x
x
x Bekijk categorieën x Categorieën MENU
of
Je zoekt nu binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}} (verwijderen)
{{ $data.getCategoryName() }}
×
{ "valueFormat": "[[cg.view.page.base.SearchPanelBehavior.cleanSearchText(value.getTerm())]]" } off Zoek naar producten... Zoek naar een product binnen {{$data.getCategoryName() | lowercase}}... Zoek naar producten... Zoek... Zoek naar producten...
Categorieën x Sluiten
  • Zoek: {{$root.$ui.getPage().getSearchText()}} x
  • vergelijk.nl
    Word lid
    %
    Bespaar geld met onze speciale deals
    Aanbiedingen bij lokale winkels in de buurt
    Gratis inschrijven
    Hoi {{$parent.getName()}}! Wil je ook zien welke gewone winkels in {{$data.getCity()}} er audiostreamers verkopen?
    Gebruik huidige locatie
    x

    Roland draadloze speakers

    ()
    {{$data.getNumberOfReviews()}} consumenten beoordelen producten in audiostreamer categorie met gemiddeld een {{$data.getAverageRating() | rating}}
    0 - 1
    • Roland Rubix22
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/150521032.jpg
      • https://pc.vergelijk.nl/500x500/106873519.jpg
      Roland Roland Rubix22 Rubix22 Rubix22 Audio Interface Roland Rubix22 Incl. Software Monitor-Controlling (4)
      Roland Rubix22
      • 04957054508920
      • 417431A99
      2
      149.00 EUR
    • Quick filters (quick_questions):
      • Aanbiedingen IMPORTANT
        • true
      • Sonos DEFAULT
        • sonos
      • Denon DEFAULT
        • denon
      • Harman/Kardon DEFAULT
        • harman_kardon
      • Goedkoop DEFAULT
        • budget
    • Merk (brand):
      • Sonos (sonos)
      • Denon (denon)
      • Yamaha (yamaha)
      • Bluesound (bluesound)
      • Anker (anker)
      • Audient (audient)
      • Audiolab (audiolab)
      • Avantree (avantree)
      • Cambridge Audio (cambridge_audio)
      • Harman/Kardon (harman_kardon)
      • HP (hp)
      • IEast (ieast)
      • IFi Audio (ifi_audio)
      • Imperial (imperial)
      • Irig (irig)
      • KEF (kef)
      • Kreafunk (kreafunk)
      • Krüger&Matz (kru_ger_matz)
      • Logitech (logitech)
      • M-AUDIO (m_audio)
      • Marantz (marantz)
      • Marmitek (marmitek)
      • Mr Handsfree (mr_handsfree)
      • Naim (naim)
      • Native Instruments (native_instruments)
      • Nedis (nedis)
      • Nexum (nexum)
      • NILLKIN (nillkin)
      • Nuprime (nuprime)
      • OEHLBACH (oehlbach)
      • Ovevo (ovevo)
      • Power Dynamics (power_dynamics)
      • PreSonus (presonus)
      • Roland (roland)
      • Ruark Audio (ruark_audio)
      • Sennheiser (sennheiser)
      • Steinberg (steinberg)
      • Tornado (tornado)
    • Budget (price):
      • < €100 (budget)
      • €100 - €250 (low)
      • €250 - €500 (medium)
      • €500 - €1000 (high)
      • > €1000 (highest)
    • Ethernet Verbinding (lan_met_kabels):
      • Met Ethernet verbinding (ja)
      • Zonder Ethernet verbinding (nee)
    • Ingebouwde luidsprekers (ingebouwde_luidsprekers):
      • Met luidsprekers (ja)
      • Zonder luidspreker (nee)
    • kleur (kleur):
      • Blauw (blauw)
      • Goud (goud)
      • Grijs (grijs)
      • Multi (multi)
      • Roze (roze)
      • Transparant (transparant)
      • Wit (wit)
      • Zilver (zilver)
      • Zwart (zwart)
      • Zwart/Wit (zwart_wit)
    • Varianten (group):
      • Bluesound Node (bluesound_node)
      • Bluesound Powernode (bluesound_powernode)
      • Bluesound Vault (bluesound_vault)
    • Aanbiedingen (deal):
      • true (true)
    • Productgroepen (siblingcategory):
    • partner@vergelijk.nl