "0" : $data.getNumberOfReviews()}} review{{$data.getNumberOfReviews() === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf een review
?
{{0 === 0 ? "0" : 0}} review{{0 === 1 ? "" : "s"}}
Schrijf als eerste een review!
Prijsontwikkeling
1 maand 3 maanden 6 maanden 1 jaar
Specificaties Amphenol PD7378D010 XLR DMX 512 Aansluitkabel M/F - 10 meter
{{$data.getTitle()}}
  • {{$data.getLabel()}}{{$data.getValue()}}
Toon alle specificaties Toon minder specificaties
Anderen bekeken ook
Amphenol PD7378D010 XLR DMX 512 Aansluitkabel M/F - 10 meter
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/160542462.jpg
  • https://pc.vergelijk.nl/500x500/199213614.jpg
Amphenol Amphenol PD7378D010 XLR DMX 512 Aansluitkabel M/F - 10 meter PD7378D010 XLR DMX 512 Aansluitkabel M/F - 10 meter PD7378D010 XLR DMX 512 Aansluitkabel M/F - 10 meter Amphenol PD7378D010 XLR DMX 512 Aansluitkabel M/F - 10 meter (1)
  • 08716065291179
1
  • Technische details
    • Lengte snoer: 10 m
  • Design
    • Kleur: Zwart
  • 53.74 53.74 EUR 1
    1
    • Kabels.nl Kabels.nl
      Amphenol PD7378D010 XLR DMX 512 Aansluitkabel M/F - 10 meter53.74, 24u (offer_sdt_24_hrs)
      1
  • 0 0
    • OEHLBACH Silver Express Plus Cinch Audio Aansluitkabel [2x Cinch-stekker - 2x Cinch-stekker] 0.50 m Transparant
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/217597042.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/227470759.jpg
      OEHLBACH OEHLBACH Silver Express Plus Cinch Audio Aansluitkabel [2x Cinch-stekker - 2x Cinch-stekker] 0.50 m Transparant Silver Express Plus Cinch Audio Aansluitkabel [2x Cinch-stekker - 2x Cinch-stekker] 0.50 m Transparant Silver Express Plus Cinch Audio Aansluitkabel [2x Cinch-stekker - 2x Cinch-stekker] 0.50 m Transparant Oehlbach zilver Express PLUS 0,5M (1)
      OEHLBACH Silver Express Plus Cinch Audio Aansluitkabel [2x Cinch-stekker - 2x Cinch-stekker] 0.50 m Transparant
      • 04003635026007
      2
    • Nedis Optische kabel 1.00m zwart
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203814317.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/221060648.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/191089441.jpg
      Nedis Nedis Optische kabel 1.00m zwart Optische kabel 1.00m zwart Optische kabel 1.00m zwart Optische geluidskabel met Toslink aansluitingen - Deze digitale audiokabel met Toslink aansluitingen zorgt ervoor dat jij een blu-ray- of dvd-speler kunt verbinden met een versterker. Zo zorg jij voor een optimale geluidsoverdracht tussen een apparaat en een audio- of video-ontvanger.Toslink kabel met digitale geluidsoverdrachtDeze geluidskabel beschikt over twee mannelijke Toslink connectoren, ook wel optische aansluitingen genoemd. Met deze aansluitingen zorg je ervoor dat je twee apparaten... (1)
      Nedis Optische kabel 1.00m zwart
      • 05412810281107
      3
    • OEHLBACH Digitale cinch Digitale audio Aansluitkabel [1x Cinch-stekker - 1x Cinch-stekker] 5.00 m Blauw Oehlbach NF 113 DI
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/99750962.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/204731691.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/161752689.jpg
      OEHLBACH OEHLBACH Digitale cinch Digitale audio Aansluitkabel [1x Cinch-stekker - 1x Cinch-stekker] 5.00 m Blauw Oehlbach NF 113 DI Digitale cinch Digitale audio Aansluitkabel [1x Cinch-stekker - 1x Cinch-stekker] 5.00 m Blauw Oehlbach NF 113 DI Digitale cinch Digitale audio Aansluitkabel [1x Cinch-stekker - 1x Cinch-stekker] 5.00 m Blauw Oehlbach NF 113 DI Uitstekende digitale audio-cinchkabel met 75 ohm constante golfweerstand; ideaal voor bekabeling van hifi- of home cinema-installaties 24 karaat. Vergulde contacten en effectieve 2-voudige afscherming voor optimale signaaloverdracht; innovatieve binnengeleider van zuurstofvrij koper Zeer flexibele kabel met robuuste kunststof mantel en metalen stekkers Kwaliteitsbelofte: het gebruik van hoogwaardige materialen en de solide metalen stekker zorgen voor signaalzuiverheid en een stabiele verbindi... (1)
      OEHLBACH Digitale cinch Digitale audio Aansluitkabel [1x Cinch-stekker - 1x Cinch-stekker] 5.00 m Blauw Oehlbach NF 113 DI
      • 04003635107058
      2
    • Hosa Technology XVM-105F XLR3F to Right-angle 3.5mm TRS 1.5m
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/203763991.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/210643663.jpg
      Hosa Technology Hosa Technology XVM-105F XLR3F to Right-angle 3.5mm TRS 1.5m XVM-105F XLR3F to Right-angle 3.5mm TRS 1.5m XVM-105F XLR3F to Right-angle 3.5mm TRS 1.5m Hosa XVM-105F - kabel - mini jack naar xlr - 1.5mtr (1)
      Hosa Technology XVM-105F XLR3F to Right-angle 3.5mm TRS 1.5m
      • 00728736008076
      2
    • min
      • Mon Mar 07 01:00:00 CET 2022 53.74
      • Tue Mar 08 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Wed Mar 09 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Thu Mar 10 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Fri Mar 11 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Sat Mar 12 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Sun Mar 13 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Mon Mar 14 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Tue Mar 15 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Wed Mar 16 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Thu Mar 17 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Fri Mar 18 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Sat Mar 19 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Sun Mar 20 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Mon Mar 21 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Tue Mar 22 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Wed Mar 23 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Thu Mar 24 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Fri Mar 25 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Sat Mar 26 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Sun Mar 27 00:00:00 CET 2022 53.74
      • Mon Mar 28 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Tue Mar 29 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Wed Mar 30 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Thu Mar 31 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Fri Apr 01 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Sat Apr 02 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Sun Apr 03 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Mon Apr 04 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Tue Apr 05 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Wed Apr 06 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Thu Apr 07 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Fri Apr 08 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Sat Apr 09 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Sun Apr 10 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Mon Apr 11 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Tue Apr 12 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Wed Apr 13 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Thu Apr 14 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Fri Apr 15 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Sat Apr 16 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Sun Apr 17 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Mon Apr 18 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Tue Apr 19 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Wed Apr 20 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Thu Apr 21 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Fri Apr 22 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Sat Apr 23 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Sun Apr 24 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Mon Apr 25 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Tue Apr 26 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Wed Apr 27 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Thu Apr 28 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Fri Apr 29 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Sat Apr 30 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Sun May 01 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Mon May 02 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Tue May 03 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Wed May 04 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Thu May 05 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Fri May 06 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Sat May 07 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Sun May 08 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Mon May 09 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Tue May 10 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Wed May 11 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Thu May 12 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Fri May 13 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Sat May 14 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Sun May 15 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Mon May 16 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Tue May 17 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Wed May 18 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Thu May 19 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Fri May 20 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Sat May 21 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Sun May 22 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Mon May 23 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Tue May 24 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Wed May 25 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Thu May 26 00:00:00 CEST 2022 53.74
      • Fri May 27 00:00:00 CEST 2022 53.74
    • partner@vergelijk.nl